Agentka FBI Gracie Hartová (Sandra Bullock) sa zúčastnila súťaže Miss USA a stala sa slávnou. Vyrovnať sa s náhlym záujmom verejnosti a médií nie je vždy jednoduché, najmä pre tajnú agentku a preto PR oddelenie v FBI príde s novým projektom. Z Gracie sa stáva štýlová tvár FBI v televíznej talkshow. A postupne sa do novej úlohy vžije až príliš, čo sa nepáči jej kolegyni Sam Fullerovej (Regina King), podľa ktorej je Gracie na najlepšej ceste stať sa FBI Barbie. Zlom nastáva vo chvíli, keď v Las Vegas unesú Gracinu najlepšiu priateľku Cheryl (Heather Burns). Gracie sa namiesto šoubiznisu musí sústrediť na boj so zločinom.... a znovu v prestrojení. (TV Markíza)

Jara.Cimrman.jr

"Jsem Váš tělesný strážce, takže potřebuju tělo, co hlídám." Nejsem chlap jako Fullerová a taky si nejsem jistý tím, jestli nejsem xenofob, když si myslím, že Missky jsou mnohem hezčí, když nemluví. Přestože bych si návrat chrochtající agentky dokázal představit mnohem vtipnější. Moc jsem se zkrátka nepobavil, ale poučil jsem se docela dost. Jednak o tom, že kupování tampónu je práce pro opravdového muže a praktické je zejména to, že je vhodné stříkat si lak na vlasy na pozadí, aby se nezařezávaly plavky. To určitě použiju. ()

villon17

Narovinu musím říct, že tento film se nepovedl. Až na pár dobrých scén jsem se celkem nudila a vůbec to nebylo tak „drsné“, jak jsem čekala, a už vůbec ne „drsnější“, jak se odvážili tvrdit. Film je oprávněně 170.(teď už možná víc) nejhorším filmem a jednu hvězdičku jsem dala ze soucitu za snaživý výkon Sandry Bullock. ()

Pythonator

Další zbytečné pokračování, co se snaží svézt na vlně úspěchu prvního filmu. Ten první byl obstojný a docela zábavný. Tohle pokračování je jen trochu zábavné a docela nudné. Sandra je pořád kočka, ale sama blbý film neutáhne. Místy je to pořád sranda i na tři hvězdičky, ale proboha proč je ta stopáž tak přestřelená??? ()

zigy

Podtitul by měl znít: "ještě vtipnější" protože je to daleko větší řachanda než první díl. Zlí jazykové by ovšem mohli tvrdit, že to fakt nedá moc velkou práci překonat první díl....co mě však na filmu trochu vadí, je ta příšerná umělost a americkost, která z toho přímo čiší. A taky fakt, že je to tak strašně mainstreamové, aby to hlavně nikoho neurazilo a bylo to i pro děti....prostě trocha toho překvapení by filmu hrozně prospěla, takhle si to jede v předně vyjetých kolejích,které očekáváte. P.S. někteří uživatelé jméno režiséra překřtili na " John Paskvil", to si nezaslouží! ()

svatto

Som zrejme jediny na svete, komu sa tento film pacil a nehanbim sa k tomu priznat. Dost ma prekvapili recenzenti, s ktorymi sa inac vacsinou zhodnem. Film ma podla mna v porovnani s prvym dielom viac vtipu a ovela lepsi spad. O logike pribehu samotneho sa zmienovat nebudem, toto predsa nie je existencionalna drama. ()

• Jesse James, přítel a budoucí manžel Sandry Bullock (Gracie Hart), hraje soutěžícího v páce v baru. (imro)