Kamera:
Simon Schmejkal, Stefan Ditner, Diethard Prengel, Henning Jessel, Thomas von Kreisler (viac)Hudba:
Stephen KeuschHrajú:
Sissy Höfferer, Jophi Ries, Lilia Lehner, Steve Windolf, Kerstin Landsmann, Hans-Martin Stier, Thomas Clemens, Peter Davor, Alexandra von Schwerin, Florian Bartholomäi, Ralph Kretschmar (viac)Epizódy(20)
-
Nicht von schlechten Eltern (S08E01)
-
Tod im Zoo (S08E02)
-
Trilogie des Todes (S08E03)
-
Tod auf dem Rhein (S08E04)
-
Familienglück (S08E05)
-
Tod einer Schriftstellerin (S08E06)
-
Auf der Flucht (S08E07)
-
Eine Landpartie (S08E08)
-
Geister der Vergangenheit (S08E09)
-
Die Frau im hellen Mantel (S08E10)
-
Wer Wind sät (S08E11)
-
Mörder Alaaf! (S08E12)
-
Entführt (S08E13)
-
Am seidenen Faden (S08E14)
-
Schuldig (S08E15)
-
Preis der Schönheit (S08E16)
-
Krieg im Kleingarten (S08E17)
-
Mord im Steinbruch (S08E18)
-
Vorsicht, Falle! (S08E19)
-
Ein echter Schuss (S08E20)
Hrajú
Ralph Herforth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Jenny Laura Bischoff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Hanna Jürgens
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Správna dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Rainer Laupichler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Broder B. Hendrix
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Mallorca (1999) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Simon Licht
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Rike Schmid
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Komisař Maltese: Hon na mafii (2017) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Gesche Tebbenhoff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Sabine Postel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Peter Prager
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Sabine Wolf
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Florian Stiehler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Tilo Nest
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Pauline Knof
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Nana Krüger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Matthias Brenner
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Palác (2021) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Frank Genser
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Anne Cathrin Buhtz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Oliver Bröcker
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Blackout (2021) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Artus Maria Matthiessen
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)