Nemecko,
(2013–2014), 18 h
(Minutáž: 45 min)
Scenár:
Christoph Wortberg, Mathias Aicher, Ralf Löhnhardt, Hans Gerd Müller, Monika Sandmann (viac)Kamera:
Stefan Ditner, David Schultz, Thomas von Kreisler, Andre Lex, Jan Prahl, Jörg Lawerentz (viac)Hrajú:
Sissy Höfferer, Pierre Besson, Lukas Piloty, Kerstin Landsmann, Anne Schäfer, Michael Brandner, Thomas Clemens, Gesine Cukrowski, Louis Hofmann, Frank Logemann, Burkhart Siedhoff (viac)Epizódy(24)
-
Der stille Mord (S12E01)
-
Die unbekannte Freundin (S12E02)
-
Späte Mädchen (S12E03)
-
Tod im Stall (S12E04)
-
Das Mädchen mit dem Flügelpferd (S12E05)
-
Tod eines Entführers (S12E06)
-
Im Schutz der Nacht (S12E07)
-
Die Gunst der Stunde (S12E08)
-
Ein Fall für Camilla (S12E09)
-
Vatertag (S12E10)
-
Späte Reue (S12E11)
-
Leiche zum Dessert (S12E12)
-
Bulle sucht Frau (S12E13)
-
Der Anwalt und der Kommissar (S12E14)
-
Wer ohne Sünde ist (S12E15)
-
Ausweglos (S12E16)
-
Blumen des Todes (S12E17)
-
Opa ist tot! (S12E18)
-
Schweigen (S12E19)
-
Diamantenfieber (S12E20)
-
Blick in die Nacht (S12E21)
-
Ein neues Leben (S12E22)
-
Der große Wurf (S12E23)
-
Flucht in den Tod (S12E24)
Hrajú
Michael Mendl
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Marie Zielcke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Fiona Coors
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Donna Leonová (2000) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Johannes Brandrup
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kristina Karst
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Fredrik Jan Hofmann
Nemecko
Najlepšie seriály:
Sebastian Fitzek: Terapie (2023) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Francis Fulton-Smith
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Blackout (2021) (seriál)
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Robert Gallinowski
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Mira Bartuschek
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Holger Stockhaus
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jörg Rathjen
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Martin Ontrop
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kráľ zo St. Pauli (1998) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jennifer Breitrück
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Júlia - Cesty za šťastím (2005) (seriál)
Kai Post
Najlepšie seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
54 hodín (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)