Epizódy(25)
-
Eine Frage der Gerechtigkeit (S13E01)
-
Du sollst nicht töten (S13E02)
-
Durststrecke (S13E03)
-
Schutzengel (S13E04)
-
Auf der schiefen Bahn (S13E05)
-
Tanz ohne Wiederkehr (S13E06)
-
Falschgeld (S13E07)
-
Väter und Söhne (S13E08)
-
Die Unverbesserlichen (S13E09)
-
Tod am Telefon (S13E10)
-
Schlagerterror (S13E11)
-
Der Büchermord (S13E12)
-
Tod eines Rappers (S13E13)
-
Der stumme Tenor (S13E14)
-
Der Friedhofsmord (S13E15)
-
Die Frau im Bus (S13E16)
-
Verfluchte Millionen (S13E17)
-
Camilla und die tote Nonne (S13E18)
-
Mord am Hochsitz (S13E19)
-
Partitur eines Todes (S13E20)
-
Der Fluch der Libelle (S13E21)
-
Ihr letzter Wille (S13E22)
-
Kein Weg zurück (S13E23)
-
Rasender Puls (S13E24)
-
Falsche Fuffziger (S13E25)
Hrajú
Peter Clös
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Katharina Dalichau
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Ronald Kukulies
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Marco Jorge Rudolph
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Heinrich Schafmeister
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Tanja Schleiff
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Alexander Hörbe
Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Susanne Pätzold
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Ilja Roßbander
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Christin Heim
Rumunsko
Najlepšie seriály:
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Arno Kempf
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Stefan Brentle
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Dominik Buch
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Nils Hohenhövel
Nemecko
Najlepšie seriály:
The Team (2015) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anja Knauer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Lekárka z ostrova (2018) (seriál)
Signál (2024) (seriál)
Marc Ben Puch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Boj o ťažkú vodu (2015) (seriál)
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Leon Seidel
Nemecko
Najlepšie seriály:
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Carina N. Wiese
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Rahul Chakraborty
Najlepšie seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Sløborn (2020) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Ulrich Gebauer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)