Dokonalá partia

• Slovensko Svadobné trapasy (viac)

Nezadaná Kat Ellisová (Debra Messingová) hľadá toho pravého muža. Má však pomerne veľa požiadaviek - musí byť inteligentný, spoločenský, elegantný, zdvorilý, ochotný cestovať... a vlastniť smoking! Nebolo by to tak nutné, keby jej rozmaznaná nevlastná sestra Amy (Amy Adamsová) nemala svadbu, na ktorej sa ako svedok zúčastní aj Katin bývalý priateľ, priťažlivý Jeffrey (Jeremy Sheffield). A Kat by mu rada dokázala, že bez neho sa má omnoho lepšie. Podarí sa jej vyriešiť problém s pánskym garde? Dopadne všetko tak, ako si predstavovala? (TV JOJ)

suzanne1997

Musím napsat, že jsem se dívala na naprosto předvídatelný romantický film. Pokud bych měla najít nějaké klady, možná konec, který byl dořešený a dali se dohromady, ale tak už to u romantických filmů bývá. Když hledám zápory, možná moc dlouhá oslava na zapití svobody před vstupem do manželství. Celkové se mi film líbil, je výborný na zabití volného času nebo pro ty, kteří mají rádi šťastné konce. ()

Fanak

Naprosto typická až šablonovitá romantická komedie se všemi svými klady i neduhy. Těch druhých je ale bohužel více. Přesto však přiznávám, že jsem byl po jejím shlédnutí spokojen. Záleži totiž na správném načasování. Máte-li totiž náladu na naprosto bezproblémovou, zcela předvídatelnou a v podstatě nesmyslnou podívanou, v niž hlavní roli hraje škádlení dokonale vymydleného hlavního páru se sladkým koncem. Nebudete zklamáni. ()

Hawk

The wedding date je příjemná podívaná, u které se nudit nebudete. Chvilku mi sice trvalo, než jsem se dokázal zžít s hlavními hrdiny, kteří mi přišli docela nesympatičtí na daný žánr. Ale o to více si později užijete zašmodrchanici kolem svatebního rande. Film je krásným vystižením toho, jak by žádná nevětsa nechtěla, aby dopadla její svatba ... nebo spíš ženich ?? ()

Masquerade

Rekl bych tak prumer. Romanticky to celkem bylo, ale bylo dost situaci, u kterych bylo predem jasny, ze nastanou.Ale zas na druhou stranu,co se da noveho vymyslet v zanru jako je romantika.Celkove ten film ale utekl dost rychle, tak nevim jestli to bylo tema 90ti minutama nebo esi sem se do teho tak zazral. Soundtrack byl dobrej, ty pisnice sou podle meho gusta,ale ve vetsine situaci (kterych bylo podle me az moc - skoro to vypadalo ze tvurci spolehaji na to, ze po haluzi trefi aspon jeden okamzik s muzikou,kerej chytne divaky masove za srdce) si myslim ze slo zvolit lepsi. Tri hvezdicky to vystihuji presne bych rek. ()

Cement73

Tak ako sa tento paškvil pomaly rozbiehal... zdĺhavá nuda a predovšetkým mi tam chýbal slušný soundtrack. Ak si režisér romantickej komédie myslí, že táto bude dobrá bez dobrej sprievodnej muziky sprevádzajúcej každý citový výkyv hlavných hrdinov, tak sa hrubo mýli. Okrem toho "krásna" Messing s dlhým chlapským nosom... No neviem, neviem. A pritom celkom slušný i keď jednoduchý námet. Sklamanie... ()

• Protože je Debra Messing alergička, tvůrci filmu se snažili použít umělé květiny kde jen to bylo možné. (D3VIL)
  • Film se měl původně jmenovat Something Borrowed. (D3VIL)