USA,
2008, 5 h 12 min
(Minutáž: 24 min)
Tvorcovia:
Dan SchneiderKamera:
Mike SpodnikHudba:
Michael CorcoranHrajú:
Jamie Lynn Spears, Paul Butcher, Christopher Massey, Erin Sanders, Matthew Underwood, Sean Flynn, Victoria Justice, Julie Lemieux, Harry Shum Jr., Kasha Kropinski, Jessica Chaffin, Suzanne Krull (viac)Epizódy(13)
-
Trading Places (S04E01)
-
Fake Roommate (S04E02)
-
Alone at PCA (S04E03)
-
Rumor of Love (S04E04)
-
Anger Management (S04E05)
-
Quinn Misses the Mark (S04E06)
-
Walk-a-Thon (S04E07)
-
Vince Is Back (S04E08)
-
Dinner for Two Many (S04E09)
-
Coffee Cart Ban (S04E10)
-
Roller Coaster (S04E11)
-
Chasing Zoey (S04E12)
-
PCA Confidential (S04E13)
Hrajú
Jamie Lynn Spears
USA
Najlepšie seriály:
Sladké magnólie (2020) (seriál)
Zoey 101 (2005) (seriál)
Paul Butcher
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Tie roky sedemdesiate... (1998) (seriál)
Christopher Massey
USA
Najlepšie seriály:
Chrisa nemá nikto rád (2005) (seriál)
Záměna (2011) (seriál)
Máš pravdu, miláčik (2000) (seriál)
Erin Sanders
USA
Najlepšie seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Carnivale (2003) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
Matthew Underwood
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Method & Red (2004) (seriál)
Zoey 101 (2005) (seriál) - herec, a.z.
Sean Flynn
USA
Najlepšie seriály:
Prefíkané slúžky (2013) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Griffinovci (1999) (seriál)
Victoria Justice
USA
Najlepšie seriály:
Robot Chicken (2005) (seriál)
Ženy z rodu Gilmorovcov (2000) (seriál)
Tučniaky z Madagaskaru (2008) (seriál)
Julie Lemieux
Kanada
Najlepšie seriály:
Dračí princ (2018) (seriál)
Chlapi z karavanů: Animák (2019) (seriál)
Time Squad (2001) (seriál)
Harry Shum Jr.
Kostarika
Najlepšie seriály:
Modrooký samuraj (2023) (seriál)
The LXD: The Legion of Extraordinary Dancers (2010) (seriál)
Klinika Grace (2005) (seriál)
Kasha Kropinski
Najlepšie seriály:
Policajný odznak (2002) (seriál)
Peklo na kolesách (2011) (seriál)
Oliver Beene (2003) (seriál)
Jessica Chaffin
USA
Najlepšie seriály:
Silicon Valley (2014) (seriál)
Arrested Development (2003) (seriál)
Big Mouth (2017) (seriál)
Suzanne Krull
USA
Najlepšie seriály:
Famílie (2010) (seriál)
Nezvestní (2004) (seriál)
Two Guys and a Girl (1998) (seriál)
Christopher Murray
USA
Najlepšie seriály:
Mestečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)
Jarret Wright
Najlepšie seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Orphan Black (2013) (seriál)
Sophie Anna Everhard
Najlepšie seriály:
Zoey 101 (2005) (seriál)
Creagen Dow
USA
Najlepšie seriály:
Teória veľkého tresku (2007) (seriál)
FlashForward (2009) (seriál)
Vincentov svet (2004) (seriál)
Matt Shively
USA
Najlepšie seriály:
Santa Clarita Diet (2017) (seriál)
Vlčí mládě (2011) (seriál)
Doktori (2018) (seriál)
Erin Allin O'Reilly
Najlepšie seriály:
Teória veľkého tresku (2007) (seriál)
American Horror Story (2011) (seriál)
Klinika Grace (2005) (seriál)
Marco James
Najlepšie seriály:
Make It or Break It (2009) (seriál)
V jako Victoria (2010) (seriál)
Upírske denníky (2009) (seriál)