Paris Hiltonová ako krásna a bohatá Victoria je hlavou dievčenského spolku Gamma Gamma, najelitnejšieho klubu študentiek v Miami. Členkami spolku sa môžu stať len adeptky, ktoré schváli Victoria. Keď časopis FHM zvolí dievčatá z Gamma Gamma za najkrajšie ženy krajiny, Victoria chce publicitu využiť a dohodne fotenie pre jeden z najpopulárnejších pánskych časopisov. Fotenie sa blíži a vyjde najavo, že namiesto získania slávy pre spolok chce Victoria zhrabnúť popularitu len pre seba. A čo sa stane, keď sa členstvo v klube pokúsi získať skupina dievčat, ktoré podľa Victorie vôbec nie sú vhodné? (TV JOJ)

filipes.lu odpad!

Já se tento počin bál i vypnout. Paříž evidentně nezvládá ani mluvit, jinak si nedokážu vysvětlit ¾ jejích replik, které jsou vyprávěny z pozice vypravěčky. V půli snímku jsem se spoludivačky zvládnul zeptat pouze na to: „O čem to jako je?“ Odpovědí mi bylo: „No je to asi něco o nějakých spolkách, ale nevim co.“ To hovoří bohužel za vše. Hilton je toporná i během svádění a to jsem pevně věřil, že alespoň to dá…A ten epickej konec! Dojetí jsem sice skryl, ale bylo mi do breku ještě dlouho potom. A teď nemluvím o finální omluvě hrdinky, ale o faktu, že jsem zjistil, že Paris natočila i další filmy. Ach jo… ()

necisty

Asi bych tomu vážně měl dát odpad, má to ale jediné štěstí, že jsem se občas zasmál a podařilo se mě to dodívat. Ta šílená baba, co si přišla na kolej jen zapíchat, byla tak trapná, až byla i srandovní, jen ty hnusné prsa tam nemuseli ukazovat. Naštěstí jsem stihl zavřít oči:). Děj je ale bohužel naprostá trapnost a opravdu netuším o co se tam Paris snažila. Že je to blbka, nebo ji ze sebe jen dělá, to je mi jedno a jinak ji výhradně kvůli vzhledu mám rád, ale tohle byl vrchol. Ke konci jsem si říkal, no jó tak ona ze sebe fakt nechá udělat rozmazlenou kravičku a skončí jako 'záporák', ale to ne, ona se to pak snažila žehlit tak nesmyslnými kecy, až mě z toho bylo špatně. Jediné plus a jediný důvod proč na to koukat - k*ndy! ()

Olík

Ani účast „největší umělkyně naší doby“ Paris Hilton, ani nezkušená režisérská dvojice, ani zástup rádoby herců a hereček známých z béčkových hororů nebo stupidních studentských komedii, ba ani umístění v top ten nejhorších filmů ČSFD – nic mne neodradilo. Neměl jsem brát jasně dané indicie na lehkou váhu – moje chyba :( ()

dex2man

O míře debility tohoto veledíla nemá cenu polemizovat. Paris se zřejmě pokouší o sebeparodii, čímž se opět jen ztrapňuje. Všechny postavy jí v tom ukázkově asistují a zdatně vlezdoprdelkují. Po všech stránkách, jakými lze měřit filmovou kvalitu musím s všeobecným odpadem souhlasit. Nicméně nebudu pokrytecky splachovat, když mi některé fekálie zvedly náladu a u scén jako lov na použité kondomy a loučení s vibrátorem jsem se od konečníku zasmál. P.S.: Abyste se všichni nedivili, až se Paříž v bulváru přizná, že má IQ 140 a jen si s námi hrála..nesmíte totiž zapomenout, že je herečka… ()

packa odpad!

Po shlédnutí této sračky (s hnusným pařížským hotelem v hlavní roli) s plnou vážností prohlašuji: "Doktor Jamak měl pravdu!". A víte co je nejhorší? V naší videopůjčovně jde docela na dračku. Štamgasty upozorním, ať dají ruce pryč. Ovšem pubescentům film nijak nerozmlouvám, jistě budou při pohledu na zjizvenou dámskou megahruď vrnět slastí. ()

• Nahé scény s Paris Hilton (Victoria) byly do filmu přidány bez jejího vědomí a povolení. Když se o nich dozvěděla, byla tak rozzlobená, že se neúčastnila premiéry filmu. V roce 2008 za to byla Hilton u soudu, neboť nedodržela smluvní dohodu o přiměřené propagaci a publicity filmu. Ve finále nemusela platit žádné odškodné, ale musela vrátit celý svůj honorář za film. (Petr.Penicka)
  • Film se natáčel v Miami na Floridě. (rafix)