Nemecko,
(2021–2022), 27 h 43 min
(Minutáž: 43–60 min)
Epizódy(28)
-
Lars sieht rot (S19E01)
-
Der Fluch von Poel (S19E02)
-
Schmerz (S19E03)
-
Lütte Deern (S19E04)
-
Sondengänger (S19E05)
-
Meine kleine Online-Farm (S19E06)
-
Geisternetze (S19E07)
-
Doppelter Betrug (S19E08)
-
Seemannsgarn (S19E09)
-
Bodyguard (S19E10)
-
Ausgebootet (S19E11)
-
Scheiden tut weh (S19E12)
-
Glückskeks (S19E13)
-
Sport ist Mord (S19E14)
-
Neue Wege (S19E15)
-
Körperkult (S19E16)
-
Tod ahoi! (S19E17)
-
Tod im Solarfeld (S19E18)
-
Grenzwerte (S19E19)
-
Respekt (S19E20)
-
Ein bürokratischer Tod (S19E21)
-
Frau Sonntag sucht das Glück (S19E22)
-
Partytime (S19E23)
-
Egon ist tot (S19E24)
-
Sag die Wahrheit (S19E25)
-
Verblühtes Leben (S19E26)
-
Junggesellenabschied (S19E27)
-
Außer Atem (S19E28)
Hrajú
Klaus Ebert
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Tim Grobe
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Cécile Gujer
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Florian Schmidtke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Barbaři (2020) (seriál)
Sløborn (2020) (seriál)
Námořník ve válce (2023) (seriál)
Gustavs Gailus
Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Thomas Dannemann
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Beate Furcht
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Moja mama veterinárka (2006) (seriál)
Tristan Göbel
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Hausen (2020) (seriál)
Jürgen Haug
Najlepšie seriály:
Rebelka z dobrej rodiny (2021) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Stephan Szász
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
37 dní od atentátu k válce (2014) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Maximilian Grünewald
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Damineh Hojat
Najlepšie seriály:
Otec Braun (2003) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Zamilovaná v Berlíne (2005) (seriál)
Tuukka Leijavuori
Najlepšie seriály:
Tuntematon sotilas (2018) (seriál)
Karppi (2018) (seriál)
Arnfried Lerche
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Herbert Olschok
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Runa Schymanski
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Liane Siems
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Červené ruže (2006) (seriál)
Ulrich Simontowitz
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)