Epizódy(22)
-
Kochen, Flirten, Morden (S05E01)
-
Linke Gerade (S05E02)
-
Tödliche Tulpen (S05E03)
-
Treulos (S05E04)
-
Alles Mist (S05E05)
-
Blindes Vertrauen (S05E06)
-
Denkmalpflege (S05E07)
-
Feuerstühle (S05E08)
-
Todesmelodie (S05E09)
-
Tod einer Nachbarin (S05E10)
-
Nasser Tod (1) (S05E11)
-
Nasser Tod (2) (S05E12)
-
Spitzenleistung (S05E13)
-
Abgefischt (S05E14)
-
Am helllichten Tag (S05E15)
-
Endstation Rot (S05E16)
-
Ganz neu anfangen (S05E17)
-
Bibelstunde (S05E18)
-
Tödliche Medizin (S05E19)
-
Genug ist genug (S05E20)
-
Alles weg (S05E21)
-
Opa ist tot (S05E22)
Hrajú
Udo Kroschwald
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínská mise (2016) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Michael Härle
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Claudia Schmutzler
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Dominic Boeer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Bez hraníc (2013) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Li Hagman
Švédsko
Najlepšie seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Powder park (2001) (seriál)
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Katharina Blaschke
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Thomas Limpinsel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
54 hodín (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Thomas Huber
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Susann Uplegger
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Láska pri fjorde (2010) (seriál)
Daniel Krauss
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Sebastian Ströbel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Michael Silbereisen
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Moja mama veterinárka (2006) (seriál)
Ulrike Franke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Dan van Husen
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Bratstvo neohrozených (2001) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Peter von Strombeck
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Martina Hill
Najlepšie seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jonas Laux
Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Stephanie Stumph
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Dieter Matthes
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Rita Feldmeier
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)