Michael se před odjezdem do Colorada rozloučí s každým z kolegů. Deangelo s Andym se snaží udržet Michaelovy největší klienty. (Netflix)

Vajonek

Jeden by si možná odchod postavy Michaelova formátu představoval trochu jinak. Šílenější, hlučnější, plný blbých vtipů a urážek, absurdnější. Prostě jako byl mnohdy Michael sám. Tvůrci se ale rozhodli dát více vyniknout jeho světlejším stránkám, které u něj koneckonců poslední dobou začínaly čím dál častěji převažovat nad zbytkem. A tak mohly zase o něco více vylézt při všech těch větších i menších loučeních hlubší emoce. A přenést se na diváka. Ono kolikrát stačilo jen se podívat na milého hlavního hrdinu (Michaela nebo spíše Stevea Carella?), jak stěží zadržuje slzy, jak zjevně nemusí nic hrát a člověku se už jen z toho začalo trošku stahovat hrdlo. Konec jedné velké slavné éry Dunder Mifflin, po které se mi rozhodně bude stýskat. Na tu novou se popravdě zatím moc netěším... ()

LordLaser

Michael-ova stupidita a nevyspelosť mi prekážala takmer v každom dieli. Ani v poslednom koniec koncov nesklamal a tým myslím scénu v sklade. Avšak bol neoddeliteľnou súčasťou seriálu a ukázal to, prečo som nepretáčal niektoré scény, kde vystupoval, a to, že pri dojímavých scénach nebolo ani potrebné použiť umelé slzy. ()

Flatron

Jedna z najlepších a  najdojimavejsich epizód  akú som kedy v seriálovej   tvorbe  videl. NESKUTOČNÝ  EMOCIONÁLNY ZÁŽITOK! ()