V L.A. řádí brutální sériový vrah známý díky své zálibě v satanistické symbolice jako Pentagram killer. Detektiv Logan (Lou Diamond Phillips) se v případu nemá čeho chytit, dokud se neozve tajemná Tess (Tracy Griffith), jíž však za informace vedoucí k vrahově dopadení musí slíbit, že zločinec nepřijde za žádnou cenu o život. Záhy dopadený Patrick Channing (Jeff Kober) je snadno usvědčen a odsouzen k trestu smrti. Logan již na podivný slib daný neznámé ženě dávno zapomněl a oslavuje s kolegy svůj další úspěch, aniž by tušil, že pravé drama teprve začíná… (J.Connor)

Heroine odpad!

I když se na Phillipse v hlavní roli dívat dá, i tak je tohle hrozná slabota. Není to ani nic originálního, ani nijak zvlášť natočené. Nikde žádný nový nápad, jenom nuda. ()

brasek

Úprimne som nečakal filmový zázrak, ale celkový výzor snímku nie je dobrý a hraničí s biedou. Béčková realizácia, zbytočné fantasmagórie a slabý scenár to všetko zabíja atmosféru a napätie. Bez atmosféry a napätia nie je žáner Horor / Thriller / Krimi plnohodnotný! Dej nie je zlý, ale mne sa dvíha žalúdok od hlúpostí ako sú tie démonické skoky, či halucinácie a vidiny postáv. ()

SirErLeerdan

Dobrá mysteriózní detektivka. Hororové prvky tak akorát. Z filmu je cítit devadesatkové béčko, ale to já zase můžu. Obsazení taky v pohodě. Děj sice chvilkami pokulhává, ale není to až taková hrůza, aby to člověka odradilo. Naopak scéna, kdy vrah vytrhne větrák a jde proti hlavnímu hrdinovi nebo skočí ze 30 metrů je super! Jako film na nedělní odpoledne paráda. 65% ()