Mala to byť úplné bežná zákazka. Drobunký lupič klenotov Calvin Simms (Marlon Wayans) je najatý, aby ukradol drahý kráľovský diamant. Jeho zabednený parťák Percy ale diamant pustil priamo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a ich dokonalé plány tým dokonale pokazil. A tak keď narážajú na Vanessinho manžela Darryla (Shawn Wayans), ktorý beznádejne tuží po vlastnom dieťati, nenapadá Calvina nič múdrejšie, než obliecť si plienky a hrať sa na opustené dieťa. V novej roli musí pretrpieť veľa poníženia a odporných rodinných výletov. Hlavne však musí dostať drahokam späť skôr, než ho jeho "noví" rodičia odhalia... (TV Markíza)

Baroque

ja som sa fakt bavil. možno sú štyri hviezdičky príliš, ale to je skôr chyba admina, vzhľadom na to, že 5 hviezdičiek nemôže definovať presné kvality filmu. 7/10 ()

Vena69

Občas se někomu povede natočit takovou hovadinu, že ji prostě nemůžete nemilovat. Tohle ale není ten případ. Pidihajzlík má opravdu málo dobrých hlášek, málo vtipných scén a ten green screen se opravdu nepovedl, což bolí, protože je na něm postavený doslova celý film. Ve výsledku je tak Pidihajzlík jednou z těch komedií, která se snaží být neustále vtipná, a všechny postavy jsou proto nesnesitelné, cringe a prostě otravné. Trpaslík hrající mimino tak vlastně ani není tou nejdivnější postavou celé téhle věci. Děj je samozřejmě naprosto nelogický, některé věci jsou opravdu nepochopitelně debilní a ani tady není žádná dobře zapamatovatelná vtipná scéna, která by film zachraňovala. Pár hlášek a dojemná scéna z narozenin se ale povedly, takže dávám 1/5 (10-15 %). ()

Bow-Z

Ach jo, já fanoušek Wayanovských filmů, jsem trpěl. Laciný, ubohý a předvídatelný gagy. Pití mateřskýho mlíka a nadměrná velikost mužství - to tu už párkrát bylo ne? Měl mě varovat už trailer.Je to spíš 1,5 *, ale kvůli Schneidrově godzile a předchozím Wayanesovkám hvězdy dvě. ()

motočka

nevim jak vi, ale já sem se hodně pobavil. tohle je proste super komedie a opravdu je to povedené. kdo neviděl ať se podívá . přeji příjemnou zábavu. ()

poky_1

Skvělý film na pobavení, a kdo říká že to je trapné a bizadní tak ruku na srdce zasmáli jste se já bych řekl, že ano. Tenhle film má hlávní účel a to pobavit a mě pobavil. ()

Šušu

Myslela jsem, že to bude jen fekální komedie, ale byla to velmi zábavná fekální komedie. Strašně moc jsem se smála... - zní to jako kašel 40 letého kuřáka - ()

M@xo

Chvilkami som sa smial, chvílkami zakrýval oči, neni to nič moc, ale ludia s ktorými som to pozeral sa natom bavili tak aj podľa toho hodnotím... ()

Ejvi

Nemůžu si pomoci, ale filmy od Wayansu mě prostě berou. Pidihajzlík je vtipná, ujetá komedie. Správnej nářez, kterej by od nich člověk očekával. ()

Nelusha

Hvězdička je jen za obsazení, jinak větší kravinu jsem už hodně dlouho neviděla. Předesílám, že film není lepší, ani když jste pod vlivem alkoholu. ()

damapo

Tak opět, je to taková ta klasická komedie, která nesedne každému. Ale pidihajlík není nějak zvlášť nechutný, myslím si, že pobavit se dá. Mě to pobavilo, podruhé se na to už ale nepodívám. ()

Jinpachi odpad!

Nesympatické postavy, hraní jako na zchátralém ochotnickém divadle a s komedií to má společné asi to, jako obsluha benzínové čerpací stanice s přistaveným Lamborghini na parkovišti. Absurdní, hloupé a bezduché plácání jako živé vysílání z parlamentu, kdy se někdo pokouší o vtip. ()

Magnomous

Ja na americke komedie moc nejsom, ale z nejakeho dovodu mi toto prislo pred par rokmi strasne vtipne :D. A tipujem ze by tomu tak bolo aj dnes. ()