Flynn Carsen 2: Návrat do baní kráľa Šalamúna

(TV film)
  • Slovensko Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna (viac)

Flynn Carsen, náš známy knihovník, sa vracia na scénu! Po tom, čo už raz zachránil ľudstvo, osud sveta opäť leží na jeho pleciach. Záhadná mapa ukazujúca cestu k legendárnym baniam kráľa Šalamúna je jeho jediným kľúčom k posvätnej Knihe Šalamúnovej. Keď ho však prepadnú a mapu ukradnú, vydá sa Flynn do Maroka, kde stretne krásnu profesorku Emily Davenportovú. Keďže Emily je rovnako múdra a sčítaná ako Flynn, ak nie dokonca ešte viac, tvoria výborný tím. Spoločne sa vydávajú do temných baní a konajú rýchlo a s rozvahou, aby si pred svojimi protivníkmi udržali potrebný náskok. (TV JOJ)

Groower

Béčková variace na Indiana Jonese. Bohužel to opravdu není nic zvláštního,výprava dobrá, triky o dost horší. Ale koukat se na to dalo. ()

JP84 odpad!

To měla být komedie?No tak v tom případě se vůbec nepovedla.Zato ve vykrádání jiných filmů je tahle hovadina pěkně poctivá.Když by si alespoň dali nějakou práci s počítačovými triky,byl bych možná hodnější. ()

brasek

Flynn Carsen by chcel byť hrdina, ktorý rozžiari oči nejednej deve a bude idolom mnohých mužov. Radšej si budem Noaha Wyleho pamätať z Pohotovosti a na túto biedu zabudnem. Aj TV FILM by mal byť kvalitný a zaujímavý snímok, bohužiaľ opäť sa zabudlo, že niekedy nič je viac ako niečo. ()

TheMe

Tak jsem při sobotním večeru nevěděl co dělat a díky naší nejkomerčnější televizi jsem po delší době viděl Flynna Carsena - dětskou verzi Indiana Jonese. Chápu, že ne každému se ten způsob napodobení zamlouvá, ale já mezi ně patřím, i když jedním dechem dodávám, že Indy je o deset levelů jinde. Z mého pohledu příjemná oddechovka na večer ke skleničce vína. ()

Rian_witcher

Příjemné pokračování nás opět s humorem a zábavně pobaví, ale neohromí. Na hraně mezi áčkovým a béčkovým titulem se já jednoznačně klaním ke skupince A. bavil jsem se a co víc chtít. ()

unclejack

Nieže by to bol až taký prepad oproti jednotke, ale pokles úrovne znať predsa len trochu je. O triedu slabší scenár, zloduch, slabšia Gabrielle Anwar a slabší výkon Noaha Wylea. Veľa zaujímavých alebo vtipných miest tentoraz film neponúkol. A ked sme prvý diel so zatvorením všetkých troch očí mohli porovnávať s Indym - skutočne len vzdialene - ten druhý si v ničom nezadá možno tak s Jackom Hunterom. ()

agent00074

Vše již bylo řečeno u prvního dílu...snad jen příběh je trochu propracovanější..ps: pobavila mě scéna na konci, jakási parafráze na Casablancu...dávám 4* ()

Naby

Vcelku prijemna pohadka, kdyz se to nebere moc vazne ;-). Mezi Gabrielle Anwar a Noah Wylem to snad opravdu jiskrilo, citil jsem tam napeti ;-). ()

Mackro

Také trošku lepšie 2 hviezdy. Je to neuveriteľne debilné, nelogické a relatívne lacné. Ešteže je Dr. Wyle taký sympaťák (čo už ale neplatí o tej slečne, čo ho sprevádza) a vtipy miestami pobavia, prípadne je film tak cielene retardovaný, že sa na ňom dá dobre zabaviť, napríklad úplne dementná kvázi-romantická scéna z vlaku. Sú aj horšie veci a tu je sympatické aspoň to, že Flynn Carsen sa neberie ani sekundu (no dobre, možno až na záver) vážne. ()

Sorna

Zklámání. A velké. Takový průšvih, po kterém by neměl být ani další díl, pokud tedy mají tvůrci alespoň nějakou soudnost. Postava Flynna byla sama o sobě dobrá, ale jeho nová "partnerka" mě velmi zklamala, příběh nebyl tak zajímavý, napínavý a dobrodružný jako v prvním díle a ještě k tomu musím vytknout velmi lacině vypadající efekty. První díl předčil druhý. Člověk by měl zkusit všechno, ale pokud se vám první díl líbil a nechcete zažít zklamání, nešla bych do toho. ()

pirate

Vydařené pokračování, které už sice nemá ten plný nádech, (jelikož doly krále Šalamouna už tady několikrát byly a kopí osudu bylo více originální) ale pořád to stojí za zhlednutí a nic nezkazí. Nijak hodně známý, zato každopádně obstál i nyní. Zde už bych z těch 65% šel na 60% a normální tři hvězdy. ()

mcamino

Druhý díl je dost podobný prvnímu, rozhodně bych ho nezahazoval. Je to ale podobné až moc, takže to není tak originální, rozhodně mi to na zábavě neubralo, ale přeci jenom to je spíš na 4* ()