Krutá rasa

• Slovensko Pach smrti na ostrove (viac)

Chtěli strávit týden dovolené na exotickém ostrově. Jednoho z nich napadl zmutovaný pes a letadlo, kterým přiletěli, našli v troskách... Bratři Matt (Eric Lively) a John (Oliver Hudson) spolu plánují strávit týden dovolené. Společně se svými přítelkyněmi Nicki (Michelle Rodriguez), Sarou (Taryn Manning) a jejich kamarádem Noahem (Hill Harper) si chtějí užít trochu legrace a odpočinku na exotickém ostrově. Na místě je však brzy jeden člen výpravy brutálně napaden psem. Proto se rozhodnou, že ostrov raději opustí, jenže letadlo, kterým do tohoto ztraceného ráje přiletěli, nacházejí v troskách. A to není ta nejhorší zpráva. Mnohem děsivější je, že útok šelmy nebyl náhodný. Po ostrově se totiž pohybuje smečka zmutovaných psů, která rozhodně nemá zájem na tom, aby se výpravě podařilo uniknout... (oficiálny text distribútora)

peto580

je mi ľuto ale toto som ani nedopozeral. Blbosť a nelogika v tomto už hodne, nechápem preto tých psov nekántrili. Ako ono sa to snaží a možno ak by som počkal do konca bolo by to viac fajn a dotiahlo sa aspoň na 2* ale za ten čas mi to nestojí. PS: čo čítam komenty tak sa skupinka pozviechala a začala hafanov likvidovať ale ako som vravel: nedopozeral som to pretože ma to skutočne nebavilo :( ()

cariada

Horor o smečce zmutovaných psů. No říkal jsem si co to zase bude ,ale musím říct není to vůbec špatný. Na začátku nám pejsci roztrhají pěknou kočku. Pak přijede pět mladých lidí. Jaký blbý počet dvě holky tři kluci,jeden černoch. Což je asi jasný kdo první přijde na řadu. Stále stejný scénář skupina lidí ,kdy jeden po druhém zkapává. (tady sice né až tak doslova) Pejsci jim dávají pěkně do těla ,i když jich sice docela dost "přežije" . Pejsánkové to jen tak nenechají,Jsou velice chytrý. ()

Chipsonator

Parádní béčko! Pokuď na letní večer hledáte nějaký béčkový akční film (schválně nepíšu horror), tak šáhněte po tady tomhle. Sice je to klasický příběh o tom že si banda přátel někam vyrazí, tam se to zvrtne, a pár z nich zakřičí... Sice nic originálního, ale i přesto jsem se u filmu bavil. Akce tam bylo dost, čtyři z pěti hrdinů mi byly simpatičští (blondýnu jsem moc nemusel), a hudba se mi taky hodně líbila (poslední dobou se mi líbí v každém filmu, zajímavé, buď mám štěstí na filmy s dobrou hudbou nebo mám tak hrozný vkus že mi všechno připadá dobré). Film má slušné tempo, stále se něco děje, není moc dlouhý takže tam nejsou žádné hluché pasáže. A teď se opět pozastavím u Michelle Rodriguez. Zaprvé pro všechny kteří říkají že moc krásy nepobrala (vypíchat vám oči), by se na tenhle film měli povině podívat, zadruhé její herecktý výkon byl opět skvělý a ukázala že disponuje opravdu dobrýmy fyzickymi přednosti, a zatřetí zase jsem se těšil na každou scénu s ní. Původně bych dal 60% ale opět zvyšuju za Michelle na 65%. ()

veru_needy

Další film z průměrných, ale pro mě vynikajících. Nápad i děj celkem slušný, herecké obsazení ale nic hvězdného. Film je zaměřen na vytvoření atmosféry, která může vystrašit, takže kvalita děje taky odpovídá této 'hororové' úrovni, ale jako horor bych ho rozhodně neoznačila. Film byl natočen dobře bez spousty vizuálních efektů s vynikajícími hereckými výkony všech psů. Příběh je spíše o přežití než o vysvětlování a pointě, takže je to spíše další snímek z řady klasických vyvražďovaček, ve které nechybí 'krásná' ženská, černoch a samozřejmě drsňák. Za shlédnutí ale rozhodně stojí. ()

BadoXXII

Absolútne nevyužitý potenciál. Lakačky sú natočené zle. Sú príliš tiché a predvídateľné. Každý predsa vie, že najviac sa vždy zlakneme zvuku a až potom ide obraz. Takmer všetko sa odohráva za denného svetla a pritom to správne nasvietenie v tme by robilo divy. Postavy sú absolutne dementné a ich konanie nepochopiteľné. Proste taká blbina, ktorá by v správnych rukách mohla byť slušným hororom. ()

• Písnička, která hraje na začátku filmu, je „Cool As Kim Deal“ od The Dandy Warhols. V 7. minutě pak hraje „Tophat Tomcat“ od Soho Vamp. (Duoscop)
  • Keď mladíci nájdu v garáži Mercedes pokrytý hrubou vrstvou prachu, musel byť zaparkovaný na tomto mieste už poriadne dlhý čas. Keď však otočili kľúčikom, krásne naštartoval. To je úplne vylúčené, pretože batéria v aute musela byť už niekoľko rokov úplne vyšťavená. (beso74)