Piráti z Karibiku: Na konci sveta

• Česko Piráti z Karibiku: Na konci světa (viac)

V pokračování filmu Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže, který v roce 2006 lámal rekordy, nacházíme naše hrdiny Willa Turnera (Orlando Bloom) a Elizabeth Swannovou (Keira Knightley) v okamžiku, kdy se přidali ke kapitánu Barbossovi (Geoffrey Rush) a zoufale pátrají po kapitánu Jacku Sparrowovi (Johnny Depp), aby ho osvobodili z pasti ve skříňce Davyho Jonese, která mu zatemňuje mysl – zatímco strašidelná loď duchů Bludný Holanďan a Davy Jones, pod kontrolou Východní indické obchodní společnosti rozsévají zkázu všude po sedmi mořích... Období pirátů se blíží ke svému konci, ale dosud nebyla vyřešena konečná rozepře. Will Turner se plaví na daleký východ, aby našel magické mapy, které mu pomohou najít skříňku Davyho Jonese a zachránit svého přítele Jacka Sparrowa. Jacka zachrání, ale… Davy Jones, lord Cutler Beckett, zuřivý asijský pirát Sao Feng a starší kapitán James Norrington zformovali nepřátelské spojenectví, které ohrožuje Jacka Sparrowa, Willa Turnera, Elizabeth Swann, jejich nového přítele kapitána Barbossu a všechny piráty na světě. Aby dosáhl vítězství, musí Jack se svou posádkou plout mimo okraj mapy, do nezmapovaného teritoria sedmi moří. Na Shipwreck Island (Ostrov vraků) až na konec světa. (oficiálny text distribútora)

RoB23

Třetí díl je nejvíce upovídaný a nejméně akční. Humoru je taky poskrovnu. Příběh (Spoilery): Zhruba v první třetině filmu se Elisabeth Swannová, Hector Barbossa, William Turner vydávají na konec světa, aby vysvobodili Jacka z posmrtné říše Davyho Jonese. Potřebují ho pro svolání sněmu vůdců pirátů, neboť Jack je právě jedním z nich. James Norrington na konci dvojky dal srdce Davyho Jonese Cutleru Beckettovi, který díky němu ovládá Bludného Holanďana a dává rozkazy posádce Davyho Jonese. Kapitán Sao Feng před svou smrtí předá své místo Elisabeth Swannové. Na sněmu se rozhodne o tom, že piráti budou bojovat díky Elisabeth, ze které se stane královna Pirátů. Zvítězí o jeden hlas, který jí dal Jack. Piráti vysvobodí pohanskou bohyni Calypso, kterou miloval a zradil Davy Jones, tím, že vyzradil jak ji zavřít v lidském těle. Následuje epická bitva ve víru. Davy Jones umírá a William Turner zabírá jeho místo. Beckett umírá na lodi Endeavour. Na závěr zbývá jen dodat: "ber co můžeš a nic nevracej". ()

VLADEK

Slabé, ukecené, ale stále zábavné. Jen tu herečku dvou výrazů by už měli vyměnit. Na ty její škleby se nedá dívat. ()

Drover

U některých filmů délka není na škodu, ale tohle není ten případ. Po vynikající jedničce a dobré dvojce jsem měl co dělat, abych neusnul. 60% ()

esmoke

Po delším čase od shlédnutí musím říct, že netuším o čem ten film byl. Ani si nedokáži vybavit ani jednu scenu, která by zaujala. :-/ ()

moviefilms odpad!

Tak tohle byla naprostá ztráta času. Nuda!! Jediná pozitivní věc je soundtrack, kterej, jako v kazdym dile doprvazy pribeh od zacatku az do konce. ()

unclejack

Na konci sveta , dúfam , že na konci série. Nádeje padli po uverejnení štvorky. Trojka je až príliž megalomanská s nápadom snemu pirátov a vôbec. Dej ma presvedčil len zapojením Sao-Fenga , ale aj ten umrie skoro. Davy Jones pod papučou , Kraken po smrti , zostal len ten chladný čumák lord. Film už nemá to čaro , aké mala jednotka a dvojka , takže pre mňa jednoznačná chyba , čierna ovca rodiny. ()

DansteR

"This is madness." "This is politics."....Ucházející závěr celé trilogie. Odpověď na všechny nezodpovězené otázky, herci pořád předvádí dobrý výkon až teda na hláškujícího Jacka což působí trochu ohraně. Jinak důstojný závěr 70%. ()

punco

Boze to bola nuda, po slabej jednotke, dobrej dvojke som cakal velkolepu trojku a dostal som slabucku nafuknutu bublinu...blbe dialogy otrasna scena "sobasa" a dlhocizna dlzka filmu. Velka skoda ze Keith richards nedostal viac priestoru, na tu rolu sadol ako rit na serbel. Nebyt krasnych scenerii a nadherneho mora tak o hviezdu menej.. ()

Stuart6

V tom filmu jsem se chvílemi ztrácel a přestával sledovat děj. Možná to bude tím, že jsem se na vlastní uši slyšel, jak chrápu :o) ()

Braga

Lehké sklamaní tento díl je pro mně nejslabší z celé trilogie ale přesto to byla obdivuhodná precizní výprava a triky zaslouží absolutorium, závěrečná válečná řežba hodně zvedá výsledný dojem, ale za to více jak 2-hodinové kecaní... ()

Mery235

..hoci je to tretie a tym padom divacky uz nie prilis ospevovane pokracovanie Piratov z Karibiku, je to podla mna najlepsi film z trilogie... viem, ze prvy film ma svoje caro (pre mna vsetko okolo PzK ma svoje caro, ...velky fanusik som uz dobre dlho ;) no tu uz pozname postavy, pozname ich minulost a paci sa mi, ako sa vyvinuli a co vsetko sa udialo, nez sa film dopracoval k vrcholnemu bodu - k bitke na konci.. uzasna huba Hansa Zimmera dokonale vystihuje atmosferu (ved napokon, ako vzdy) ... mozno mam aj nejake negativne pocity, no to nic nemeni na mojom hodnoteni... =) ()

Lime

Piráti mě sice ohromili, na začátku mi ale přišli o něco veselejší a jednodušší. Bohužel tenhle díl byl na můj vkus příliš tmavý a plný podrazů. Kostýmy i efekty byly sice skvělé, ale radši bych zůstala u předchozích dílů. ()

Trinculo

A tady to mělo skončit, Měla se udělat tečka a mělo se dál točit něco jiného. Scéna z pekla je geniální a pak ještě namazanej Keith Richards, který je opravdu namazanej, i když v tomhle filmu to vypadá, jak kdyby byli namol všichni. ()

Sympy

No tak vám teda povím těšil jsem se na další dobrodružství-->ale tohle už nemá s pirátstvím nic společného... přehnané scény mě opravdu nenadchly!! Je mi fuk kolik peněz do toho narvali-Ale stojí to za hovno!!! ZTOHO ASI NEJVÍCE SLAVNÁ DVOJICE PŘEHRÁVAJÍCÍHO BLOOMA A UPIŠTĚNÉ KNIGHTLEYOVÉ... ty mi přímo pili krev,,, dlouho potom sem ještě přemýšlel kdo může mít tak Herr Orlanda za nejoblíbenějšího herce?? ()

alfonzik

Vzduch je preplnený hvizdom diel, vietor duje do plachiet až k roztrhaniu a z každej strany čaká na poctivého piráta nejaké to lano. Ak sa k tomu pridá ešte prepracovaná zápletka a postavy, ktoré majú jasní ceľ už od počiatku ( hoci nám ho správne, hneď nevyzradia), tak spolu so špičkovými trikmi vznikne azda najlepší záver super pirátskej trilógie. Kto má, podobne ako ja, rád vo filme množstvo poloskrytých gest, ktorým rozumejú len skúsený morský vlci ten sa má na čo tešiť. ()

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

13.03.2012

Ještě nemáte dost zmodernizovaných verzí klasických pohádek? Pak vězte, že Raimiho Ozem, třemi Sněhurkami či dvěma Kráskami a zvířaty mánie nekončí. Walt Disney Pictures plánují nejen novou Popelku … (viac)

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

24.02.2010

Upřímně, po scénáristickém guláši v dvojce a trojce Pirátů z Karibiku budili Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides spíše obavy. Tím spíš, že i čtyřku napsali staří pachatelé Terry Rossio a Ted… (viac)

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

14.09.2009

Studio Walt Disney Pictures koncem minulého týdne oficiálně oznámilo, že čtvrté pokračování veleúspěšné pirátské fantasy dorazí do kin v létě 2011 pod názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger… (viac)

Oscary 2008 - Výsledky

Oscary 2008 - Výsledky

25.02.2008

Zlaté sošky jsou rozdány. Samotná oscarová šou žádné úchvatné vsuvky nepřinesla, kvůli své (osmdesáté) výročnosti byla zaměřená hlavně na rekapitulaci své historie. Seznam oceněných filmů ale potěšil… (viac)