Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiálny text distribútora)

lxbch odpad!

Ne, nejde to. Chtěl jsem tomu sice dát alespoň jednu hvězdičku s tím, že si dám na čas a nějaký argument si najdu, ale asi po půlroce bádání jsem to vzdal a posílám to na skládku komunálního odpad!u. ()

muskcz odpad!

Katja Hansenová, Ingo Lenßen a Tekin Kurtulus, němečtí hrdinové televizních obrazovek a ikony detektivní profesionality, dobývají TV Nova. Respekt. ()

Mukunda

Možná je mé hodnocení poněkud zvrácené, pokud se ale člověk na tento seriál nedívá jako na seriózní dílo, ale jako na parodii sama sebe, na herce tak neschopné, až je to směšné a scénář tak stupidní, až je geniální, tak se u toho skvěle pobavíte. Jste-li jen trochu zvrácení, pusťte si jeden, dva díly s přáteli a nějakým alkoholem, určitě se zasmějete. ()

Balakriele odpad!

A sakra! Jak tohle můžou vůbec vypustit do televize??? No vlastně, proč mě to překvapuje, když jde o NOVU... Je fakt smutný, že si tvůrci tohoto do odpadu zasluhujícího seriálu myslí, jak jím uspokojí své potenciální diváky. Ale co je ještě smutnější?!? Že se najdou tací, kteří na to opravdu koukaj!!! ()

Martinka21 odpad!

..Odpad svého odpadu... Neuvěřitelně strojené a příběhy, kterým nemůže snad nikdo věřit! Detektivové si hrají na hrdiny! Hrůza!! ()

phoenixer odpad!

Další jeden z exemplárních hnojů / rádoby seriálů, které okolo kriminálky nešli ani kolem. Skryté kamery? To jako myslí vážně? A ty herecké výkony.. spíš škoda slov. ()

Drom odpad!

Můj oblíbený "komediální" "seriál". Ač se tvůrci tváří, že se jedná o reality-like pořad, méně reálné mi přišly už je ty americký wrestlingový zápasy, které jsou nahrané snad ještě více... ()

jaime odpad!

Snaží se to být autentické, ale něco tak hrozně provedenýho jsem neviděl, připadá mi to jako kdyby to natáčel nějaký student.... Prostě hrůza. ()

cyright odpad!

Jako parodie na detektivní reality show je to na 5*. Jako vážně myšlený detektivní seriál je to neskutečná prasárna. A ten dabing! Po shlédnutí jediného dílu jsem měl neodolatelnou chuť bušit hlavou o zeď, dokud ta zatracená zeď nepovolí. ()

Candid odpad!

Něco naprosto příšerného a nekoukatelného. Když to v televizi jen zahlédnu, jímá mě hrůza a okamžitě skáču po ovladači. ()