Neporaziteľný 2

• Česko Neporazitelný II: Poslední zůstává (viac)

solid

Nemusím snad ani dodávat, že většina z nás by chtěla aby Scott Adkins byl hlavní hrdina a Michael Jai White ten druhý přicmrndávač=D Každopádně jsem po ohlasech, které tenhle film vyvolal na csfd shéněl tak dlouho, že jsem se zbavil i toho natěšení a tak jsem začal koukat čistý a neposkvrněný a skončil nádherně ušpiněný a zmlácený=D Ostré béčko našlapané tím nejlepším z novodobé filmové akční podívané, tím spíš, když víme, že Scott to všechno dělá sám. 80% jak vyšitých a fakt jsem zvědavý na trojku. ()

stansrac

tak trochu váhám. o nějakým způsobem umělecké hodnotě nemůže být ani řeč, stejně jako o nějaké autentičnosti bojů( snad jen, že důstojníci ruské armády sou fakt nebezpeční:) přesto se mně zdají správně 3* ()

J. T. Kirk

Bitky byly naprosto skvělé, příběh byl docela obyčejný a konec byl jasný od začátku, ale i tak dobrá akční podívaná o dost lepší než první díl doufám že trojka bude ještě lepší. ()

Wargoo

Pri tomto filme radím jediné... vykašlite sa na zmysel, posolstvo, dej, dôvod, a podobne. Len si skrátka sadnite, otvorte oči (po čase aj ústa) a nechajte sa unášať skvelým akčným bojovým filmom, kde každý úder bolí dvojnásobne. Vynikajúca choreografia boja vám isto pridá na nálade (hlavne pred tréningom s činkami) :P Ja som sa fantasticky bavil, a o to asi ide. 4**** a 73,028 % ()

zelda82

Michael Jai White is da big mothafucka v ruskym lagru, kterej nejdriv na vsechny sejri, aby se pak zkamaradil s chlapkem na vozicku, co z nej udela ultimatni mlaticku...Devizou Undisputed jsou predevsim souboje, ktere jsou plnokrevne, masite a hlavne prehledne, takze si je kazdej action junkie poradne uzije. Patou hvezdicku nedavam jen proto, ze tu v podstate neni scenar.... ()

Darkslayer

Jediné, čo je na filme zaujímavé, sú zápasy. Tie su prehľadné dobre zostrihane a so skvelou choreografiou. Zvyšok je iba šedý tmel obohraný viac ako internacionála. ()

Meiers

Boyka je mastnej klouzek a je jenom dobře, že další pokračování má být o něm, protože co v jeho trenkách předvádí Scott Adkins posílá Michael Jai Whita na párek. Chvílema jsem měl chuť tomu parchantovi začít fandit, kdyby nebyl za takou kurwu. A pokud bych hledal nového akčního hrdinu, tak každopádně Scott Adkins. ()

darkreider

Nekecám, po celý film som si predstavoval ako tomu vpálim 4*, ako by sa nechumelilo. Ale ten záverečný fight ma tak sklamal, že tu jednu mu proste vezmem. To som teda čakal poriadnu rubačku a nie, že v tretom kole sa klaďas zadíva do diali a potom po pár sekundách dosť nudne vymláti ultimátneho drviča. Tam som teda chcel spektakulárnejší match. ()

cerbygerby

I přesto že je to druhý díl z tříčlene série, pustil jsem si tento díl už jako první a film mě dost zaujal, takže se vydám na shánení cele sady.. ()

Jeand´Boa

Každý, kdo má rád klasické akční trháky dob minulých, musí ocenit pěsti, nohy, testosteron a pot, které v tomto filmu létají vzduchem...příběh se nám tématicky trošičku zaseknul na rozpolcení v době války studené, nicméně to nikterak nevadí, neb se jedná převážně o zápasy...ty kecy okolo si můžete klidně nechat jen projet před očima... ()

DAPDO

Často jsem koukal na ukazatel času, kolik ještě zbývá do konce a to je u mě znamení, že mě film nebaví.Souboje jsou některé dobré, ale přehnané. ()

canni

Předesílám, že pokud od tohoto filmu budete čekat nějaký úžasný a originální scénář tak jste mimo. Je to prostě řežba mezi Michaelem Jai Whitem a Scottem Adkinsem ve které vítězí dobro a vůbec netuším jak by to dopadlo v reálu mezi těmito mistry svého řemesla. Oba dva mají fůru černých pásů z různých bojových umění a sportů a věnují se tomuto odmala. Přeci jen víc zkušeností má Jai White a i více typů bojových umění, ale pro Adkinse hraje věk a ohebnost. Pro mě určitě zapadá tento film do TOP 10 mezi bojovými snímky a nemohu prostě jinak než 100% ()