Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

oasismanik

Celkom kvalitná britská vecička. Síce som si nevšimol, že by to bolo až tak neskutočne vtipné / ak sa chcete zasmiať po britsky, odporúčam úplne iné veci/, ale budiž. Pri filme som sa ani tak nenudil, ale zas nie som nebol ani tak unesený. 70% ()

blacktomas

Nic nenapovídalo tomu , že to bude taková jízda a ještě taková černota. Nicholas Angel je serža sloužící u londýnské policie a na poldu si opravdu nehraje. Je jím a už od raného mládí přišel na rozdíl mezi dobrem a zlem. Rozhodnutý dát co proto všem co nectí zákon a pořádek. Což by bylo v pořádku, jen by to nesmělo začít vadit vedení londýnské policie, která se cítí být zostuzena jeho úspěchy. Na to konto Angela převelí přes jeho nesouhlas na venkov , kde se přece nic neděje, ale ouha, kde je Angel je i zločin a to ne jen tak ledajaký. Neboť přece"pořád se něco děje". A tady v poklidné vesničce, která získala několikrát titul vesnice roku se toho děje čím dál tím víc. Poměrně originální scénář okořeněn fanatismem vesničanů, nefalšovaný britský černočerný humor a ta půlhodinová jízda nakonec, opravdu stojí za to... ()

nooly

Dost jsem se pobavil, souhlasím s většinou pozitivních komentářů. Neodpustím si poznámku; Musím být Brit, abych pochopil ty vtipy s labutí? To mi zrovna nepřišlo vůbec vtipné... ()

JackO.

Na začátku jsem si říkal, jak to může mít tak velké hodnocení, když je to celkem o ničem, ale čím více se film blížil ke konci, tím více jsem byl překvapen, akční scény povedené, svižné, vtipné, místy trochu morbidní. ()

Solozo

Seržant Nicolas Angel je pro mimořádně kvalitní výkony u Londýnské policie nuceně převelen do poklidného venkovského městečka, kde pořádek hlídá místní dobrovolná hlídka složená z počestných občanů a nic nekalého se zde neděje. Ale krátce po jeho příjezdu se v městečku začínají kupit mrtvoly a na povrch vyplouvá děsivá pravda. ()

percussor369

Je to jednoznačne najlepšia akčná komédia, čo som kedy videl. Celý film je plný naozaj dobrých vtipov z ktorých väčšina bola originálna, ale našlo sa zopár výnimiek ako zastavenie utekajúceho hodením konzervy. Akčný bol najmä koniec. Tento film sa veľmi podobá na Súmrak mŕtvych, ale podľa mňa je Jednotka príliš rýchleho nasadenia lepšia. ()

pekas

A další srdcovka. Partička ze Soumraku mrtvých se opět sešla a suchý anglický/brutální humor může začít. Jen snad jedna výtka ke scénáři - Nick Frost je moc dlouho za hodného ňoumu, což mi na něj moc nesedí. Rozbalí to až na konci. Ale jinak snad není moc co vytýkat. Chápu, že tento druh humoru nesedne zdaleka každému. Ale já ho můžu. ()

geo311

Zatím největší rozdíl mezi hodnocením mým a csfd. 79% ?!!! Nechápu. Film byl natočen ve stylu např. Podfucku, ale z prdu kuličku neuděláš. Když je špatný scénář, tak to ani tak dobrá režie a kamera, jako byly zde, zachránit nemůžou. Né že by to byl úplný propadák, ale kvůli těm pár povedeným scén(k)ám se nevyplatí zabít 2 hodiny. Ale očividně to není názor všech diváků :-) ()

Larry12

Až do půlky filmu, jsem byl pevně přesvědčený, že dám tři hvězdičky. Prostě mi tenhle britský humor neseděl. Ale od druhé poloviny filmu do toho přimíchali trochu vyšetřování a akce a hned se u mě film dostal na tu správnou vlnu. Sice jsou to těsné 4 hvězdičky, ale za to zajímavé rozuzlení si to zaslouží. ()

limbi

Takhle by měla vypadat "parodie". S citem a s tím, že si režisér uvědomil, že i když jde o komedii, která si částečně bere na mušku akční filmy, budou to slednovat lidé kteří mají v hlavě mozek. I díky tomu, je z toho podařená anglická komedie a né žádná dementní fraška s tupým scénářem, zesměšńující cokoli, co bylo v nějakém akčním filmu výrazné. Vážně se mi to líbilo a i sama zápletka nebyla zas až tak hloupá. Kdo si chce vychutnat velmi dobrou komedii, nebo špičkovou parodii neváhejte. 90%, protože ve svém filmovém zařazení září. ()

nula87

Po Soumraku mrtvých další originální, skvělá komedie, tentokrát si beroucí na mušku akční/policejní filmy. A na nich nenechá nit suchou, originálně zparoduje vše co jen může, a navíc si přidá mnoho vtípků, narážek a absurdit. A pak vám z toho vylezou ukrutně zábavné 2 hodiny. 80% ()

mark9th

Naozaj som sa tešil, keď som uvidel tie super komentáre a k tomu 79%. A hoci to nebolo hrozné, fantastické to rozhodne nebolo tiež(teda aspoň pre mňa). A nikto ma tu nepresvedčí o opaku! Sem-tam som sa zasmial a to je tá škoda, že len 'sem-tam' :). Taktiež tých rýchlych strihov bolo na mňa predsa len trošku moc. A nedá mi nepodotknúť- Pegg ma o 100% viac bavil v Súmraku mŕtvych. Čo už? 60\100 ()

boombang

Větší blbost než jsem čekal. Opět samé cameo a akce a parodie a kdoví co ještě plus zbytečně brutální násilí. Jestli mne něco opravdu pobavilo, tak to byli ježek a labuť, což jsou mimochodem zvířata, he he he. ()

Krahulda

Jakmile v nějakém filmu hrají Simon Pegg a Nick Frost, tak je to jistá záruka toho, že se člověk bude skvěle bavit. Vyvážený humor a akce ve filmu. ()

vinc_vega

Asi som to nepochopil. Ak to mala byť paródia, tak to nevyšlo. Toľko otravných postáv pokope som už dlho nevidel. Ich jednanie a správanie mi, doslova, liezlo na nervy a byť hlavnou postavou, postrieľam ich do jedného. Rozumiem, že to malo byť zábavné, možno dokonca i vtipné, ale mňa to týmto spôsobom rozhodne nezasiahlo. Hoci dejová línia celkom ušla a vedenie postáv bolo zvládnuté dobre - teda tak ako to mal zrejme režisér v úmysle. Uznávam zopár vydarených vtipov a akčných sekvencií a strih bol tiež svižný. Kvôli forme a vytrvalosti hlavného hrdinu sa nezblázniť dám veľkorysé dve hviezdy! ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)