Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

Mandalorian

Simon Pegg a Nick Frost jsou perfektní kombinace. Navíc s režií Edgara Wrighta jsem tušil, že půjde o podobně povedené dílko jako Soumrak mrtvých. Jen škoda, že film párkrát ztratil na šťávě a byl několikrát snad až zbytečně moc brutální. Ale jinak vynikající věc. 80% - 4/5. ()

RobLord

Film, který mě hned několikrát NAHLAS rozesmál i v nepříjemném stavu protivné chřipky. Ještě větší sranda než Shaun Of The Dead. ()

VerenaLord

Dobře praštěné s notnou dávkou suchého anglického humoru. Chvílemi to připomíná mnou neoblíbenou Policejní akademii, či trošku i Bláznivé střely. Ale celkově se člověk pobaví, celkem se ani nelze nudit (mluvím tedy jen o prvním shlédnutí, za druhé to ani nestojí), takže proč ne, prostý průměr. ()

LadyEsik

Tento film je parodií možná na nějaký určitý film, ale spíš na všechny policajtské filmy. Narozdíl od jiných parodií však tento film má jasnou dějovou osu, má hlavu a patu, dobré postavy. Nezdálo se mi, že by to v některém místě bylo trapné, klišé, nevtipné. Podle mě jeden z lepších parodických filmů, na který stojí za to se podívat ()

Whannell

Edgar Wright a Simon Pegg vytvořily absolutní magořinu, která se může rovnat i takovému skvostu jako jsou Hot Shots!. Jedna z nejlepších akčních komedií/parodií všech dob! ()

NightPorter

Naprosto dokonalá akční komedie. Člověk by pak taky nejrači popad bouchačku a střílel do vzduchu a dělala "UÁÁÁÁÁÁ" jako Nick Frost nebo Keanu Reeves :-) ()

forkys

Když jsem se s filmem seznamoval, myslel jsem že mám co dočinění s komedií, ale to jsem rychle zavrhl.. Vlastně vůbec nechápu komentáře a hodnocení tohodle filmu, koukali jsme všichni na jeden a ten samý snímek? Po pár scénách jsem si tedy uvědomil, že se nejedná o komedii ale o akční/mysteriózní NESMYSL na desátou! ... Jedna z nejhorších věcí co jsem kdy viděl, Simon Pegg trochu zvyšoval úroveň filmu, ale i tak nechápu absolutně ten ohlas a poprask kolem filmu. ()

redwik

Asi najlepšie na tejto akčnej komédii bolo to, že bola vtipná od začiatku do konca. K tomu rýchle prestrihy a záver, ktorý sa mi neskutočne páčil a vualá, máme tu 5/5. Podľa mňa je to podobné ako Starsky and Hutch, no oveľa oveľa lepšie. Ten anglický humor mi proste sedí a Simon Pegg aj s Nickom Frostom sú skvelí komici. A ako čerešničku na torte môžem uviesť trojicu ďalších policajtov-komikov, ktorí sa ukázali iba na pár minút, no aj tak potešíli: Martin Freeman, Steve Coogan a Bill Nighy. ()

Kadas97

Vravelo sa, že to má byť niečo na štýl policajnej akadémie, ale poviem teda, že pekne ostré prevedenie. Pegg znýmy zo Shaun of the dead a iných britsky suchých komédií nezmenil pole pôsobenia a svojím zmäteným pohľadom baví diváka aj tu. Jedná sa o priemernú komédiu, ale za záver pridávam jednu hviezdu. 8 z 10 ()

GIK

Z komediálního hlediska mě to příliš nepobavilo. Moc povedených fórů se zrovna neurodilo. Nejvíce se mi líbila konspiračně detektivní část. Závěrečná akční mlátička s vetchýma staříkama byla fraška, což byl asi záměr, ale co je moc, to je moc. ()

Miki68

Jéžiš, to zas byla pitomina..! A jak jsem se u toho tlemil. Jako debil...Britská odpověď na hollywoodské akčňáky a Simon Pegg jako nazapomenutelný seržant Angel... ()

tranquill

"Co se děje, Danny? Nikdy jsi neběžel zkratkou?" A to já se takovou filmovou zkratkou proběhnu rád a často. Tedy zkratkou... Tahle komedie má dobré dvě hodiny, ve kterých se ale nenudíte, protože suchý britský humor je všudypřítomný včetně bizarních akcí. Docela kultovní snímek, kterému nelze, co vytknout. "Asi bych měl říct teď něco chytrýho... Nemusíš teď říkat vůbec nic!" ()

Razzor_82

"Všem namluvili, že je to perfektní vesnice." Dva policejní blázni zachraňují své městečko před záhadnými  vraždami. Ostrá satira na policejní zákon. Celkem originální směs krimi a komedie. Dvojka Pegg a Frost šlape dobře. Specifický anglický humor s nadsázkou. Závěrečné krvavé zúčtování s důchodci je totální masáž. 7/10 ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)