Ajťáci

Ukážka z filmu 2
Veľká Británia, (2006–2010), 9 h 29 min (Minutáž: 22–26 min)

Hudba:

Neil Hannon

Chris O'Dowd, Richard Ayoade, Katherine Parkinson, Christopher Morris, Matt Berry, Noel Fielding, Dolly Wells, Alice Lowe, Belinda Stewart-Wilson (viac)

V přeplněném a nevzhledném suterénu, hluboko v útrobách budovy Reynholm Industries se skrývají Roy a Moss - pracovníci oddělení informačních technologií, zlořečení i vysmívaní svými bezohlednými kolegy. Jejich život ve světě serverů a protipožárních překážek je násilně přerušen příchodem nové personální manažerky Jen, která toho ví o počítačích asi tolik jako lama (nebo kterýkoliv jiný sudokopytník). Jen nemá zájem pracovat v ubohém suterénu a Roy s Mossem nechtějí pracovat pod někým, kdo nerozumí BASICu a nikdy neslyšel o dvojkové soustavě. Časem však přijdou na to, že mít jako vedoucí ženu, může mít i své výhody. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Kosik8 k tomuto seriálu (15)

Včerejší odpad (2006) (S01E01)

Tak tohle byla parádní švanda, už je to trošku starší britskej humor ale nemá to chybku a baví mě to :) ()

Kalamity Jen (2006) (S01E02)

Tady jsem se hodně bavil, tohle by už asi v dnešní době neprošlo je to prostě správnej humor :) ()

Fifty fifty (2006) (S01E03)

Takovouhle blbinu fakt může vymyslet jen někdo v Británii ale prostě to funguje tak proč ne. ()

Červené dveře (2006) (S01E04)

To není možný co za ptákoviny tady v tom díle zas vymysleli :) ()

Strašení Billa Crouse (2006) (S01E05)

Paráda jak dokážou narvat do jednoho dílu klasickýho vtíravýho chlapa a ktomu doplnit to, že IT prostě neumí lhát :D ()

Přijíždí teta Irma (2006) (S01E06)

Závěr super klasicky šéf zašéfoval a tím to haslo :D ()

Sraz spolupracovníků (2007) (S02E01)

IT námluvy jsou něco jako čekat od různých sportovců různé umění ale nikdy by nic nepřišlo :D ()

Moss a Němčour (2007) (S02E03)

Německej Moss neměl chybu až se divím, že jim tohle prošlo to bylo geniální :D ()

Večeře (2007) (S02E04)

No teda tohle je už další párty v téhle sérii a to IT to prostě nezvládá a je to neskutečná zábava. ()

Muži bez žen (2007) (S02E06)

Muži bez žen nebo naopak? Klasické otázky :) ()

A je to! (2008) (S03E01)

Dobrá parodie na pořady co byli tenkrát :) ()

Bezdomovci jako jsme my (2008) (S03E03)

Docela dobrý díl ale už mi trošku přijde jestli tomu nezačíná ujíždět vlak a netalčí ten rádoby humor až moc na sílu ale uvidíme co ještě další díly třeba to nebude tak horké :) ()

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake