Dexter

Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2006–2022), 93 h 29 min (Minutáž: 44–59 min)

Predloha:

Jeff Lindsay (kniha)

Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, David Zayas, James Remar, C.S. Lee, Luna Lauren Velez, Desmond Harrington, Julie Benz, Christina Robinson (viac)

LadyBirdx

Miluju ten seriál.. Po pár dílech zcela vypěstovaná závislost, kdy jsem myslela jen na to že musím vidět další.. Dexterovu necitelnost jsem zbožňovala, a pal přišla láska, a nějak se to zvrtlo, a skončilo to tak jak se dalo očekávat - přece jen happy end u vraždícího maniaka by vypadal trochu podivně.. ()

TerezkaV

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů! Jakmile jsem si tento seriál zapnula, nemohla jsem se od něj odtrhnout. Hlavní hrdina je skvělý a charismatický. Seriál zpracovává zajímavé téma, s podobným jsem se ještě nikdy nesetkala. Dextera prostě nejde nemilovat! Seriál se mi líbil více než knihy. (Četla jsem první 2.) ()

Meow86

Famózní! Málokdy se mi u seriálů stává, že bych se nemohla dočkat dalšího dílu. Nejsem seriálový maniak, ale Dexter mě přinutil na čas jim být. Ještě nikdy jsem tak nefandila záporné postavě jako právě Dextrovi. Ten opojný pocit úlevy, kdy se Dexter neuvěřitelným až náhodným způsobem vyvlíkl z naprosto bezvýchodné infarktové situace, byl vždy k nezaplacení. Všeobecně skvělá myšlenka - vrah pracující pro policii, co zabíjí jen ty špatné, ale ne kvůli slepé spravedlnosti, nýbrž kvůli svému temnému "HOBBY". I suppose I should be upset, even feel violated, but I'm not. No, in fact, I think this is a friendly message, like "Hey, wanna play?" and yes, I want to play. I really, really do. ()

DandaPiper

Dexter nebyl a není zcela mým šálkem čehokoliv. Nejsem cílová skupina a tudíž seriálu nic nevyčítám. Mám rád krimi, mám rád krváky, ale pokud jde o seriál na dlouhou trat, tak v něm hledám něco jinýho. To, co jsem hledal, to jsem i dostal, akorát to chtělo trpělivost a vytrvatt. Postava, která se ze škaredýho a otravnýho kačátka hezky dovylíhla ....Deb. Deb jsem si prostě zamiloval během těch sérií a strašně mě zajímalo, co se stane, až se jednoho dne dozví, kdo Dexter ve skutečnosti je. Rozuzlení ani nemohlo dopadnout lépe a dělá postavě/charakteru Deb velkou službu, protože to, co pro Dextera všechno udělá, to, jak se k němu i potom všem chová ...to je prostě láska. Strašně mě tudíž bavilo sledovat poslední dvě série, které jsou dle mého názoru naprostý TOP a co víc ....konec, konec je prostě syrová dokonalost, která vás nechá po skončení jen v tichosti několik minut přemýšlet. I když smutně, hodně smutně, tak Dexter nemohl skončit jinak. Dotáhl všechno tak, jak načal a v mých očích si zasloužil čtvrtou hvězdu, na kterou jsem byl hodně skoupej. Hodnocení sérií je tentokrát hodně subjektivní: 1. série = 80 procent, 2. série = 70 procent, 3. série = 60 procent, 4. série = 80 procent, 5. série = 85 procent, 6. série = 60 procent, 7. série = 90 procent, 8. série = 85 procent. I love you, Deb. ()

mikessc

Moj najoblubenejšy vrah. A aj seriál. Dexter je majster čo si vie poradit s hocičim. Škoda osmej sérii toho konca i ked zostal otvoreny . Moja najoblubenejšia čast s7e12 surprise motherfucker high quality obraz, zvuk a to ako dostane Estradu nemá chybu. Mne sa páčili série: S1:80% S2:85% S3:80% S4:75% S5:100% S6:75% S7:90% S8:65% ()

JuniorSrky

Dexter je nelítostný zabiják, který činí spravedlnost prostřednictvím Harryho kodexu a svých k dokonalosti dovedených schopností. Tvůrci seriálu tušili správně, když stvořili nestvůru, která odstraňuje vrahy nevinných, že si získají zástupy příznivců, kteří si s podobnou myšlenkou opětovně pohrávali v situacích, kdy bezpečnostní složky společnosti byly na takovéto krátké. ()

sunjata

1. série: Něco, co jsem po shlednutí prvního dílů považoval jen za sofistikovanější kriminálkou Miami, mě poznenáhlu tak vtáhlo, že jsem jen s velkým sebezapřením odolal pokušení dokoukat to za jedinou noc, a odsoudit se tak druhý den v práci k tupému zírání do počítače s hrnkem kafe v ruce. Napínavá zápletka, černý humor a, světe div se, Dexter se jako člověk vyvíjí. ()

maxnot

Nebudu měnit hodnocení hvězdiček, ale můžou mi tvůrci sdělit, proč pos*ali tu poslední řadu a finále kompletně pohřbili? Nepohřbívat!!! Rozřezat a do moře!!! ()

walmezak

*komentář je lehký spoiler*…První série byla hodně slušný nástup, tak jak to mám u seriálu rád. Čekal jsem, že to shlédnu na jeden zátah, ovšem moje nadšení postupně upadalo příchodem 3.,4.,5. série, kdy se ze seriálu stával takový stereotyp. Vše se dělo furt dokola a až na výjimky byl seriál dost předvídatelný. Teprve až od 6. série se Dexter stal mým opravdu oblíbeným seriálem. Dexter dostal úplně nový a překvapivý směr a já si to velice užíval až do posledního dílu, který mne však hluboce zklamal a považuji jej za úplně nesmyslný. Mé dojmy: 1.série 10/10, 2.série 8/10, 3.série7/10,4.série 7/10, 5.série 7/10, 6.série 9/10, 7.série 10/10, 8.série 10/10 (krom posledního dílu). ()

dsaiko odpad!

Technicky mozna OK, tematem humus, opus na masoveho vraha. Az nekde po svete nejake ditko nekoho rozreze, to se zas budou vsichni divit jak je to mozne... Zarazi me a trochu i mrazi z toho hodnoceni... ()

Phical

Parádní seriál, ačkoli kvalita šla s časem dolu to se musí nechat. První řady jsem si opravdu užíval jako něco poutavýho, zajmavýho a hodnýho shlednutí. Poslední řada pro mě byla spíš utrpením, který jsem dokoukal spíš ze setrvačnosti a oblibě k seriálu než proto, že by to byla nějaká hitparáda. Konec mě popravdě nijak nenadchnul a doved bych si představit i lepší... Každopádně Dexter je i přes tohle všechno skvělej seriál a plných 5* si rozhodně zaslouží! ()

Dejvid17

Do 6 série pecka, super, jak Dexter tak všechny postavy kolem, od 6. série se z toho stala "převrahovaná" telenovela... Už chyběl jen José Armando a Esmeralda... 1. - 5. série 5* 6. - 8. série 3* ()

Knightey

Ze zacatku jsem chtel dat jen 4* ale po shlednuti posledni serie musim dat proste 5*. Serial se mi opravdu libil a mel spad. Ikdyz dost veci tam proste clovek musi prejit a akceptovat je. ()

Dzoumen

Je to bezvadný seriál, který musím doporučit! Dextera jsem si hodně užil, ale hodně to zkazila poslední série proto to hodnocení strašně kleslo. U Dextera si užijete velký zvraty a každou sérii s jiným příběhem. A určitě musím pochválit herce Michaela C. Halla (Dextera), protože hlavní roli jako Dextera nebyla vůbec jednoduchá hrát. ()

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

22.05.2023

Dexter se dočká prequelu

Dexter se dočká prequelu

08.02.2023

Minulý týden byla oznámena fúze mezi stanicí Showtime a streamovací službou Paramount+, obojí patří pod Paramount Media Networks, takže v praxi to bude znamenat jenom více sdruženého obsahu na jednom… (viac)

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021