Hlavního hrdinu vězně Mickiho drží při životě jen jeho velká láska k muzikálové hvězdě Karin, kterou ale zná jen z časopisů. Aby se s ní mohl seznámit, rozhodne se zúčastnit vypsaného konkurzu na nový muzikál a uteče z věznice. Micki se komplikovaně stane členem souboru a začíná se sbližovat s Karin. Ta ale chodí s hlavním sponzorem projektu Oskarem. Před premiérou se policie dozví o jeho pobytu a chce ho zatknout. Jak vše dopadne, se dozvíte v novém českém hudebním filmu Kvaska. (oficiálny text distribútora)

Pjotrik

Tenhle muzikál má spoustu vtipných scén, solidní herecké výkony a chytlavou hudbu. Landa si ze sebe dokáže udělat srandu a to co vypustí z pusy, většinou pobaví (já chválím Landu, to je síla...). Skvělá je scéna , kdy se autor hudby dohaduje s postavou Franty (Landa) . Landa - "To chceš jako říct, že zpívám falešně?! Autor - "No já jsem to falešně nenapsal" Roman Pomajbo si roli cholerického režiséra opravdu užívá - "připravenost našeho kolektivu bych přirovnal k těhotenství, už sice máme bříško, ale plod ještě není vyvinutý. Takže kdybysme teď porodili...TAK CHCÍPNEM!!!" Brzy se znovu podívám:) 80% ()

rigby odpad!

Hodně mi to připomnělo teenagerské filmy hlubokých osmdesátých let. Sterilita a nicneříkající dialogy a děj. Odporný kýč. ()

Abalzo

Hodnocení toho filmu z mého pohledu není asi zcela objektivní. Mám rád písničky Dana Landy a Lucku Vondráčkovou jako herečku i zpěvačku. A v tomto muzikále se to vše spojuje v jedno. Proto mě Kvaska oslovila a zaujala. Rád se na ní podívám kdykoliv znovu. V tomto případě mi vůbec nevadilo, že příběh byl trochu kýčovitý, vlastně se mi to do celého filmu hodilo. Pěkné písničky, pěkná Lucka, pěkný film. ()

Zapinka

Průměrný český muzikál. Vůbec mě nenudil ba naopak byla jsem příjemně překvapena. Muzikál byl provázen melodickými a příjemným písněmi. Jako odpad bych ho rozhodně nebrala, jsou tu lepší adepti na toto ocenění. A nejlepší postava byl Franta alias Daniel Landa, kdykoliv byl a scéně vždy mě rozesmál:) ()

bonita69

Rodina Landů přišla s muzikálním filmem který se dá shlédnout ale nikdo tam přiliš nevyniká, příběh je roztahaný. Co můžu vypíchnout je asi hudba která je dobrá. Jinak si myslím že se v Česku točí ale daleko horší filmy takže tohle je prostě průměr. Co řekls? Co sis dovolils? ()

qwertasip...

Po hudební stránce perfektní, za to s logikou si tvůrci moc hlavu nelámali (Kájínek by se měl učit, jak se snadno a rychle utíká z vězení). Pokud se na to kouknu s nadhledem a zasměju se u vtipných scén, tak je to rozhodně jeden z mála lepších českých filmových zážitků posledních let. ()

EddieIron odpad!

Fakt si někdo myslí,že budu věřit příběhu,kde frajer uteče z basy aby nastoupil do muzikálu a přitom ještě přebere kočku bossovi,kterého ještě ke všemu hraje ukrutný Rudof Hrušínský nejml.?Ježíšmarjá,to snad ne!A protože nejsem ani fanouškem Landovi tzv.hudby,nemůže mi vyjít jiné hodnocení než odpad. ()

DonFrolimo

Překvapivě ne vůbec zas taková sračka jak sem čekal (překvapuje mě víc, že sem si to vůbec pustil). Panda je samosebou to co je, takže no token of respect, ale dívat se na to kupodivu fakt dá. A upřímně ta hudební stránka taky neni zlá, ačkolivěk opět zdůrazňuju, že ty jeho bílý ligy neposlouchám. Prostě v rámci žánru se to musí ohodnotit a ne odsoudit a priori. ()

gpx

Působí to dost neuměle a obzvlášť postava Rudy Hrušínského je strašně málo uvěřitelná. Spíš než jako hotový produkt to vypadá jako nedotažený pokus o cosi, jen nevím o co. ()

Dino13

Řekl bych, že je to celkem pěkná reklama na divadlo Kalich. Absolutně mi však nesedí Filip Tomsa, u něj a jeho role se trochu přestřelilo, naopak Pomajbo v roli režiséra s přehledem. Tenhle film přesně ukazuje to, čemu já říkám silně průměrný průměr. 60% ()

jiricek86

Tohle vůbec nebylo špatný. Zajímavý pohledy skrze... paralelní prostřihy divadla a vězení ...+ pár hodně podařenejch ,kamerově zajímavě nasvícenejch scén..ta jedna milostná scéna a choreografie na pódiu..Tak napůl...půlka scén dobrý, půlka průměr. Hudba na českou scénu výrazná, pěkná.. ()

Brenda.Ch

Asi takhle - koukat se na to dá...ale stejně, kvůli jedné krásné písničce "Touha je zázrak" snad nebylo potřeba točit celý film...:-) ()

Tristesse

Manželé Landovi se evidentně inspirovali filmem A Chorus Line, ale vyšla z toho spíš jeho parodie, než něco, co by se mu kvalitou byť jenom blížilo. Když pominu Landovo pozérství a hraní si na spasitele českého národa, tak mi ale jeho muzika nevadí. A právě hudba + Korn, jsou snad jediné kladné momenty tohoto dílka. Děj celkem nepravděpodobný, dialogy nezáživné, hlas Lucky Vondráčkové je mi vyloženě nepříjemný, Hrušínský hraje jako obvykle (mizerně), navíc hromada reklam, účast týpka z Vyvolených, etc. ()

SZYslak

1) Ať je jak vééétr. Ať ví co chce přitom sééém sobě se dovede smééét. Je zvléééštní a zvléééšť kam vítr tam pléééšť a má sílu které neodolééém ... 2) No tak řekněme paní Panda, je to milá holka, všechno... ale ona už tři roky po sobě bere 600 tisíc každý rok ... 3) KVAŠÁK - Umyjeme přerostlé okurky, vinné listy, kopr a kořen křenu ... 4) To jsem tě zase napálil Trautenbergu, ha ha ha ha ... ()

Saxos

Film o zkoušení muzikálu. Takže ani dokument ani film ani muzikál. Taková spatlanina dohromady. Až si dozkoušej tak možná jedině v divadle. ()