Hry bez hranic

(relácia)
  • Francúzsko Jeux sans frontieres (viac)
Súťažný / Rodinný / Športový
Francúzsko / Československo / Holandsko / Veľká Británia / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španielsko / Belgicko / Švajčiarsko / Západné Nemecko / Taliansko / Grécko / Juhoslávia / San Maríno / Tunisko / Lichtenštajnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiálny text distribútora)

RedFox

Vynikající hra, u které jsem se skutečně bavil. Škoda, že to skončilo. V dětství jsem koukal ještě na Pevnost Boyard a Po stopách Xapatanu, ale Hry bez hranic jsem měl nejradši. Nevynechal jsem téměř jediný díl, a když už, tak s těžkým srdcem. Oproti jiným soutěžím se mi moc líbilo, že každý díl byl originál, každá země, ve které se hry konaly, si připravila pro soutěžící jiné disciplíny, takže žádný díl rozhodně nenudil. ()

bolf!k

Heeej, tohle jsem sledoval ještě jako malej na chatě, kde nebyla elektřina a tak jsme napájeli TV baterkou z auta :D Nezapomenutelný 90% ()

papaguy

Jedna z mála soutěží, kde si dospělí hrají jako děti a diváci v křeslech to akceptují a předou jako kočky. Entuziasmus Adamcové působil příjemně - vypadalo to, že má soutěž a lidi kolem ráda... Zjevně jí formát soutěže sedl. Když byla hostitelskou zemí H.B.H. ČR, dost jsem to prožíval a přišlo mi škoda, že naši tvůrci nevyvinuli takovou kreativitu, jako některé jiné země. Alespoň jsem měl ten pocit. Ale možná svou roli sehrál i rozpočet, který byl asi menší, než měly bohatší země. Docela mě mrzelo, když toto roztomilé bláznivé klání skončilo a H.B.H. přestali vysílat. ()

P. J. D.

Takový stařičký rádoby předchůdce Wipeout v mezinárodní sféře, který je podstatně bohatší a zajímavější, než ty obdobné moderní sportovní pořady, kde jde především o prachy a ne o zábavu, jako tady, kde je to patrné z každého druhého záběru, neboť účinkující si to vyloženě užívají a berou to spíš jako zpestření svého času. Je to vcelku pěkná podívaná, zaujme a dokonce i něco nabídne, ale sledovat každý díl, který se svou strukturou podobá docela obdobně zase není kdejaká výhra. Za mne 4/5. ()

AxelWers

Súťaž viacerých krajín, kde sa vyžaduje šikovnosť, fyzická zdatnosť a schopnosť používať um. Protagonisti často musia bojovať s nekvalitnými rekvizitami a nie raz aj sami so sebou, vďaka čomu súťaž bola celkom zábavná. Za komunistov som to rád pozerával. ()

Razzor_82

„Attention!" Prožil jsem nejedny velké prázdniny s touhle výbornou sportovní soutěží.  Nápadité hry a skvělé kostýmy. Medailonky krásných evropských měst. 8/10 ()

Agarwaen

Nebudu to popírat - svýho času jsem to sledoval jako každý druhý.. Ale taky mi to moc dlouho nevydrželo, a když t před několika lety opakovali, trochu jsem se zastyděl..Ale ty tři hvězdičky si to zaslouží.. ()

Sosak

Nejzábavnější a přitom co do pravidel nejjednodušší televizní soutěž, jakou jsem kdy viděl. Každý díl byl nečím zajímavý a celé to působilo nadmíru oddychově. Přitom jste ale mohli i divoce fandit, protože podobně jako u sportu i zde se soutěžilo mezinárodně. ()

Zuchy

Jako malej kluk jsem to sledoval hrozně rád. Dokonce když jsem pak byl na táboře tak hudba na nástup byla znělka z Her bez hranic. Nedá se jim nic vytknout:-) ()

Design

Superní soutěž. Škoda že požady tohoto typu vymizely z TV. Vždy sem fandil našim a byla to někdy opravdu sranda.. ale až ty díly pozdějších etap. Ze začátku to byly slabší soutěže ale pak to byla fakt prča :-) ()

haWranka

Něco naprosto úžasnýho! Když v létě běžela repríza, nenechala jsem si utéct jediný díl. Už jako malou mě fascinovaly kostýmy (absolutně ulítlý), soutěže (ještě ulítlejší), minimedailonky a historie měst. Navíc to kolikrát bylo napínavější jak olympiáda! ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu

08.02.2007

Frank Darabont ještě nedokončil svůj nejnovější projekt a už se rozpovídal o svých budoucích plánech. V nynějších dnech pokračují přípravy na jeho další film The Mist, který vychází z novely mistra… (viac)