Divácky megaúspešné ťaženie zvieratiek z newyorskej ZOO - tučniakov, kráľa lemurov Juliana a hlavne kvarteta zvieratiek Alexa, Martyho, Melmana a Glorie sa vracia v skvelom animovanom filme plnom situačnej komiky, ktorá je mimoriadne príťažlivá pre všetky vekove kategórie divákov. Partia zvieratiek sa chce tentokrát vrátiť z Madagaskaru späť do svojej ZOO pomocou havarovaného lietadla. Nikto ale netuší, že lietadlo havaruje druhý krát a to v Afrike... (TV Markíza)

hazaba

Dobré písničky, ostatně jako v prvním díle. Dobré momenty, především s tučňáky, ale taky s Motem Motem a Glorií, nicméně prvnímu dílu se ani nepřibližuje. ()

Luk Skywalker

Zdařilé pokračování velmi dobrého Madagaskaru 1 s očekávaným dobrým koncem (je to pohádka), vtipnými dialogy a úsměvnými scénami, které jsou vtipné nejen pro děti (např. stávkující šimpanzi, kteří mají odbory). Ale abych jen nechválil – pro malé děti může být dost zavádějící a zkreslující, že všechna zvířata jsou kamarádi (v tom lepším případě) nebo že lev je „hodný“ k lidem jako Alex (v tom horším případě), ale to není „problém“ jen tohoto filmu. Jen to přivádí k zamyšlení a pak záleží na rodičích, jak dokážou vysvětlit realitu. ()

Puol

Tučniaci a opičáci to držia. Nejaké to moralizovanie sa dá vydržať, scénka pristátie lietadla je bombová, škoda že takých nie je viac. Madagascar 1 a 2 sú zatiaľ jediné rozprávky, ktoré vydrží moje 2,5 ročná dcérka pozerať od začiatku až do konca, a to sa nepodarilo ani pixarovkám. ()

*Colorado

Větší prostor tučňákům, opicím a králi Jelimánovi na úkor lidí v čele s tou otravnou babou a jsem spokojenější, ale i tak by to bylo slabší než jednička... Jo a demokracie je jen módní vlna ;-) ()

trnkon

Tento film byl pro mě mírným zklamáním, byly zde sice i velice vtipné momenty, nevím proč, ale film mi připadal chvílemi velice podobný filmu Lví Král. Madagascar 2 pro mě nepřinesl nic nového a taky mě trochu zklamalo, že většina filmu byla jen o Alexovi a na ostatní postavy se tak trochu zapomnělo! ()

Heroine

Ne, druhý díl není horší než první. V něčem je dokonce ještě lepší. Jsou tu nové postavy, nové vtipy, ale i "staří známí" tučňáci, král Jelimán, a samozřejmě hlavní čtveřice. Nesmím zapomenout taky na Morta, který dostal ve druhém díle o něco více prostoru, a který mne dostane skoro pokaždé co ho vidím. A že je to dost často! ()

Akana

Ani prvním dílem jsem nebyl zrovna uchvácený, ale ve srovnání s dvojkou se jeví jako velmi slušný. Z pokračování čouhá na všechny strany křečovitá snaha vyždímat z toho co nejvíc vtípků, což by tak nevadilo, kdyby se aspoň dařily. Jenže těch dobrých je zoufale málo a tučňáci to všechno oddřít nestačí. 50% ()

Fawkes

Podobně jako u Shreka mi druhý díl přijde mnohem propracovanější a zábavnější než jednička. Skvělý soundtrack, jak jinak Hans Zimmer a nádherně zpracovaná Afrika. Narozdíl od prvního dílu jsem ochoten se k Útěku do Afriky vrátit ještě minimálně jednou (92%) ()

char_t

Nejslabší díl, jednička a hlavně trojka jsou o něco výš... Prakticky jen recyklace prvního dílu plus trocha emocí a nových gagů, zábava, která neurazí, ale zítra už si budu pamatovat jen to, že šlo o návrat do Afriky... ()

towstit

Prvy madagascar je pre mna animak ktory v podstate milujem. Tym padom som dvojku ocakaval s velkym nadsenim. A to sa presne dostavilo. Tupy pribeh dokonale zastupuje nepretrzita sled vtipov, gagov, animacia je na dobrej urovni a tucniaci su jednoducho genialni. Mozno ma trosku srala ta babka, ale zas nie vsetko musi byt dokonale. Ocakavam treti diel a hlavne minifilm s tucniakmi..90 percent ()

Harts

Jak to ti americane delaji, asi maji velkou detskou empatii nebo detske scenaristy, protoze tak uzasnou detskou komedii, s tolika krasnymi zapletkami, vtipnymi postavami, kazda ma svuj dokonaly charakter, dokonale jsem se zasmal a je to krasna novodoba animovana komedie se zviratky pro deti, myslim, ze 2. je lepsi nez 1. dil. ()

Jerryy

Hlavně že tučnáci dostali více prostoru :) . Jako v jedničce to táhnou hlavně oni. Určitě jsem měl z Madagaskaru 2 dobrý pocit, jen nevím na kolik za to mohl film a nebo ta osoba která tam byla se mnou :). Musím se na to podívat znovu abych získal objektivnější hodnocení :) ()

sumperacek

Na první pohled nabitější než jednička, ale vtipná zůstala úplně na stejno. Bez tučňáků by to byla úplná trapárna. Takhle je to jen střední trapárna, páč jsem se zasmál jak si rozbil to vajco o hlavu. ()

Liduskaa

Lezu na nejvyšší kopec v okolí-rozhlížím se,ale jednička madagaskaru v nedohlednu...Za to dvojka se škrábe na vrchol a skoro, SKORO se jí to daří,ale kousek pořád chybí...no filmy kdy je dvojka lepší než jednička se nevidí tak často-spíš vůbec a Madagaskaru 2 se to povedlo (i když mi není deset) :) ()

vendy63

Už začátek filmu který prozrazuje jak se vlastně Alex dostal do zoo nastartoval tenhle ten druhý díl naprosto užasným tempem . Musím uznat že Madagascar stejně jako například Shrek dokázal že i volné pokračování muže dopadnout skvěle a Madagascar2 je toho dukazem. ()

darkreider

Po druhom pozretí (lepšia kvalita a český dabing, mimochodom veľmi podarený) pridávam hviezdičku. Pekné, zábavné. Penguins rulezz, zase :) ()