Divácky megaúspešné ťaženie zvieratiek z newyorskej ZOO - tučniakov, kráľa lemurov Juliana a hlavne kvarteta zvieratiek Alexa, Martyho, Melmana a Glorie sa vracia v skvelom animovanom filme plnom situačnej komiky, ktorá je mimoriadne príťažlivá pre všetky vekove kategórie divákov. Partia zvieratiek sa chce tentokrát vrátiť z Madagaskaru späť do svojej ZOO pomocou havarovaného lietadla. Nikto ale netuší, že lietadlo havaruje druhý krát a to v Afrike... (TV Markíza)

dalibor.durcak

Oproti prvnímu dílu slabší podívaná s pár výbornými momenty. Celek bohužel zabíjí nesympatická lidská seniorka, při které raději přetáčím dopředu. Díky za Maurice, Morta a Jelimána :)) A tučňáky, samozřejmě. ()

VojtaMarek00

Achjo, to jsou ty dvojky no. Par vtipnych hlasek, ale jinak nikde nic. Duvod proc nedavam jen dve je, ze je to prece jen druhe pokracovani, a ty byvaji nejhorsi. ()

Brano

Ani prvým dielom som nebol zrovná uchvátený a druhé pokračovanie mi príde približne na úrovni jednotky. Ďalšie dobrodružstvo štyroch kamarátov, ktorí tentoraz stroskotajú v Afrike, kde Akex nájde svoju rodinu. Príbeh pozerateľný, ale opäť po nejakom čase začne mierne nudiť. Väčšina vtípkov je určená pre deti a zvuková stránka od Zimmera znova bezchybná. A animáciu v dnešnej dobe nemá zmysel hodnotiť. /55%/ ()

PlayEasy

Nedostalo se nám překvapení, ale ani zklamání, protože ta babka nás fakt závratně rozchechtala :-) ! Dokonce o něco lepší než jednička! 65% ()

Tominni

Zatímco jednička mě příliš neoslovila, dvojka je o něco lepší. I když i zde se hodí poznamenat, že film příliš nedrží hlavní čtyři hrdinové, ale postavičky okolo a tučňáci jsou ještě o třídu lepší, než v jedničce. Ať už pilotování, vyjednávání s odbory nebo hlášky typu Nechci výmluvy, chci výsledky. K tomu akční babička z New Yorku - tak do dokonce vydá na 4*. ()

OJan

Animace a děj je solidní, ale opět se opakuje to stejné jako u jedničky, je to občas otravné, přesto se pár vydařených vtipů najde. |65%| ()

Mr.Shock

I've been around the world in the pourin' rain, Feelin' out a' place, I'm feelin' strange, Take me to a place where they know my name, where everyone knows my name. ()

Saljack

Je vidět, že se tvůrci snažili nechat to nejlepší z jedničky. Nakonec to dopadlo jako naprostá komedie, která nesahá prvnímu dílu ani po kotníky. Vtip byl velmi křečovitý a děj naprosto o ničem. ()

pOne

Přestože ve své podstatě jako celek Madagascar 2 moc pohromadě nedrží, tak jednotlivé skeče jsou tak dobré, že dávám čtyři hvězdičky. Mj. také s ohledem na to, že se jedná o druhé pokračování. Některé postavičky jsou opravdu zábavné a několikrát jsem se od srdce zasmál. ()

Honzus

Druhý Madagaskar je nabytý dějem a "jede" ve zběsilém tempu, bohužel je ale zoufale neoriginální a to ve všech příběhových liniích (vykradený Lví král). A když se čas od času (především prostřednictvím tučňáků a šimpanzů) zjeví povedený vtip, ihned se tvůrci přiženou s pravidelnou dávkou infantilnosti a kýčovitých moralitek. Těžko říct, zda to dělají ze zvyku, či to považují za nezbytnou součást každého animáku, kažpopádně Madagaskaru to ubližuje. ()

Blazis34

Madagascar 2 je rodinná komedie která pojednává především o návratu ztraceného lva k rodince a ostatních zvířat do přírody. Vyzdvihnul bych skoro až mafiánské tučňáky, kteří skoro v každý scéně něco vymyslí a také zastupce lidské civilizace starou babičku, která si se zvířaty nebere moc servítky. Ve filmu bylo docela dost momentů pro zasmání, ale přijde mi že film skáče ze strany na stranu aby se urodil právě nějaký ten vtípek, což na úkor děje mi nepřijde úplně nejlepší. Ovšem film očekáváni splnil, tak že dávám zhruba 60%. ()

Weirdman

Oproti doslova tragickému prvému dielu sa jedná o výrazný kvalitatívny posun vpred. Keď už aj just v ničom inom, tak aspoň to má celé hlavu a pätu, fičí to jak besné, k tučniakom pribudli opice, a vďaka tomu sa infantilnosť celej story nakoniec prekusnúť dá... A animácia tiež nie je zlá. Postavy síce stále kulhajú, ale so scenériami a niektorými detailami sa Dreamworksáci pekne vyhrali :)) .. (●) ()