Divácky megaúspešné ťaženie zvieratiek z newyorskej ZOO - tučniakov, kráľa lemurov Juliana a hlavne kvarteta zvieratiek Alexa, Martyho, Melmana a Glorie sa vracia v skvelom animovanom filme plnom situačnej komiky, ktorá je mimoriadne príťažlivá pre všetky vekove kategórie divákov. Partia zvieratiek sa chce tentokrát vrátiť z Madagaskaru späť do svojej ZOO pomocou havarovaného lietadla. Nikto ale netuší, že lietadlo havaruje druhý krát a to v Afrike... (TV Markíza)

Kustka

Tučňáci, opičáci a přiblblej Melman skvělý. Ale část s nalezeným synem Alexem bych asi vynechala.. Ani mě to nerozbrečelo. U jedničky jsem se nasmála víc. ()

hanzikk

Stejné jako jednička, ale možná o trošinku lepší. Zdálo se mi, že tam bylo více vtipných momentů a hlášek, čili nevidím důvod podhodnocovat film jen kvůli temu, že je to "to samé" jak první díl. Tučňáci se jako vždy velmi vyvedli, ti mne dostanou vždy nejvíce. ()

Rrena

Jeden z nejlepších animáků pro mě. Vždycky se suprově pobavím a ráda se na něj kdykoliv podívám. Moc to špatné hodnocení nechápu, spousta luxusních hlášek hlavně nejlepší jsou král Julián a Maurice... ()

bratr_jezek

Jsem rád, že se film nenese ve špatném světle jiných dvojek. Krásné exteriéry Afriky působí až reálně a naše svérázná parta neztratila nic na svém kouzlu. Alex prožívá návrat ke kořenů, Marty ztrátu identity a Melmen se nám konečně zamiloval, proč zrovna do Glorie asi chápe jen on. Skvěle jsem se bavil, každý člen rodiny si asi najde něco jiného, a to je přesně to, co od zábavy žádáme. ()

acruj

Miluju to!! nechápu proč je tohle nejmíň úspěšnej film ze všech tří, ale je mi to jedno...prostě se mi líbí ze všech nejvíc. Jelimán a Maurice ti sou prostě boží ()

Leira

Úsměvné, dobře koukatelné, jako oddechovka fajn a pro děti super, celá řada pěkných vtípků (tučnáci bodují), ale naprosto předvídatelná pohádková zápletka s nejnudnějšími možnými pointami, které už jsou omleté v tisíci jiných pohádkách. Ale - po tisící první - vlastně proč ne. 70% ()

damapo

Jako vždy na celém filmu byli nejlepší tučňáci. Možná jsem k celé sérii až moc přísný, ale nebaví mě to a je to spíše pro děti. Nejhorší díl z prvních třech. ()

kiki1

O nic horší než jednička. Pokračování úspěšného filmu bývá často špatný počin, ovšem tady se to povedlo. Pěkný animák, na který se ráda podívám znovu. ()

eMovieMan

Dvojky tradičně nedosahují kvality jedniček, ale tady jsem nějak nepochopil co vlastně tvůrci chtěli sdělit. Tedy ono vlastně šlo o vydělání dalších prachů ehm tak to potom jo. Ale ta agresivní babka, která furt musela někoho mlátit kabelkou mě fakt vadila. ()

andydufrsn

Král Jelimán forever! Film už malinko vázne a je trochu váženější, než by se na slušnej veselej animák slušelo, ale král Jelimán s Mauricem mě nepřestávají bavit. Taky bych chtěl být králem pískačů! ()

Kinepa

30. 10. 2015, DVD, Film jsem zhlédnul s nemocnými dětmi, kterým se docela líbil a mě neurazil. Trochu slabší než jednička ... ()

adelfilm

druhý díl úspěšného kresleného filmu se asi příliš nepovedl. všechny znaky předchozího dílu měl, ale něco tomu scházelo. setkání s Alexovou rodinou asi nikdo nečekal. a přiznejme si, že rodinná idylka není zas až tak zábavná. ke konci už to sice bylo trochu lepší, ale předchozí scény už to nenapravilo. no a Glorie a Melmen? tak to byl fakt šok.:) ()

Alagaesie

No start stál za to. A kdo řídí? Air tučňák je nejvíc. „Je to, jako bych tu už někdy byl.“ „Déja vu.“ „Ne je to, jako bych tu už někdy byl.“ Madagaskar je bezva vždycky. „Velká kovová pták!“ Rodinné drámo… Šaman! Chudák babča. A parta se dovídá o kořenech. Vždycky se objeví někdo ‚mocnej‘, kdo chce být šéf. A domáhá se toho nekalostmi. A ta Melmanova kost byla dobrá. „Tak si řekni lvům – ti tě ohlodají s radostí.“ Ten tučňáčí plánek… Opičák s bruskou byl bezva. Pštrosi nemaj chybu. „Chtěl bych se stát profesionálním piskačem!“ Chudák Melman. A Makunga má problém. Dobře zdruhnuvší dvojka! Zebra má kličkovat jako zajíc? Melman to měl tak-tak. A opičky blbnou… Lev do jámy lvové. Záchrana z nebes. Opičák – překladatel na baterky. Morte? Móje kabelka! ()