Kráľovná korenia

• Slovensko Korením k láske (viac)

Tilo (Aishwarya Rai) vlastní obchod s kořením v Kalifornii. Neprodává zde však jen přísady do jídel, ale pomáhá svým zákazníkům splnit jejich největší přání. Je královna koření a ovládá tajemné magické síly.Pomocí těchto sil, tak uzdravuje, šíří moudrost a léčí smutky. Až do té doby, kdy do obchodu a jejího života vstoupí osamocený Doug (Dylan McDermott) a Tilo pro něj nemůže najít to pravé koření. On v ní totiž probudí city, které ji magické síly zakazují a ona je postavena před rozhodnutí, které změní nejen její život. Musí se vzdát lásky nebo schopnosti pomáhat ostatním… (oficiálny text distribútora)

NinonL

Krásná pohádka o okouzlující čarodějce s kořením, která se v rozporu s dávným slibem, zamilovala. I jako žena musím uznat, že na Aishwaryu Rai je skvostný pohled. Zejména do jejích nebeských očí. Ani Dylan McDermott není k zahození. Navíc spousta starověké moudrosti, vůně skořice a máty .... Doporučuji všem, co mají rádi romantiku. ()

NinadeL

Umírněné oproti předchozímu filmu Aish Moje velká indická svatba. Proto mi to patrně také více sedlo. V konkurenci anglicky mluvených filmů s Aishwaryou Královna koření obstojí výborně. Skvěle jí klestí cestu do celé angloamerické provenience. A jako další pozitivní vedlejší efekt samozřejmě vnímám posílení vlastní lásky ke koření :) Pointa je, že autorka scénářů obou prvních anglosaských filmů s Aish je podepsána také pod Blafuj jako Beckham, což má něco do sebe. ()

Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +slibný začátek, Aishwarya Rai opět zaujala -její herecká stránka už o něco méně (fakt neměla co předvést), nevýrazný scénář/// Tak tenhle film jsem snad sjížděl dlouhých 14 dní a pořád mě ne a ne k sobě přikovat. Zajímavá zápletka se s potupem času rozmělní, nic výrazného se po celou dobu neděje a dívák jen přemyšlí co by si z tohot filmu vzal. No moc toho není, ale snaha byla./// Celkem 50%/// ()

Pythonator

Aishwarya Rai může být sebevíc přitažlivá a kouzelná, ale na film to nestačí. Téma magie bylin by si zasloužilo mnohem lepší scénář a hlavně mnohem lepší film. Při sledování doporučuju užívat petržel, aby divák vydržel. Ještěže tam byl ten krásný krámek plný barev, aby se bylo na co dívat. Dostal jsem chuť na něco s kardamonem, když jsem viděl tu hromadu, co tam měla. ()

Aidina

Ráda vařím a samozřejmě, že používám nejrůznější koření. Nejraději čerstvý černý pepř. Aniž bych tušila, že je to vlastně král koření, který umí lidem rozvazovat jazyky, jak mě z filmu poučila indická kořenářka Tila. Takže vlastně po každé jídle, co uvařím, následuje takový malý výslech. Nedivím se teď, že jsou všichni tak ukecaní. Co mě nejvíce fascinovalo, jak Aishwara Rai leží v rudě-červených šatech na tisících čilli papričkách. ()

• Motorka použitá ve filmu je 2004 790cc Triumph (Hinckley) Bonneville. (NinadeL)
  • Když Tila (Aishwarya Rai Bachchan) dává napít hlavnímu hrdinovi, on si jednou lokne, ve sklenici zůstává ještě půlka obsahu, povídají si a on odkládá skleničku, která je prázdná. (Chip89)
  • Režisér Paul Mayeda Berges obsadil Aishwaryau Rai do role Tilo, když pracovala na Mojí velké indické svatbě (2004). Dal jí tehdy přečíst scénář, jí se role Tilo zalíbila, a tak ji obsadil. (HappySmile)