Zázrak na 34. ulici

• Česko Zázrak v New Yorku (viac)

Šestiletá Susan má pochybnosti o existenci Santa Clause. Maminka ji už dávno prozradila tajemství o Ježíškovi a rozdávaní dárečků. Jednoho předvánočního dne však nečekaně uvidí v jednom obchodním domě Santa Clause, který ji přesvědčí, že je skutečný. Malá Susan tak dostává ten nejhodnotnější dáreček ze všech dárků opětovnou víru ve splnění svých snů (oficiálny text distribútora)

Lynnet

Tak jako k naší vánoční filmové klasice patří Tři oříšky pro Popelku tak tohle je zase klasika americká. A nutno říct že nádherná. Krásný vánoční příběh a lidskosti, naději a sounáležitosti. Mara Wilson jako dětská hvězda zazářila a doufejme že se od ní dočkáme ještě něčeho dalšího a nemyslím jen v dětských roličkách. Takže hou hou hou...Merry Christmas! ()

Kikaa_B

Moc krásný vánoční film, který dokáže navodit tu pěknou vánoční atmosféru. :) Na Vánoce stojí za to se na tento film podívat. ()

damian

Chápu, že je to vánoční příběh. Chápu, že je to americká pohádka. Ale čeho je moc, až se ucho utrhne. Koukal jsem mezi 15. a 30.prosincem, takže poslechnu Galadriela a přidám ke svému hodnocení 1-2 hvězdičky. Na víc, než na jednu to ale stejně nevyjde. Je to bída, je to bída, je to bída. ()