Víkend, pivo, pohoda. Kamaráti Larry (Larry the Cable Guy), Bill Little (Bill Engvall) a Everett (DJ Qualls) mali jasný plán. Namiesto toho sa však dali zo žartu naverbovať do armády a nakoniec sa ocitli niekde v Mexiku. Miestni obyvatelia majú práve problém s bandou lúpežníkov a traja statoční vojaci ich majú ochrániť. Keďže sa jedná o trio smoliarov a nie hrdinov, ich záchranná akcia sa nemôže obísť bez šialených akcií a bláznivých situácií. Pohroma armády sa púšťa do svojej akcie, čaká nás poriadna fraška. (TV JOJ)

Chrustyn

Válka se může brát vážně nebo se z ní může udělat velká legrace. Snímků, které jí berou vážně je spousta a většina je výborná, těch vtipných je méně a většina je bohužel velice špatná. Přesně jako "Delta Fór", která se opravdu snaží být náramně vtipná ale alespoň trochu inteligentně uvažujícího člověka rozesmát opravdu nedokáže. ()

Chlo0opek

3 "víkendoví" vojáci se dostanou do zahraníční mise, která má skončit v Iráku. Během letu však dojde k potížím a oni skončí v Mexiku, což se dozvědí až tak v polovině filmu… Taková je zápletka, film je přesně takový, jaký se dá čekat - občas se zasmějete, sem tam je to smutnější, prostě klasická parodie na toto téma. ()

Rapollo odpad!

Vydržel jsem témeř 15 min! Kdo víc?! Kdo víc?! Tohle je ta nejhrůzostrašnější buranská rádobykomedie, kterou jsem kdy zahlédl. Chlapi jdou spát, jeden se uprdne, druhý se zeptá: "Kdo se uprd?" - střih. Hahaha. A tak to jde dál... a dál... a dál. Herce zřejmě vyhrabali z nějakých hodně zastrčených texasských amatérských divadel, poněvadž neumí nic, leda tak po texassku šišlat. Prostě hnus a sedma, jak říkávala moje matka. ()

Brano

Béčková komédia, ktorá sa snaží parodovať rôzne scény, ktoré sú prebraté z iných filmov. Humor lacný. Je tam zopár scén, ktoré pobavia, ale je celkovo je ich málo a väčšinou prevládajú tie stupídne. Herecké obsadenie je tiež hrozné a ústredná trojka vyznie trápne. Tak maximálne na jedno pozrieť a dosť. ()

Hellboy

Film o bandě těch největších debilů, jaké si může člověk představit. Bohužel to není tak vtipné, jak by mělo. Protože samotný film je právě tak kvalitní jako jeho hlavní hrdinové. Dívat se na to dalo a několikrát jsem se fakt zasmál, ale celkově fakt nic moc a za měsíc si na to už nevzpomenu (podobně jako třeba na Super Troopers). 40% ()

• Keith David (Sgt. Kilgore) počas natáčania nešťastnou náhodou spadol a zlomil si dve rebrá a dva stavce chrbtice. Scénu v kasárňach, ktorá sa práve vtedy točila, napriek tomu s bolesťami dokončil, a až potom odišiel do nemocnice. (m.a.t.o.)
  • Režisér C.B. Harding si zahral malú úlohu poštára. (m.a.t.o.)
  • Vo filme si mal zahrať aj Jeff Foxworthy, ale kvôli nabitému programu musel svoju účasť odrieknuť. (m.a.t.o.)