Voľné pokračovanie príbehu o gremlinoch,ktorí sa premnožia a napadnú obyvateľov mestečka New Batch. (TV Dajto)

B*e*r*r*y*

Je tu pokračování a vydařené sice originalita je fuč,ale pořád se to dá rozvíjet co se asi stane zeleným příšerkám když pozřou pár lahviček s různých pokusů??? (Gremlinonetopejr,inteligent,Spidergremlin,Gizmorambo,Pamelogremlinka:) ()

Víteček

Z komediálně pojatého hororu se stala pouhá parodie na vše možné a ani výrazně hvězdnější obsazení a návrat zesnulých postav nezastavili velký sestup v kvalitě. 45% ()

Gali

První díl měl své kouzlo a byl o dost lepší, než druhý díl. Docela mě zklamalo, že Gremlini vypadali jinak, než v prvním filmu a čekal jsem že se snad ty malé obludy vydají tropit výtržnosti i do města. Pár nápadů však stálo za to (např. Gremlin - pavouk) a nakonec to nedopadlo tak špatně jak mohlo (viz Critters). Těším se na díl, který snad vyjde v tomto roce. Mám obavy, že to bude odporně digitální blbina a určitě to bude multikulti vykastrovaný sequel. ()

Pan.Antonin

Typické pokračování - větší, šílenější a o trošičku slabší než první díl, přesto i zde jsem absolutně spokojen. I tady se dočkáme rozmanitého gremliňáckého řádění (např. Gremlin-intelektuál, gremlin-pavouk, gremlin-žena, gremlin-netopýr...), černého humoru a postav z jedničky (včetně nejroztomilejšího stvoření na planetě Gizma), ke kterým přibyl např. Christopher Lee a jeho laboratoř, která se stane smrtící zbraní Gremlinů. A docela chápu, že je nechal Joe Dante v mrakodrapu, protože vypustit je ven, New York by zmizel z povrchu zemského (to by byla v jejich podání slušná podívaná). A byť je jednička lepší, tak díky hromadě povedených vtipů (včetně intermezza Hulka Hogana) i tady dávám plnou palbu. ()

Nikolas__

Udělat takhle strašnou kravinu musí být snad i těžší než udělat geniální filmové dílo. Nechápu nikoho, kdo měl nervy se na tomhle podílet. Dno filmového humoru, dno téhle série. Hrůza. Film jsem si musel u konce zrychlit, něco takhle příšerného se totiž ani nedá normálně sledovat. Ten film je tak nudný a debilní že mi bylo celou stopáž zle. ()

Pitryx

No, já mám pocit, že drobnostmi to filmaři vytáhli ještě o level výše než první film. Minimálně narážkami na jiné filmy, jako třeba „Rambo“ a „Marathon Man“. Hulk také pobavil a překvapila i přítomnost pana Petera Wiltona Cushinga. Zdálo se mi, že se zlepšil i pohyb figur a bylo více legrace. Hlucho skoro žádné a tak nevidím než hodnotit jako dost nadprůměr. ()

májovec13

Už ne tak originální, ale stále zábavné pokračování komedie s hororovým nádechem a skutečně roztomilým chlupatým hlavním hrdinou. ()

LCH

Stejně jako jednička, tak i pokračování Gremlinů je vyvedené. Takže opět dávám (75%) a to znamená, že to vyjde na 4 hvězdy. ()

Luke189

Podle mě výborná než jednička. Hodnotím všemi body. Nechápu, proč tak malé hodnocení to má, ale dle mě je film excelentní. Výborný koncept, příběh a celkově zábava. Hodnotím plným počtem. ()