Únos

• USA Lifted
Krátkometrážny / Animovaný / Sci-Fi / Komédia
USA, 2006, 5 min

Když se přehnaně sebejistý mladý mimozemšťan nachomýtne k řízení vesmírné lodi, musí se pod přísným dohledem kritického mentora pokusit unést podřimujícího farmáře. Únosy lidí však vyžadují preciznost a zručnost. Po několika chybných úkonech je nadmíru jasné, proč každoročně nezmizí mnohem více lidí. (HBO Europe)

sskrblik

Tentokrát animace od Pixaru s roztomilými mimozemšťany. Otloukánej spící člověk a nemotorný emzák :-), těch pár minut pobaví. ()

VooDoom

Jooooj, co dokáže mladý rozrušený mimozenštan při zkoušce, kdy má unést nějakého člověka? Nevíte? Tak doporučuji shlédnout! :-) ()

Maynard.

:o)), jojo, mladej se má ještě co učit, není se ale čemu divit, páč 2000 čudlíků je krapet moc i na obyčejnou elektrárnu (domnívám se :o) ). Ale neodpustím si menší kritiku, že by podle mě měly bejt krátkometráky o pointě, kterou sem zde jaksi nezaznamenal a nebo ano, ale slaboučkou...Rozhodně ale Pixaři patří mezi ty nejlepší ve svém oboru... ()

HiddenDragon

Povedeny kratas o tom, jak se mimozemstan uci "unaset" cloveka. Ze to zkousi asi prvne v zivote, je zahy jasne :) Vtipne, beze slov, animace fajn. [bonus na "Ratatouille" DVD] ()

reditelka

A mně už ty pixarovské animáky přijdou na jedno brdo. Ksichtící se zvířata nebo potvůrky, jeden je vždycky nešikovný a jiný to žehlí... To vše v různých obměnách - hezké, ale pořád stejně hezké. Tři hvězdy dávám za to, jak unášeného pozemšťana tlačili zadkem z okna a za doprovodné zvuky. ()

Arach.No

Tak tohle opravdu stojí za to. Ufouni tak jak si je představuju. Únos jak má být, k tomu všemu hypermoderní létající talíř schopný všeho. ()

Crackonosc

Ne jenom na zemi se musí obsluha strojů nejdříva zaučit... Kdo pamatuje na závěrečné jízdy v autoškole, musí s tim chudákem cítit :) ()

Káronoš

Kraťas s velice jednoduchou, ale přesto precizně zábavnou náplní, která donutí snad každého k smíchu a naprostá ironie osudu je zde každou sekundou vtipnější a drsnější. Postava obtloustlého žabáka se cvakající propiskou je dokonalá=) Hodnocení: 9/10. ()