Bohatý muž – Martín Quesada (Facundo Arana) - sa stretne s chudobným dievčaťom – Esperanzou Muňoz, prezývanou “Monita“ (Natalia Oreiro), ktorá je boxerkou. Jej manažérom a zároveň snúbencom je Quique (Carlos Belloso). Monita žije s Quiqueom a  jeho matkou v  chudobnej štvrti “La Boca“. Kým  Monita sa prebíja životom a kvôli zraneniu je nútená skončiť dokonca aj s obľúbeným boxom, Martín zdedí po svojom otcovi významný podnik. Vracia sa do Argentíny, aby sa postaral o firmu. Martín je vdovec,  jeho žena tragicky zahynula pri leteckom nešťastí. Teraz je zasnúbený s Constanzou (Carla Peterson), ale jej láska nenapĺňa jeho život... Monita a Martín sa po prvý raz stretnú pred firmou Quesada. V tom okamihu ešte netušia, že sa do seba osudovo zamilujú... (TV Doma)

Dr. Hawkeye odpad!

K tomuto "dílu" jsem se přimotal náhodou a nestačil jsem žasnout, jaké hrůzy je možné vytvořit. Nesmyslný seriál, stupidní postavy (snad jen Kike připomínající obskurní parodii na Quentina Tarantina stojí za pozornost) a naprosto zoufalý děj. Navíc český dabing jdoucí často naprosto proti temperamentní gestikulaci herců vytváří z tohoto počinu něco otřesného. Fujjj ()

jajinka odpad!

Další stupidní telenovela s uječenými českými dabéry.. Jen Natálka zvedá tomuto paskvilu úroveň z -10 na -5.. Facundo nějak od doby Divokého anděla zestárl.. ()

carly

toto treba pozerať v originále. a aj keď je dej dosť naťahovaný - holt bolo to úspešné, tak je to jedna z najlepších vecí, čo sa v Latinskej Amerike za posledné roky natočila. má to neuveriteľný cast - tam nie je jediný zlý herec. zľudovelé hlášky - "Te puedo decir tres cosas?" "Yo no hice nada seňor!" úžasnú hudbu. sú tam neuveriteľne roztomilé charaktery - kladné aj záporné (duo ven-gan-za) a je to vtipné. a boli tam Naty a Facu. čo sa viac od telekomédie priať? ()

lakikaki

Bol som zvedavý, čo na tejto telenovele sestra videla keď ju pozerala pravidelne každý deň, tak som si s ňou pozrel posledné 2 časti. Teraz mám Natalie Oreiro dosť do konca života. Jedna hviezdička za takú veľkú mieru trápnosti, že to človeku pripadá až absurdné a v konečnom dôsledku zábavné. ()

KajusaK

Natalia Oreiro alias boxerka.Vtipné okamžiky tam byli, postavy byly sympatické, děj nijak moc natahovaný, jedna z těch lepších telenovel ()

!Malak-11!

Já vím není to filmové DÍLO.! Ale zapůsobilo to na mě a hrozně se mi páčí a vždy mě to nutilo se kouknout na další díl a to je pro mě důležité.! Celkové hodnocení: 71% ()

Dagoussek

Já vím, je to hrozná kokotina a jsou tam samí pitomci :-D, ale po shlédnutí telenovely Divoký anděl, jsem byla zvědavá na toto. Taky tam hraje Natalia, která je stejně pořád praštěná a Facundo, stále lamač srdcí :-*, takže jsem se zkrátka občas dívala, dost se zasměju, ale někdy je to tak debilní, že to ani tak nevypnete,hahaha ()

Paity

Po všech těch Kačorách a Divokých Andělech se znovu schází dvojka Natalia Oreiro a Facundo Arana a docela jim to spolu herecky šlape. ()

Eldoth odpad!

Kruci, další perla jihoamerické televizní produkce, kterou má drahá matka hltá jako " trestanec po desetidenní hladovce ". Jediný důvod proč na to koukat vidím v Natalii Oreiro chrlící jednu stupidní hlášku za druhou, ale to stranou ...je to kus baby !!! ()