Rachel (Lindsay Lohan) je typický rebelující teenager. Křičí, vzteká se, pije alkohol a je nekontrolovatelná. Poté, co způsobí dopravní nehodu a pohár trpělivosti přeteče, to její matka Lilly (Felicity Huffman) nevydrží a vezme ji do domu své panovačné matky Georgie (Jane Fonda), i když si sama slibovala, že do něj už nikdy nevkročí. Georgia vždycky určovala pravidla, její dcera Lilly jimi trpěla a vnučka Rachel je začala porušovat... (oficiálny text distribútora)

Gilmour93

Kterak promiskuitní rozmazlená nána konečně v mormonské komunitě k rodinnému štěstí přišla.. Hořké drama s komediálními prvky na sobotní Nova večer odumírajících mozků a v něm opravdu skvostný, dalo by se říct až autobiografický výkon Pipi dlouhá lajna koksu Lohan. Převeliká škoda, že už není mezi živými otec jediného světlého bodu v hereckém ansámblu tohoto falešně mravokárného snímku. Poté, co by odprásknul vypaseného pedofila Elwese, by se ho při pohledu na zmalovanou veverku Lindsay a F.Huffman dcera zeptala: „A co uděláme tady s těma dvěma, tatínku Henry?“ a on, přežvykujíc tabák v ústech ostře řezané, větrem ošlehané tváře by přimhouřil své blankytné oči a pravil: „Now that you´ve called me by name…“ ()

misterz

Chcel som si síce pri filme oddýchnuť a vypnúť, ale zas nie až tak moc. Dalo mi veľkú námahu nezaspať, prípadne si od nudy neobhrýzť nechty až na kosť. Problémy, ktoré sa tu riešili boli síce zaujímavé, ale spôsob riešenia mi prišiel naivný a infantilný. Navyše sa hlavným postavám svojim konaním a charaktermi podarilo vo mne navodiť efekt nechutenstva a absolútnej apatie. Ku koncu mi už bolo jedno ako to dopadne, len nech to už konečne skončí. 35/100 ()

Malarkey

Dost šílený drama, na který jsem měl už od počátku svůj vlastní názor. Jenže jsem pak byl překvapený, jak taková Lindsay Lohan umí hrát. A to je v Americe známá jako kokainová královna. No, dobře. Nejspíš už ne, ale bejvávaly časy, při kterých jsem si o ní myslel svoje. Tady mi ale prokázala, že hrát docela umí a Jane Fonda s Felicity Huffman jí docela schopně sekundují. Dále jsem byl překvapen další rolí, ztvárňující Mormona. To se ve filmech skutečně často nestává, co? Popravdě má tenhle film vlastní pravidla, stejně jako příběh a když se na něj budete koukat, tak se připravte na leccos. Sympatický na něm totiž je, že jako drama funguje výborně. Já si totiž velkou část filmu nebyl jistej jak na tom jsem, i když jsem tušil, jak to s tou historkou je. Ale myslet, je hovno vědět a já počítal s tím, že stát se může cokoliv. ()

Brouk

S opvržlivým výrazem ve tváři a s negací už předem jsem usedal před obrazovku a v duchu přemýšlel, cože nám to na sobotní večer zase v "bedně" naservírovali za megafilm.... No a pár minutách jsem musel konstatovat, že jsem se hluboce mýlil. ten film se vymykl výrazně průměru a já téměř dvě hodiny seděl jak řikovaný u obrazovky a doslova hltal tenhle film... Je dobrý ()

Chrustyn

Další z rodinných generačních bojů, tentokrát v ženském provedení. Lindsay Lohan si zde zahrála rebelku, která se pořád hadá s matkou v podání Felicity Huffman a vše dokáže vyřešit jen babička Jane Fonda. Rozhodně to není špatný film a většina zúčastněných herců (nebo spíše hereček) podává slušnéí výkony ale přišlo mi, že po většinu filmu se řeší tajemství, které skrývá nejmladší z ústřední trojice a nějaký větší příběh se jaksi vytratil. ()

• Lindsay Lohan (Rachel) obdržela během natáčení od studia výstražný dopis týkající se nedostatku její profesionality. Byla jí v něm vytýkána nezdvořilost, nezodpovědnost a neprofesionalita. Její způsoby byly označeny za chování rozmazleného dítěte, které ohrozilo kvalitu snímku, a pokud by v takovémto chování, které zdržovalo natáčení, pokračovala, hrozilo jí studio žalobou. (HappySmile)
  • Film byl do kin doručen pod krycím názvem Family Law (Rodinné právo). (HappySmile)
  • Loď, která se nacházela přes ulici naproti Georgiina domu, sem byla umístěna, aby během natáčení zakryla sousední dům. (HappySmile)