Mladá vdova Holly objeví 10 dopisů, které jí zanechal manžel. Mají jí pomoci překonat bolest a začít nový život... Pro Holly tak začíná rok neobyčejných dobrodružství, které pro ni před svou smrtí její manžel připravil, a která jí pomohou uvědomit si, kdo doopravdy je - a také jí připomenou: P.S. Miluji Tě. (oficiálny text distribútora)

vaja

P.S., I Love You bych přirovnala k půlkilovému balení gumových medvídků. Na začatku jsou moc dobří, sladcí, chutní, prostě bezva. Postupem času si uvědomím, že už bych s nima mohla přestat. Já ale skončit nemůžu, protože jsem rozjetá, a tak pokračuju v konzumaci. Úplně na konci, když sním celý pytel, je mi fest šoufl a medvědy nechci v nejbližší době ani vidět. S naskakujícíma závěrečnýma titulkama jsem měla chuť vykompenzovat si přeslazenost Rambem nebo Terminátorem... ()

rozbris

Ze začátku jsem se nudil a připadalo mi to jako klasická zamilovaná komedie (to Vám může dosvědčit i uživatel fojty), ale nakonec mě Gerard Butler dojal, když se tak i "posmrtně" postaral o svou ženu a lásku, tomu teda říkám opravdová láska... ()

Rudinsky

Romatické filmy moc neobľubujem, pretože väčšina z nich sú samoúčelné žvásty skryté za dojemné, umelo fabulované scény a naozaj otrasný performance modelov na spodnú bielizeň. A potom sa na valentína vyberiete - značne skeptický - na film s názvom PS: I love you... Človek by ani nepovedal, že uvidí hlboký, výborne napísaný film plný pekných myšlienok a prekvapivo ironického humoru. Hlavní protagonisti charizmatickí, réžia bezchybná a írska scenéria prekrásna. Perfektne zvládnutá dráma obchádzajúca parametre gýču. Nedal by som päť, ale scéna na posteli so záznamníkom je v mojej topke a zakaždým ma dostane. ()

Herráček

Nebýt toho soundtracku, tak jsme taky o něco níž... Taková skoro popcornová romantika, aneb jak američanka znormálněla a našla štěstí... Trošku mi pořád unikal začátek, protože jsem celou dobu nevěděl, čemu mám vlastně věřit a kdy se konečně hlavní hrdinka probudí a nebo se vše vysvětlí... (to je samozřejmě taky bod nahoru...) Gerard Butler mi do jeho role sedl naprosto výborně a Jeffreymu Deanovi Morganovi jsem toho irskýho písničkáře taky věřil (možná až moc...), Hillary Swank zase vsadila na úsměv (a celou dobu to zkoušela uhrát na něj), což mě osobně moc neštymovalo... Nevím no... Pokud romantiku, tak bych skoro vsadil i na tohle... ()

Tjaden

Podle zdejších ohlasů jsem čekal něco extra, protože 78% je na romantickou komedii opravdu hodně. Bohužel se asi po 15 minutách dostavil pocit palčivé nudy, který mi vydržel až do konce filmu. Tenhle žánr prostě není můj šálek čaje. ()

SkyLukey

Klasický popcornový americký romaňťák a doják. Přesně ten typ filmu, na co jít do kina s přítelkyní. Ostatně mě film nenudil, ale také ničím nenadchnul. ()

Cracker

Romantické filmy ma moc neberú ale na tomto snímku som sa nachytal tak povediac na hruškách :) Veľmi originálne, dobre zahrané a pekne zrežírované dielko si zaslúži môj obdiv. P.S. LaGravenese máš to za päť. ()

janik.sk

Zdanlivo nesúrodá dvojica milencov presvedčí o sile lásky až za hrob. O chvíľach, kedy vám začnú chýbať partnerove chyby. Kedy si uvedomíte, čo pre vás znamenal. ()

Zagros

Další z mnoha běžných romantických filmů? Ne tak úplně, tenhle má povedený námět. Nic zásadního tím neprozradím, když napíši, že začíná smrtí muže ze zamilovaného páru. Zajímavost námětu spočívá v tom, že muž po své smrti nechává posílat ženě předem připravené dopisy, které jí mají pomoci znovu nastartovat její život. Bohužel se film nevyhne většině žánrových klišé a postupně si to zamíří víceméně do průměru. Nicméně Hilary Swank a Gerard Butler mě přesvědčit dokázali a i když mi většina zbylého osazenstva už tak sympatická nebyla, přesto nakonec nechávám lepší tři hvězdy. Hodnocení může být ale velmi ovlivněno vaší momentální náladou a tím, jak vám film dokáže zahrát na city. Dokážu tady pochopit velké rozmezí od dvou do pěti hvězd. ()

Vajonek

Příjemná atmosféra, soundtrack, dobré herecké výkony, vícero momentů, u kterých se dojmete nebo pousmějete v reakci na fajn laskavý humor. Jako celek to na mě ale až tak nefungovalo. Na můj vkus to bylo příliš dlouhé, až jsem se začínala čím dál víc nudit, občas taky takové moc předvídatelné, působící přesně nalajnovaným dojmem, a to přesto, že jsme dopředu nemohli přesně tušit, co bude v dalších dopisech. Asi je to trochu moje chyba, možná jsem si film neměla vůbec pouštět, neb příběhy, kde jeden ze zamilované dvojice hovoří s druhým "ze záhrobí", tak nějak dlouhodobě moc nemusím. Mám radši, když v romantických dramatech či komediích prostě sleduji a prožívám více "reálných" interakcí dvou "živých" lidí. Nějakým tím bodem k dobru budiž snímku to, že borec z toho záhrobí se svou láskou alespoň mluvil docela originálním způsobem (a teď to nemyslím ironicky). A pak taky oceňuji, že Holly se na konci nedává dohromady s mužem, ohledně kterého byste to (dle předchozího průběhu a v rámci klišé romantických snímků) čekali asi nejvíce. 60 %. ()

Giggs

Veľmi prijemny, pohodovy vtipnosmutny film, bez zbytočnych omačok, akych sa v Amerike urodi malo. Pravdupovediac, vôbec som si nevedel predstaviť Hilary v tejto podobe, no musim uznať, že jej nesmierne sedi. Škoda občasnych kliše a eklektickosti, ale inak celkom fajn. ()

Rssa

Typický film svého žánru, dobří herci, hudba fajn, trošku (spíš hodně) ze začátku hraje na city, ale postupem času je to docela zábavná věc. 75 % ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (viac)