Scott Pilgrim (Michael Cera) nikdy nemal problém s balením dievčat. Naopak, ďaleko ťažšie bolo sa ich zbaviť. Od dievčaťa, ktoré mu zlomilo srdce - a teraz je späť v meste - po pubertálne chvenie, ktoré ním otriaslo, keď mu na kolieskových korčuliach vstúpila do života Ramona (Mary Elizabeth Winstead), to v láske nemal ľahké. Scott však čoskoro zisťuje, že jeho vysnívané dievča má veľmi neobvyklé bremeno: podlý spolok bývalých partnerov, ktorí ovládajú jej milostný život a urobia čokoľvek, aby odstránili každého nového nápadníka. Vo chvíli, keď sa začne Scott s Ramonou zbližovať, objaví sa na scéne krutá zberba z jej minulosti - neslávne známy skateboardista, vegánska rocková hviezda alebo hrôzostrašné jednovaječné dvojčatá. V snahe získať právo na svoju lásku ich Scott bude musieť všetkých zničiť, skôr, ako oni zničia jeho. (TV Dajto)

Don82

Příjemné překvapení. Hodně zajímavý mix neotřelého "teen" příběhu plného zábavných hlášek, vtipného, bojového vizuálu parodující cokoli od kung-fu po prvoplánové záporáky a úžasné hudby. Je zde vidět hodně dobře promyšlených bláznivých nápadů a pečlivé vykreslení originálních charakterů postav. Nuda naprosto vyloučena. ()

Uesbe

Ale aj tak si myslím, že tento film je v skutočnosti test na epilepsiu a migrénu......Neúspech v kinách nechápem, toto je prvý film, kde Michael Cera naozaj hrá ako herec a nie ako chlap, ktorý speňažil vlastnú ťažkú pubertu. ()

maramashi odpad!

Ja si nepomôžem ale tento film inak ohodnotiť nemôžem proste od prvého momentu nesympatické odporné no proste čistý odpad, ja chápem že to malo byť v štýle počítačových hier a tak ďalej len proste všetky postavy odporné neprirodzené a hlavne HLAVNÝ HRDINA je tak nesympatický že ho stretnúť na ulici tak by som ho asi oplul len preto že je. Ten strih bol akože čo ? Fuuu toto ma pekne obišlo sorry ako ale po polhodine som to vypol lebo mi bolo na zvracanie dovi dopo 5% ()

hrumsrt

Aha, tak tohle lze nalézt v žebříčku oblíbených filmů... Hubený nintendo debílek může přemoct partu namakaných kaskadérů. Celý příběh je fakt divný, Pilgrim vypadá, jak kdyby mu vždy prvního maminka v garáži stříhala vlasy, jeho spolubydlící je jako největší gay všeználek. A pozor oni spolu sdílí jednu postel ?! Ramona je poměrně zajímavá, ale tvl její prokletí ?.. K tomu všemu navíc hlášky typu "Praštils mě do prsou! Připrav se na smrt pochopitelně." Všichni navíc rychle mluví, že působí jak na kokainu. Ale největším failem je ta kompozice, kdy naprosto nesnáším tenhle typ vyprávění ve stylu "lusknutím jsme na jiném místě". A že tam hrál Chris Evans?! Na co ho ukecali! Tohle už nikdy víc! 25% ()

wesi96

10/10. Tak výborný film jsem strašně dlouho neviděl. Uteklo mi to, tak rychle, že ani nevím, že jsem u toho strávil necelý dvě hodiny. Obsazení je tak perfektní a trefný a Michael Cera si krade každý záběr pro sebe. Nesmím taky zapomenou na Mary Elizabeth Winstead, která si mě hned získala (a to jsem s ní viděl jen Birds of Prey). Příjemné překvapení ala Chris Evans, Brandon Routh, Brie Larson (poprvé kdy mi nevadila) byli fajn a i když jejich jména zazněla v úvodních titulcích, tak jsem na ně úplně zapomněl v průběhu filmu. Další věc, která filmu neskutečně pomáhá je soundtrack a tady kloubouk dolů Brie, páč má nejlepší song z celého soundtracku. Kamera společně se CGI byli fenomenální a já prostě žral každou sekundu filmu. No a na závěr režie Edgara Wrighta.... Za mě nejlepší film od něho. Ani Cornetto trilogie na to nemá. ()

MFloyd

Výborná stylizovaná jednohubka. Za mě velký palec nahoru za super postavy, chytlavý hudební mix a za hromadu nápadů. Takovou jízdu jsem nečekal a ač je příběh banální a občas se film až moc noří do klasické teenage romantické komedie, náramně jsem se během sledování bavil. ()

pajapal

Scott Pilgrim je film o té poslední fázi dospívání, kdy musíme, chtě nechtě na sebe vzít zodpovědnost za své činy. A je v tom docela dobrý ne že ne. Samozřejmě to opravdu zajímavé, je to jak, než to co. A ti co jen nadávají, že krom toho pozlátka, tam nic jiného není, šli prostě na trošku jiný film. Ale za to už Scott moc nemůže. Smekám před tvůrci, protože tady se opravdu riskovalo na všech frontách, na rozdíl od těch zaprdlejch artovejch filmů kde se hraje většinou na jistotu, ještě pod záminkou hrozného umění. Ne tohle je to umění a nikdo mě to nevymluví, tady se tvrdě makalo a kreativita s toho stříká všema směrama. ()

Kellerman

A zase si jeden neamerický režisér na cestě do Hollywoodu myslel,že si může točit co chce! Wrightovi asi po jeho úspěších ve Velké Británii pořádně narostlo sebevědomí a Scott Pilgrim je dokonalou ukázkou režisérského onanismu,který se svému tvůrci vymknul z ruky.Nechápu,jak tohle mohl někdo v Americe zafinancovat,když se dneska producenti strachují o každý cent,od začátku muselo být jasné,že tohle nemůže vydělat.Proč?No protože normální divák prostě nepochopí smysl této kombinace filmu,komiksu a videohry,neužije si odkazy ani chytré vizuální hrátky s obrazem a vyprávěním příběhu.A diváci znalí toho všeho,mezi něž se hrdě řadím,si zase musí stýskat nad tím,že když už si chtěl režisér udělat radost,mohl trochu víc zapracovat na objasňování zákonitostí toho nepochybně zajímavého vesmíru,snažit se lépe vyvážit poměr akce,romantiky a komedie (takový žánrový slepenec se jen tak nevidí) a hlavně,jednotlivé souboje možná zpočátku baví,ale zhruba po třetím se začnou strašně opakovat a děj navíc vůbec negraduje,takže ve výsledku je finále paradoxně nejslabší částí filmu,protože už nemá moc čím překvapit.Nakonec tedy zbude jen kvalitní casting,spousta nápadů a trochu pachuť z promarněné šance.Uznejme,mohlo to dopadnout o dost lépe. ()

Bonniesgun

Když je vám sedmnáct a jste kluk, toužíte jen po pár věcech: za A) mít kapelu, za B) mít cool holku, která vypadá jako z komixu a za C) mít napínavý život jako z akčního filmu. Když je vám sedmnáct a jste kluk, musíte milovat tenhle film!!! Ale k věci - Scott Pilgrim je jako extrakt z Donnie Darko mixnutej vizuální stránkou kultovního Trona a zahuštěný (nikoliv podbarvený) skvělým soundtrackem. Scott Pilgrim je "cool" (a to nejen proto, že tohle slovo zde zazní nejméně padesátkrát) a má potenciál stát se kultem... Tak hodně štěstí, Scotte! ()

Hydr0gen

Těšim se na to půl roku, jsem jasné target audience a nakonec je to takhle slabé??? Žádný děj, jen smíchanina pár geek vtipů, vizuálních hrátek, brutálního digitálního inferna a hlavně naprosto tragické a nedůvěryhodné romance (největší kámen úrazu). Kde se stala chyba? 2 a 1/2* ()

ondrazig odpad!

Tento film drží prvenství. Je to první fiml v historii z kterého jsem musel odejít. Dialogy nudné, hudba průměrná, střih ? co to má být jako. Nelogické skoky, a celkově fiml aboslutně o ničem doplněný "vtipnými" hláškami typu VRRR, GRRR, atd ? nejhorší film který sem kdy videl. ()

Toustovač

Prosím Vás, nenuťte už toho nebohýho Ceru hrát pořád tu samou postavu:). Tady sice sbírá plusový body za flákačskou image a akční pasáže, ale jinak se moc odlišností nenajde (ne že by mi to nakonec vadilo). Ostatní postavy stojí většinou za to (Kieran vede) a to kupodivu i "exáci" (s výjimkou dost výplňových dvojčat). Shrnuto - dohromady slušně fungující banda magorů:). K tomu "rozšířená realita", spousta nápadů a parádních/ujetých efektů. Humoru není zas tolik, ale když se objeví, je to na poprskání sedadel o řadu níž. Mít to vyváženější a složitější děj, mohla by to být klidně ta nejlepší hovadina, co jsem kdy viděl. ()

Mr.Roman

Unikátne filmovo-comixovo-herne-popkultúrne-atď. dielo, ktorý netreba viac popisovať, treba vidieť a dokázať si ho správne vyložiť. Herecky nieje čo vytknúť, veľa známych tvárí (Cera sa na Scotta hodí a nelezie tu na nervy), ale i menej známych, kde musím vyzdvihnúť vynikajúcu Alison Pill, ktorá mi dokázala aj na tak malom priestore učariť a to, že vyzerá ako vznášajúca sa hlava položená na roláku je rozhodne plusový bod, "One, two, three, four!". ..... Po čase a najmä po druhom zhliadnutí prišlo mierne vytriezvenie a zníženie hodnotenia. Určité pasáže sa dali spracovať záživnejšie. ()

L3G1ON4R

Taková menší fantasmagorie herních mlátiček vyvedených do reálu. Film je parádně zpracovaný, není to přeplácaný a nikde nic neschází. Rocková hudba tomu dává ještě lepší šmrnc, prostě k tomu neni co dodat. Hlavní zjev v podobě Pilgrima je chlápek k pohledání co má štěstí na holky. Dokud se mu jednou nezdá sen a nepotká "tu pravou". Sranda začne hned po tom co se mu začnou stavět do cesty její exkluci z ligy expřítelů. No a vlhké oko aby nezůstalo suché, musí pan Pilgrim dostat na lopatky všechny její bývalé... ()

Soubi

Pouze dobrá práce se zvukem a obrazem, převedení klišovitého zaláskovaného příběhu do světa pc her, nesympatický (rádoby hloupoučký) hlavní hrdina (hlavní hrdinka - to už je něco jiného ;) a několik promyšlenějších vtipů...PS: to, že mám špatnou náladu, je můj osobní problém ;) ()

ratpile

Začátek super, atmosféra zasněženého Toronta kouzelná. Jak se ale rozeběhnou souboje, stává se film šílenou, přestylizovanou koláží bez děje a emocí. Jsem hráč počítačových her, ale tohle bylo prostě moc. ()

Borecz

Neskutečné! Od tohoto snímku, ač jsem o něm pořadně nic nevěděl, jsem tam nějak intuitivně očekvával, že bude dobrý. Opravdu jsem ale neočekával, že bude takový, jaký je :) Tedy naprosto vynikající. Byl jsem naprosto pohlcen smrští skvělých nápadů, jedinečného zpracování a množstvím narážek na všechno možné. Výborně jsem se tedy pobavil a i přes slabší závěr ve mě film zanechal natolik silný dojem, že naprosto právoplatně zasluhuje nejvyšší možné ohodnocení :) ()

monikka87

Už úvodné pixelovaté logo Universalu a 8-bitové melódie dávajú tušiť, že toto nebude obyčajný zážitok. Vizuálna stránka podarená, humor mi sadol, postavy správne uletené (Wallace rulez). Prečo nakoniec len 3 hviezdičky? Postupom času sa mi príbeh a bitky zunovali a ja som čakala len na ďalšie hlášky alebo našľapanú hudbu. Ale u mňa aj tak jednoznačne Scott Pilgrim >>> Kick-Ass. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)