Tvorcovia:
George LucasHudba:
Kevin KinerHrajú:
Kath Soucie, Stephen Stanton, Cam Clarke, Larry Brandenburg, Nolan North, Bob Bergen, Tom Kane, Dee Bradley Baker, Tasia Valenza, Matthew Wood (viac)VOD (1)
Epizódy(22)
-
Klonoví kadeti (S03E01)
-
ARC Troopers (S03E02)
-
Zásobovanie (S03E03)
-
Sféra vplyvu (S03E04)
-
Korupcia (S03E05)
-
Akadémia (S03E06)
-
Vrah (S03E07)
-
Zlé plány (S03E08)
-
Hon na Zira (S03E09)
-
Hrdinovia na oboch stranách (S03E10)
-
Hľadanie mieru (S03E11)
-
Nočné sestry (S03E12)
-
Monštrum (S03E13)
-
Čarodejnice hmly (S03E14)
-
Vládcovia (S03E15)
-
Oltár Mortis (S03E16)
-
Duchovia Mortis (S03E17)
-
Citadela (S03E18)
-
Protiútok (S03E19)
-
Záchrana z Citadely (S03E20)
-
Stratený padawan (S03E21)
-
Lov na Wookiee (S03E22)
Hrajú
Kath Soucie
USA
Najlepšie seriály:
Futurama (1999) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Stephen Stanton
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Cam Clarke
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
God, the Devil and Bob (2000) (seriál)
Pirát divoký Jack (1998) (seriál)
Larry Brandenburg
USA
Najlepšie seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)
Klinika Grace (2005) (seriál)
Nolan North
USA
Najlepšie seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál) - herec, a.z.
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Bob Bergen
USA
Najlepšie seriály:
Pan Nakládačka (2013) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Looney Tunes: Animáky (2019) (seriál)
Tom Kane
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)
Dee Bradley Baker
USA
Najlepšie seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Mestečko záhad (2012) (seriál)
Tasia Valenza
USA
Najlepšie seriály:
Batman (1992) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Heights (1992) (seriál)
Matthew Wood
USA
Najlepšie seriály:
Mandalorián (2019) (seriál)
X-Men '97 (2024) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
James Arnold Taylor
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Matt Lanter
USA
Najlepšie seriály:
Mandalorián (2019) (seriál)
Star Wars: Príbehy rytierov Jedi (2022) (seriál)
Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)
Nika Futterman
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Daniel Logan
Nový Zéland
Najlepšie seriály:
Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)
Star Wars: Chybná várka (2021) (seriál)
Boba Fett: Zákon podsvetia (2021) (seriál)
Corey Burton
USA
Najlepšie seriály:
Káčerovo (1987) (seriál)
Mestečko záhad (2012) (seriál)
Ted Lasso (2020) (seriál)
Terrence 'T.C.' Carson
USA
Najlepšie seriály:
Život s Louiem (1995) (seriál)
Star Wars: Príbehy rytierov Jedi (2022) (seriál)
Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)
Phil LaMarr
USA
Najlepšie seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Simpsonovci (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Ahmed Best
USA
Najlepšie seriály:
Mandalorián (2019) (seriál)
Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)
Město žen (2009) (seriál)
Gideon Emery
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Daredevil (2015) (seriál)
Hriešnici (2011) (seriál)
Za svitu měsíce (2007) (seriál)
Brian George
Izrael
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Teória veľkého tresku (2007) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)