Temný bojovník

Keď dediča čínskeho cisárskeho trónu podlo zavraždí jeho zatratený a opovrhovaný starší brat, mladý princ so sestrou musia utiecť z kráľovstva a hľadať ochranu. Ich jedinou nádejou na prežitie v novom útočisku je križiak Jacob. Ten však už nemá veľa síl, aby pomáhal druhým, pretože nekonečné vojny ho celkom vyčerpali a navyše zápasí so svojimi vlastnými vnútornými démonmi. Pomôže mu však legendárny bojovník Gallain, bývalý križiak a vyhnanec, ktorý sa stal banditom, temným bojovníkom. Spoločne musia bojovať bok po boku, aby v nesmierne krutej bitke s mocichtivým a krutým nepriateľom vrátili mladému princovi jeho právoplatné miesto na čínskom cisárskom tróne. (TV JOJ)

DEXTER099

Letos čtvrtý film s Nicolasem Cagem a překvapivě musím konstatovat,že za mě je to jeho možná nejlepší film i když kvalitativně (nemyslím příběhem) srovnatelné s Tokarevem,ale to neznamená ,že je to zase nějaká unikátní věc,ale oproti Left Behind atd je to určitě pokrok.Ze začátku dostanete pocit,že je to jeden z těch snímku co láká na známé jméno a to tam pak je pár minut,ale zhruba ve třičtvrtině filmu se Nicolas Cage vrátí a plnohodnotně hraje svojí postavu.Co překvapilo byl i výkon Haydena Christensena ,který toho od jeho asi nejznámějšího filmu a to dílu Star Wars na pažbě moc nemá.Jinak o dějové lince bych vám toho asi neřekl víc než je tady v popisu.Bojové scény nejsou špatné a co se týče vtáhnutí do děje tak na tom tenhle snímek taky není tak špatně jak se to některým muže zdát ještě před zkouknutím.Za mě tedy celkově 65 % a tři hvězdy. ()

BMW12

Takový tradiční čínský historický film. Král umře, předá moc jednomu synovi a druhý ji chce pro sebe a tak se snaží svého bratříčka zabít. A chrání ho neznámý cizinec, který je čistě náhodou v Číně. Příběhem tedy tento film úplně neoslní, ale i tak se na to dalo dívat. Celý film táhne Hayden Christensen, u kterého jsem opravdu rád, že se vrátil k hraní. Byl jsem zvědav i na Nica Cage, ale tomu ta role tady vůbec nesedla a bylo tak dobré, že v tomto filmu moc prostoru nedostal. ()

Tommassi3

"K čemu budou mrtvému mince ??" Ty se vždycky hodí !! Třeba i punk křižákovi Haydena Chrisensena, který má těžké trauma.. Asi, že mu přestal svítit meč.. Nebo spíš zjistil, že Nicolas Cage je jeho otec..;) Já mám trauma též !! Z příšerně natočené a bizarně nasnímané šmíry.. Režijní šumař Dark Powell se tady vyloženě ztrapnil.. ()

becki_tu

Slušný akční film do nepohody, jenž je kvůli svému hereckému obsazení u spousty diváků už předem odsouzen do škatulky "Nicolasovy filmové faily". Pokud však, stejně jako já, přistupujete k filmu bez zbytečných předsudků, dostanete veskrze zábavný film, který si na nic víc ani nehraje. Za zmínku ještě stojí parádní soundtrack a naprosté minimum speciálních efektů. ()

misterz

Výprava priemerná, príbeh podpriemerný, herci priemerní, ale na druhú stranu je tu veľa osobných súbojov. Snímok je preto vhodný hlavne pre nenáročného, popcornového diváka, pre takých, ktorí práve dostali chuť na lacnú zábavu a oddych nezaťažený ničím komplikovaným. Film sa dá pozerať v polokómatickom stave len s prižmúrenými očami, na druhú stranu mám však pre vrcholný stredovek v súčasnej filmovej mizérii slabosť. 55/100 ()