Pôvabná stredoškoláčka Sydney Whiteová (Amanda Bynes) bola ešte veľmi malá, keď zomrela jej matka, a tak vyrastala medzi stavebnými robotníkmi. Dnes má vo vrecku štipendium na tú istú univerzitu, na ktorej študovala jej mama – a, ako jej kedysi sľúbila, pokúsi sa vstúpiť do rovnakého spolku! Lenže časy sa zmenili a kedysi rešpektovaná a dôstojná Kappa Phi Nu je dnes elitárskym povýšeným spolkom, ktorý ovláda despotická blonďavá Rachel Witchburnová (Sara Paxton)! Nuž a tá sa - po tom, ako uvidí Sydney rozprávať sa so svojím bývalým priateľom Tylerom Princom (Matt Long) – stane Sydneyinou úhlavnou nepriateľkou! Vždy nájde ten „správny spôsob“ ako ju dokonale ponížiť... Našťastie je tu však ešte spolok siedmich svojráznych vydedencov, ktorí obývajú schátraný Vortex – a ktorí sa Sydney v jej najťažšej chvíli ujmú... (TV Markíza)

Via

Příjemná letní komedie, trošku parodie na Sněhurku a sedm trpaslíků... S hlavní představitelkou s amerických komedií, s vtipnými komentáři, vítězstvím "dobra nad zlem"... vše, co by měla správná komedie o náctiletých obsahovat ;) ()

elanista1

Taketo tinedzerske prkotiny dvoch dievcat bojujucich o titul kralovnej skoly maju u mna isty hodnotiaci strop nad ktory zvycajne nejdem, su to 2 hviezdy, toto naplnilo moje ocakavania, a Amanda Bynes je hrozne krasna. ()

lobo87

Zábavná blbinka zo života amerických vysokoškolákov a ich bratstiev a sesterstiev. Toto boli ideálne filmy pre Amandu, kde sa jej (ne)hranie a (ne)krása stratili. Film, ktorý neurazí, ale ktorý určite nebudem cielene vyhľadávať... 60% ()

BuFuII.

Přakvapivě solidní teenagerovská romantická komedie, jemně úsměvná, naštěstí bez fekalních scén.Jen škoda toho kýčovitého konce, mohlo bejt ještě o hvězdičku víc. ()

david666

A to dávám bod za Amandu. Protože jinak je to hovadina jak prase. Nevadí mi, když se z outsiderů stanou oblíbenci. Ale v tomto filmu už to tvůrci hodně přehnali. Postavy outsiderů by se hodily opravdu do cvokhausu (takže název jejich domu ve filmu opravdu sedí) a ne na vysokou. ()

Nikiko

Ale jo, chápu a uznávám, že je to blbina, ale pro mě natolik milá, zábavná a kouzelná, že jí nedokážu odolat. Zejména scény parafrázující Sněhurku jsou moje oblíbené (kouzelné zrcadlo, otrávené jablko), ale vlastně i ty ostatní jsou zábavné. ()

nicolePavs

Miluju tyhlety stupidní rádoby romantické komedie ze střední! Škoda, že Matt Long vypadal při natáčení tak na 30 a moc mi věkově neseděl do skupiny, kterou tam tvořili vysokoškoláci. Nic méně myslím, že příběh byl velice pěkný a trochu i odlišný. Hlavní postava nebyla jednou z namyšlených roztleskávaček. :) ()

Elissabet

Koukla jsem se jenom na to, že na to pořád koukala moje mladší sestřička, a netušila jsem co se jí na tom tak líbí...teď už to vím. Teen komedie s klasickou mrchou blondýnou a mimoňovskou Amandou Bynes s totálníma troskama celé univerzity. Fakt super. Mě se vždycky líbily ty záležitosti z vysokoškolskýho prostředí a konečně se našlo něco, co se mi veeeeelice zamlouvalo. ()

Orisi

Typicka americka "komedie" ze skoly.....jedinej rozdil je, ze tady je to skola vysoka - vetsinou jsou to skoly stredni ve filmech tohoto druhu. Nelze nez doporucit milovnikum komedii o skolni elite a koleji cvoku :) ()