Teória veľkého tresku

• Česko Teorie velkého třesku (viac)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Tvorcovia:

Chuck Lorre, Bill Prady

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann (viac)

Dva fyzici Leonard a Sheldon rozumí úplně všemu, od nepřekonatelné gravitace černých děr po spletitou strukturu atomů. Jenže když vezmete ty atomy a zformujete z nich ženu, jsou oba vědátoři v koncích. Když se do sousedního bytu přistěhuje Penny, žena se všemi atomy na těch pravých místech, začne se soukromý vesmír pánů Leonarda a Sheldona rozpínat do netušených rozměrů. (oficiálny text distribútora)

Cooller

závěr potěšil, mrzí mě že napříč serialem Sheldon ztrací na "robotičnosti" která se mi na něm libila nejvice a stava se vic a vic human... možná to je cíl možná ne na TBBT ale budu rozhodně vzpominat v dobrem :) ()

Marty7CZ

Nikdy mě to nechytlo a hlavně mi leze krkem ta hlavní postava díky Parsonsovi, fakt ho nemám rád...... 🤷‍♂️. Bez hodnocení ()

Juwe

Viděl jsem tak 10 dílů, ale ani u jednoho jsem se nezasmál. Tento tzv. humorně inteligentní seriál mě minul velkým obloukem. Další díl s velkým díky nepřidám. ()

SONY_

„Já mám přátel až hrůza. Přesně 212 na Myspace.“ Již několikrát jsem zaklepal na dveře s nápisem 4A. Sheldon mi přišel otevřít a nabídl mi horký nápoj, Leonard se mě zeptal, jak to šlape ve vztahu, Howard mi vyprávěl o svých cestách do vesmíru a Rajesh mi prozradil trik na dobrou komunikaci s holkami. Zrovna jsem s sebou přinesl čínské jídlo, připravené přesně pro Sheldona, ale v tu ránu přišla Penny a začala nás vyjídat. A pak jsem se přestal divit tomu heslu od Wi-Fi „Penny je vyžírka“. A jelikož mě tyhle návštěvy baví, pravidelně je opakuji, ať se jim to líbí, nebo ne. Bazinga! /100%/ ()

Jan.Cada1

Sem tam jsem seriál zahlédl dříve v televizi, díly se mi líbily, tak jsem si nedávno řekl, proč to hezky nezhlédnout všechno a pěkně postupně. Takhle začaly hodiny a hodiny sitcomové zábavy - příběhy a dialogy jsou precizně napsané a ještě lépe zahrané. Hlavně bych vyzdvihl Simona Helberga , který se podle mě vžil do role nejlépe, a samozřejmě i Jim Parsons , který za roli Sheldona dostal ocenění Golden Globes. Celkově jsem se seriálem strávil mnoho dní, možná i týdnů a řadím ho tak mezi oblíbené. ()

hrumsrt

Že se tomuhle seriálu, který vysílal ještě COOL v 21:30 se dostane (dostalo) takové popularity by mě asi nikdy nenapadlo. Z takového toho "Aha, hele dávají Teorku, tak se podívám." se stalo pravidelné sledování, kdy to nakonec přešlo v to, že jsem se na celý seriál díval prakticky pořád dokola. Neobjevil jsem ho sice zrovna v nejdříve, jelikož zrovna skončila 8. série a čekalo se na 9., kdy od té doby už jsem každý týden čekal, kdy už bude vypuštěna nová epizoda. Celou původní pětici miluji, kdy právě série, kdy jde ještě jen o ně mám ze všeho nejradši. Současně ale akceptuji rozvoj, ke kterému u všech (no, u Leonarda NE) došlo. Ačkoli s novějšími epizodami už si TBBT nedokázal držet stejnou kvalitu přes celou sérii, tak vždy některé dílčí (minimálně vždy poslední 2) zase vystřelily do oblak. Údajně měl seriál dále pokračovat, s tím že by to 12. sérií nekončilo, ale podle mě to skončilo, kdy mělo. Tohle není seriál o rodinách, či možná ani o dospívání. Není cílem, aby všichni chodily s kočárky na procházku. 1. série - 100%!. 2. série - 100%. 3. série - 100%. 4. série - 100%. 5. série - 100%. 6. série - 100%. 7. série - 100%. 8. série - 90%. 9. série - 90%. 10. série - 80%. 11. série - 75%. 12. série - 85%. Finále seriálu bylo naprosto úžasné, tolik odkazů na předchozí série, no a těch happyendu.. ()

papilon395

I po ukončeném natáčení v televizi pořád reprízují, já se příležitostně pořád dívám a stále se bavím. Na rozdíl od mého syna, který mě k tomuto seriálu přivedl a zase z něho vycouval v momentě, kdy se to začalo párovat. Moje náklonnost k postavám nevymizela ani po svatbách a dětech a byla završená závěrečným polidštěním Sheldona při projevu ve Stockholmu. ()

papadoce

Hodnú chvíľu mi trvalo kým som si našiel cestu k tomuto seriálu. Dalo by sa aj povedať, že som až nerozumel jeho úspechu. Možno som len starší alebo čo, ale malo by to mať nejaké racionálne vysvetlenie prečo zrazu od nebaví ma som sa dostal k piatim. Všetky postavy sú mi sympatické a hoci prvé husle zrejme hraje Sheldon, tak žeriem všetkých. Je to silne odpočinková záležitosť, čiže dokonale napĺňa definíciu slova sitcom. Navyše slovenský dabing v sitcomoch a animákoch je peckový, čo celej veci dosť napomáha. Aby ste sa bavili nepotrebujete byť vedec a rozumieť tomu čo hovoria, aj tak je to vtipné. Ja som si navyše našiel svoje aj v pasážach o filmoch a komiksoch. Opakovateľne pozerateľná zábava. ()

courage

Mno, po prvej serii mam pocit ze fyzici informatikom z IT crowd poriadne nakopali prdel. Serial v ktorom kazda jedna cast stoji za to, kopec pamatnych hlasok a hlavne SHELDON COOPER :) ()

stephano

Tenhle seriál nemá chybu, charaktery sou naprosto skvělí už od prvního dílu. Je to narvaný vtipama a dobrejma v každym díle je fakt něco co se mi zareje do paměti. Např: díl 8: "Kluci potřebovala bych si procvicit míchání nápojů pro svojí barmanskou zkousku" Co si dáš za drink Sheldone? ...."Dietní kolu prosím." ......To si delaš srandu ...musí to být drink......no tak dej si něco ........."Dobrá tak si dám Virgin Cuba libre" Takže chceš colu z rumem bez rumu? .....Ano..... a muzes jí dát dietní. ()

RobbieM@N

Ostříhaný kolem hrnce, Howard Wolowitz, jedna z nejvtipnějších postav dosud viděných, mě dostávala častokrát do extaktického záchvatu smíchu, celý střet rozdílně viděných světů v podání Penny a geeků Sheldona, Leonarda je vyjádřen výborně, všechny vtipy fungují a invenci v této oblasti se meze nekladou, skvělý sitcom. ()

koudi

Oddechová komedie o partičce fyzikálních magorů a jejich sousedce blondýnce, která prodává tvarohové koláče v občerstvení. Nadprůměrná inteligence těchto fyziků spolu s jejich dětinským chováním a obyčejnou typickou americkou sousedkou Penny navozují výborné dialogy a směšné situace. Tento vtipný a pohodový seriál si zaslouží 85% . ()

Cahous

Po delsi dobe komedialni serial, ktery stoji za to. S IT Crowd nesrovnatelne - zatimco ITC, co se tyce vtipku z prostredi informatiky, pouze klouze po povrchu, tady je geekovsky potencial zdiman do posledni kapky. Howard a "Jekkyl/Hyde" Rajesh jsou naprosto k sezrani (no Penny samozrejme taky:-D), Sheldon by mohl obcas byt mene stereotypni a Leonard je takova seda mys teto particky, ale nekdo z nich musel byt ten "normalni". Verim, ze i treti serie bude stejne kvalitni, jako ty predchozi. ()

namathur

spolubydlici, 29, MFF; spolubydlici, 29, MFF, PedF - M; spolubydlici, 29, PedF - M; spolubydlici, 26, sympaticka magor; ja, 33, kus MFF, teoretickej teoretickej fyzik. --- za kazdyho hvezdicka --- a Rajesh je me dlouho hledane serialove alter ego ()

ab.dul

Musím říct, že seriál mě opravdu nadchl a s netrpělivostí čekám na další a další díl. skvělá myšlenka natočit život čtyř tak ulítlých vědců...a samozřejmě bylo na místě hned naproti nastěhovat trošku hloupoučkou, jenže sexy blondýnu, která tomu dodá to pravé. Myslím, že se BBT podařil i co se týče originality. Humor, který panuju mě vždy zvedne náladu a z některých hlášek fakt nemůžu. Je vidět, že se USA v tomto žánru snaží držet krok a zřejmě se to i daří. Nemůžu jinak než 5 hvězdiček. ()

vaclaw

Sice lehce pomalejší rozjezd, ale po pár dílech a "usazení" scénáristů do správných kolejí jeden z nejvtipnějších seriálů obecně. Některý hlášky jsou sice asi jenom pro zasvěcený, ale i pro obyčejné smrtelníky se najde spousta skvělých momentů a i když seriál jako celek víceméně postrádá nějaký hlubší propojující děj, jednotlivý díly jsou natolik povedený, že to tvůrcům rád odpustím a s radostí se kouknu na další díl. ()

pride

Musím sa priznať, že zo začiatku ma to moc nechytilo. Humor ktorým seriál disponoval mi akosi nesedel. No nechcel som to vzdať tak som tomu dal šancu a oplatilo sa. Odmenou mi bolo poznanie sveta "klingónov :)" a teraz si už neviem predstaviť čas bez nich. Prvú sériu som sfúkol ako sviečky na torte a aj 2. je stále super, ak k tomu ešte pridám sexi susedku tak tu niet čo riešiť. Úplne chápem ak tento seriál niekomu nesadne lebo je "iný" ako väčšina sitkomov, možno práve to z neho robí niečo viac. ()

Křepi

Po té co IT Crowd zklamalo, objevil se tento zázrak s podobným tématem, které je mi poměrně blízké. Tak do toho kluci a doufam, že nedopadnete jako Roy a Moss. ()

HBO Max se mění

02.01.2019

Teorie velkého třesku končí

Teorie velkého třesku končí

23.08.2018

Přestože stanice CBS nedávno naznačovala, že jedná o dalších sériích populárního sitcomu Teorie velkého třesku, nyní se situace změnila. Seriál totiž skončí po aktuální dvanácté sérii. Oznámil to… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů