Teória veľkého tresku

• Česko Teorie velkého třesku (viac)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Tvorcovia:

Chuck Lorre, Bill Prady

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann (viac)

Dva fyzici Leonard a Sheldon rozumí úplně všemu, od nepřekonatelné gravitace černých děr po spletitou strukturu atomů. Jenže když vezmete ty atomy a zformujete z nich ženu, jsou oba vědátoři v koncích. Když se do sousedního bytu přistěhuje Penny, žena se všemi atomy na těch pravých místech, začne se soukromý vesmír pánů Leonarda a Sheldona rozpínat do netušených rozměrů. (oficiálny text distribútora)

Tomesh

Viděl jsem teda jenom pár dílů, ale ani jednou jsem se nezasmál... Co to kurva je? Tisíckrát dokoločeka modifikovanej jeden vtip. Tohle u mne jaro nedělá.. Nechápu tak nadsazené hodnocení... A vidíte po pár dalších dílech mě to naprosto dostalo.... ()

Brain-D

inteligentní seriál v hlavní rolích s dvěma inteligentními kluky, při čemž jeden z nich je zabouchnutej do blonďaté sousedky...celé provázené v neškodném humoru ()

tere.z

Big Bang zraje. První série průměrná, ale od druhé valí naplno. Už se vám stalo, že jste museli kvůli záchvatu smíchu zastavit přehrávač? ()

Tereza666

Hned po pilotním díle se u mě dostavil takovej velkej třesk, že sem ho teda sakra dlouho rozdejchávala! ..za 1. řadu ***** .. Po schlédnutí druhé řady se přidávám k šílencům typu, denodenně si pustit alespoň jeden díl, pořídit si všechny dostupné trička, mikina, popřípadě jiné části oblečení, postavičky, autogramy ... 2.řada ***** BAZINGA ! 3.řada ***** ()

ravalah

Kdyz jsem videl polovinu prvniho dilu, prislo mi to trapne. Zrejme jsem nemel naladu. Dneska hltam dil za dilem. A je pravda, ze pritelkyne, ktera zrovna nerozumi scifi, komiksum a podobnym tematum, ktere ja chytam docela dobre, se casto ztrati a vtip nepochopi. Cili ano, o nekterych lidech se tak da rict, ze vtipy nepochopi. Jinak krasny vtipny scenar. V kazdem dile je neco, u ceho se zasmeju hodne. ()

0lie

BAZINGA!!! Sheldon rulezz!!! bezesporu super úžasná zábava pro kterou musíte mít jisté vědění v oblasti komixů, sci-fi žánrů a kvantové fyziky:D v dabingu nesledovat 50% úspěchu Sheldona rozebrat vaše bránice je v jeho stylu vyjadřovaní, které nedokáže nikdo napodobit!!! ()

shantim

Příběhy jsou tak trochu nedotažené a bez jasné pointy. Stále opakované "chytrosti" po jednom až dvou dílech už unavují a nudí. 68% hvězdiček ()

JayD

Big Bang - skvělej "intelektuální" seriál o intoších toho největšího kalibru. Sheldon u mě jednoznačně vede, protože žeru jeho naprostej nezájem o svět a lidi kolem něj, kteří jsou pro něj jen nevyhnutelnou součástí jeho bytí, kterou si pomocí mnohdy naprosto absurdních pravidel uzpůsobuje k obrazu svému. Naopak bez Penny, i když chápu, že zde funguje jako kontrast, bych se uměl obejít. Nejsem sexista (čti: jsem), ale blbejch blondýn už tady bylo až moc. ()

Krysa SPK

Berte mé hodnocení jako zcela subjektivní. Uznávám, že se to někomu může líbit. Uznávám, že někdo se u toho může za břicho popadat. Já ale nejsem ten případ. ()

mab

Seriál mne celkem baví, ale svým způsobem je stereotypní, některé díly vynikající, ale mohli to vypointovat ještě o fous víc/dál, například díl Jak Penny dostane třetí Strike a nenechá si to líbit. Čtvrtá série už hodně upadá, následující série už tragédie vařící z vody a pro nedostatek podnětů recyklující oblíbené metody natahování děje typu každý musí být zpárován, řeší se svatba, jen čekám ve které sérii na mne vykoukne potomek nejméně jednoho z párů, ale jinak lepší 3*, spíš 3,5 hvězdičky - dobrý seriál. ()

chubaka

Velice originální a nápaditý seriál, který si mě získal během pár dílů a už nepustil. Všichni jsou zde skvělí, až na jednu Výjimku, a tou je fantastický Jim Parsons. Navíc člověk se nejen výborně pobaví, ale něco se i dozví z Fyziky :D ()

H.Gordon

Nestává se mi to často, aby se mi hned od prvního dílu zalíbil seriál nad rok 2005. U big bang theory se mi to povedlo. Je neuvěřitelně vtipný a vztah mezi všemi kamarády je opravdu opravdový. Sheldon je výjímečný a Leonard se mi velmi líbí. Všichni do jednoho mají neuvěřitelné zájmy. No, prostě není díl, který by mě nebavil..prozatím ()

Sany33

BAZINGAAA! Jednoducho geniálne. Diametrálna odlišnosť a prepracovanosť do najmenších detailov pre každý charakter je dôvodom prečo vznikajú neustále konflikty, ktoré sú to najlepšie čo môže dejová línia ponúknuť. Mne osobne seriál veľmi prirástol k srdcu pretože som sa v ňom celkom našiel a práve také seriály mňa bavia, teda také v ktorých sa dokážem nájsť a predstavovať si ako sám prežívam daný príbeh... a že tento príbeh je dosť funny :-D 89% ()

philip.j.fry

Naprosto geniální,ale geniální seriál ze života geeků.Už úvodní znělka ve mně vzbuzuje potěšení a radost že znova nakouknu do jednoho bytu.Nejoblíbenější postava je Šeldn,jelikož jeho hlášky a postoje zaručují,že se drtivá většina diváků nudit rozhodně nebude.Nejneoblíbenější postava je Howard,jehož perverznost tady hodně škodí.Penny a Šeldn jsou určitě nejvtipnější postavy seriálu.Sice to není seriál nejlepší z nejlepších,zábava je ale zaručena. ()

HBO Max se mění

02.01.2019

Teorie velkého třesku končí

Teorie velkého třesku končí

23.08.2018

Přestože stanice CBS nedávno naznačovala, že jedná o dalších sériích populárního sitcomu Teorie velkého třesku, nyní se situace změnila. Seriál totiž skončí po aktuální dvanácté sérii. Oznámil to… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů