Yes Man

• USA Yes Man (viac)

Carl Allen (Jim Carrey) prišiel na to ako sa zbaviť depresie a neperspektívnej práce. Doteraz sedel doma a na všetko odpovedal slovkom nie. Ale potom ako absolvoval seminár, ktorý viedol guru, sa Carl rozhodol, že slovko nie zo svojho slovníka vylúči. Bungee jumping? Áno. Naučiť sa kórejsky? Áno. Kúpiť si prvú letenku kdekoľvek? Áno... Carlovi sa otvárajú životné možnosti o to viac keď stretne slobodomyseľnú hudobníčku Allison (Zooey Deschanel). (TV Markíza)

Kanibal

Velké překvapení. Není to tak hloupé jak by se podle plakátů nebo trailerů mohlo zdát. Až na pár zbytečně přehnaných scén velice dobrá komedie. ()

Jezinka

Od komedií čekám, že budou pozitivní a zabavné, neočekám realitu (to je pro ty, kteří v komedií hledají realitu a vyšší poslání). Film sice ke konci to trochu ztrácel na tempu a vtipu a začal se nořit do americké sentimentality, ale ten závěrečný vtípek mne pobavil. Pro lepší náladu. ()

Spike23

Byla by to pouze průměrná komedie nebýt úžasné Zooey Deschanel ( samozřejmě jako všude jinde ) a Carreyho podání Jumpera, kterému se ani originál nemohl rovnat. Skvělá zábava, kterou si musím každý rok zopakovat ()

sQelle

Kdyby místa Jima tuhle roli hrál kdokoliv, tak film je o polovinu horší. Jenže mistr grimas tomuto snímku dává úplně jiné otáčky. Příjemná komedie plná veselých momentů. ()

Chris Wulf

Nejradši bych si nafackoval, že jsem tenhle film tak dlouho odkládal, protože jsem nevěřil, že z tak jednoduchého námětu může vzniknout něco jiného, než pár vtipných scén. Kdybych to byl tušil... Nestárnoucí Carrey a krásná Deschanel k sobě sedli jako máslo na chleba a já se nenudil ani chvilku. Navíc si Jim úžasně střihnul Brouky + skvělý cameo Luise Guzmána...YES :) ()

Herráček

Pro mě má tenhle film naprosto úžasnou mylšlenku a jakousi pozitivní energii... Jim Carrey v trošku (ale opravdu jen trošku) jiné roli, než jsme na něj zvyklí... Zooey Deschanel samozřejmě okouzlující jako vždy... Ano, je to trošku přepjaté a přehnané, ale něco na tom je :) ()

Madluska

Ačkoliv hodnotím 3*, nemyslím si, že by Yes Man postrádal své osobité kouzlo. Byl (dů)vtipný? Ano. (Fungovaly nejen obličejové svaly Jima Carreyho, ale i odkazy na různé jiné filmy a reflektory upřené na sektáře všeho druhu.) Objevily se na plátně zajímavé postavy? Ano. (Marně vzpomínám, jestli se tam vyskytoval někdo normální a průměrný. :-)) Dala bych si hned repete? Kdepak. Jednak proto, že umím říct i ne, jednak pro šroubovanost děje (byť byla záměrná) a zpěv Bohdana Tůmy (který ale jinak projev Carreyho docela zvládá - klobouk dolů). Přesto jako zábavné oddychovce tomu říkám... Ano. :-) ()

YoZo8

Yes man - komédia, ktorá rozosmeje, ale aj poučí a možno niekomu zmení aj život. V dnešnej dobe človek je pohodlný a veľakrát sa mu nič nechce, ľudí okolo seba odmieta. No ak začne hovoriť ÁNO zmení sa jeho pohľad na svet a zažije veci, ktoré by nikdy nezažil. Jim Carrey opäť potvrdil, že aj keď starne vždy si drží kredit kvalitného komika. Zooey Deschanel prijemne sekunduje. Chválim príjemné soundtracky. Yes man síce nie je komédia pri ktorej by ste sa vkuse smiali, no ma veľa silných momentov. Čo by som trošku vytkol je šedivý pán YES a jeho davová psychóza. Tá sa mi veľmi nepáčila. ()

keoma26

Jednostranna, tudiz dementni, i kdyz obcas zabavna ilustrace myslenky, ktera by se dala popsat jednoduse a jednou vetou jako "Amor fati" /Miluj svuj osud/, coz byl imperativ jednani, ktery jako vyraz nejvyssiho pritakani zivotu razil Nietzsche. Jenze ten jej chapal ne jako naivni bezmyslenkovitou oslavu spontannosti, ale jako umeni prijmout zivot i s jeho Ne, nevim, mozna a hlavne jako umeni tohle vsechno rikat ve chvili, kdy to posiluje "optiku zivota"... ()

Torimmer

Ono to vlastně není zas kdovíjak praštěně komické, kromě některých scén, ale ty jsou vtipné. Já praštěně komické zas tak stejně nevyhledávám. Mě to spíš přišlo jako hodně příjemný film. A feel-good filmy zas právě vyhledávám. A to nemusí sahat do mistrovských výšin, jako třeba v tomhle případě. ()

lukasch

Do kina jsem šel s tím, že už podle názvu a jednoho traileru vím o co půjde. Prvoplánová popkornová zábava podle klasické šablony, na začátku je hlavní hrdina looser, postupně najde smysl života, zamiluje se, překážka v lásce ale nakonec to dobře dopadne. A přesně takový film byl. Jenže v podání Carreyho jsem se opravdu bavil, a Zooey Deschanel byla taky roztomilá, že to dotáhli až na 70 %. Nebýt předvídatelného příběhu, byl bych dal více. ()

Roman.Caesar

Výborný způsob zpracování jedné pravdivé a skutečné životní moudrosti formou komedie, opět s bezvadným a vyzrálým Jimem Carreym a okouzlující Zooey Deschanel. Rozhodně jedna z těch úplně top komedií, které jsem poslední dobou viděl. 90% ()

baXter

Skvělá komedie na úrovni !! Jim je prostě machr, jeho herecké výkony jsou skvělé. Yes man je sice celkem praštěná komedie, ale není vubec debilní jako jiné "komedie". ()

Honzick

Pro mě hodně povedená komedie která nestrácí na tempu a drží ho až do konce..Po Eternal sunshine of the spotless mind a Yes Manovi mě Jim Carrey přesvědčil, že je to herec opravdu výtečný a na Zooey Deschanel se koukalo také velmi pěkně takže ohledně čtyřech hvězd jsem opravdu neváhal:) ()

Hanys_

Jim Carrey válí. Po hodně dlouhé době se objevuje v čistokrevné komedii a ta dopadla tradičně výborně. Společnost mu tady dělá strašlivě roztomilá Zooey Deschanel a oběma ty role hodně sedly...7.5/10 ()

cypp

Nuda, nuda, nuda. Carrey hraje komedie pořád stejně a jeho výrazů už mám vcelku dost. Celkově to bylo takový plitký. Nejvíc mě bavil ten jeho kámoš s knírem a samozřejme pěkná Zooey. ()

noby

Jim Carrey se učí užívat si život a bavit se. Bavit je i úkol tohoto filmu, a ten jej zvládá obstojně. A pro Zooey mám slabost :) ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

22.03.2009

Přinejmenším pro americké publikum. Ano, na neděli jsme si pro vás odložili trochu bulváru ;-). Možná už jste si říkali, kam se poděla komedie I Love You Phillip Morris, kterou Jim Carrey natočil… (viac)

Jim Carrey a režisér Juno si plácli

Jim Carrey a režisér Juno si plácli

09.03.2008

Kariéra Jima Carreyho si nějaký čas dávala šlofíka, ale zdá se, že navzdory fiasku s thrillerovým pokusem 23 se gumový Jim vrací s plnou parádou a momentálně patří k nejvytíženějším hercům vůbec.… (viac)