Yes Man

• USA Yes Man (viac)

Carl Allen (Jim Carrey) prišiel na to ako sa zbaviť depresie a neperspektívnej práce. Doteraz sedel doma a na všetko odpovedal slovkom nie. Ale potom ako absolvoval seminár, ktorý viedol guru, sa Carl rozhodol, že slovko nie zo svojho slovníka vylúči. Bungee jumping? Áno. Naučiť sa kórejsky? Áno. Kúpiť si prvú letenku kdekoľvek? Áno... Carlovi sa otvárajú životné možnosti o to viac keď stretne slobodomyseľnú hudobníčku Allison (Zooey Deschanel). (TV Markíza)

Spike86

Celkem příjemná, nenucená komedie s částečně inspirujícím zajímavým námětem. Faktem ale je, že ta vtipnost není zas až tak velká a nesmál jsem se nějak extra často, takže lehký nadprůměr. 70% ()

Hautamaeki

Pro mnoho lidí podřadný film,pro mě osobně film se super nápadem.Mnohokrát jsem si představoval,že bych musel odpovídat na všechno jenom kladně.Okatá a roztomilá Zooey Deschanel a humor Jima Careyeho dávají filmu zvláštní kouzlo. ()

FoxxX

Od Yes Mana jsem neočekával nic světaborného ale po jeho zhlédnutí jsem byl příjemně překvapen. Není to nějaká obyčejná komedie, která by se snažila křečovitě chrlit jeden vtip za druhým. Situačních vtípků je zde méně, přesto jsem se náležitě pobavil. Příběh má rychlý spád, není příliš předvídatelný a nepostrádá chytrou pointu. Celý film je tak jeden velký vtip. Yes Man je prostě nápaditá komedie, která mezi mnoha jinými rozhodně vyniká. ()

Quak

Dobrých komedií není nikdy dost! Příjemné překvapení, nic jsem nečekala a o to víc to bylo lepší. A to nemám J.Carreyho moc v oblibě. Zooey Deschanel skvělá, začíná být mojí oblíbeňkyní. ()

dyjaska odpad!

Uznávám, je to extrémní hodnocení, ale když nevydejchám ani prvních deset minut, nemohu jinak. Tento druh humoru pro mě zkrátka ne. ()

Mackro

Ale hej, ja som si to celkom užil, možno preto, že Carreyho v komédiách nijak obzvlášť nesledujem. Taká pohodovka, pri ktorej človek nemá pocit, že scenár dávalo dokopy úplné jelito. Najmä tá satirická rovina sa mi mooooc pozdávala (sekta, tajní agenti, prostredie banky), taktiež Carrey je úplne presný. A tu a tam som sa zasmial fakt nahlas, takže, prečo nie. Ideálna oddychovka. ()

bergeron

konečne komedia kde Jim Carrey nemusel hádzať ťoľko umelých úsmevov aby "rozosmial" , vtipné, svieže, trošku divno originálne, hudba doprevádzala to not turn offf ()

ricky4

Sice je to divný, ale donutilo mě to přemýšlet jestli to takhle vážně nefunguje... Za zkoušku to stojí. Skvělý Carrey to táhne, role mu přesně sedla. Délka je nenáročná, v polovině filmu jsem se však začal lehce nudit. Norm mi přišel velmi zábavný, poněvadž znám hodně takových asociálů. Škoda akorát jasného konce a romantického "dramatu". 80% ()

RomanBond007

Jim Carrey v ďalšom dobrom filme. Vôbec ma nenapadlo, že je to podľa knižnej predlohy. Vtipné to bolo, dej nie je veľmi originálny, až na to ANO. Ale inak v pohode, sadnúť si k tomuto filmu s kamarátmi, s kamarátkami alebo rodinou, na to je to celkom ideálne. Dal by som 3 a pol hviezdy, ale kedže to nie je možné, tak dávam 4 hviezdy, hlavne za Carreyho. 80%!!! ()

Foltas007

Pokud chcete oddychovou a bláznivou komedii, tak toto je ta správná volba. Jim Carrey v jedné ze svých nejlepších rolí chlapíka co musí na všechno říkat "YES". Kdo z nás jemu podobných by nechtěl zažít něco podobného. Tady jsou jakákoliv slova zbytečná. Celý film je Carreyho One Man Show ve které exceluje. Po jeho boku mu zdatně sekunduje krásná Zooey Deschanel, ale to je tak vše. Zbytek působí jak zaplacený komparz. Z důvodu místy povrchního scénáře, nepropracovaných vedlejších postav a krkolomného závěru nemohu dát více než 3* ()

JeyeK

V prvním okamžiku mě neotřelá hlavní myšlenka filmu nesmírně nadchla. Člověk, který je schopen překonat imaginární překážky, které většina z nás v sobě má, a vrhat se do věcí po hlavě... Skoro jsem čekal manuál na správný život. Člověk ale pak rychle vystřízliví, když si uvědomí, že naučit se hrát na kytaru stojí peníze, naučit se řídit letadlo stojí peníze, chodit na kurzy korejštiny stojí peníze. Red Bull párty, výlet do Nebrasky i bungee jumping stojí peníze. Takže manuál na správný život se nekoná, tedy alespoň ne v podání Carla Ellena. Dobře ale, dejme tomu, není to dokumentární film, je to komedie, takže jistou míru nerealističnosti lze předpokládat. Bohužel ale Jimovy přehnané grimasy ve stylu Ace Ventury, nemožné chování jeho šéfa nebo to, co předvedla tamější policie, bylo prostě nad moje síly a nad laťku střízlivé komedie, kterou podle mě nastavila ona hlavní myšlenka filmu. Proto 50 %. Abych ale nebyl jen negativní - Jimova kytarová scéna je podle mě lepší než originál od Third Eye Blind. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

22.03.2009

Přinejmenším pro americké publikum. Ano, na neděli jsme si pro vás odložili trochu bulváru ;-). Možná už jste si říkali, kam se poděla komedie I Love You Phillip Morris, kterou Jim Carrey natočil… (viac)

Jim Carrey a režisér Juno si plácli

Jim Carrey a režisér Juno si plácli

09.03.2008

Kariéra Jima Carreyho si nějaký čas dávala šlofíka, ale zdá se, že navzdory fiasku s thrillerovým pokusem 23 se gumový Jim vrací s plnou parádou a momentálně patří k nejvytíženějším hercům vůbec.… (viac)