Profesionálny zabijak Chev Chelios (Jason Statham) spozná život na baterky! Keď Chelios prežije pád z helikoptéry, čínski mafiáni mu vyoperujú unikátne, takmer nezničiteľné srdce a nahradia ho umelým strojčekom, ktorý sa musí pravidelne dobíjať elektrickým prúdom, inak sa zastaví. Chelios sa rozhodne získať svoje pôvodné srdce späť za každú cenu a pomstiť sa darebákom. A tak sa začína šialená naháňačka ulicami Los Angeles, počas ktorej Chelios likviduje každého, kto sa mu postaví do cesty. (TV JOJ)

F2003F

Zatiaľ čo prvý bol fajn priemer tak sequel už len tak tak za dve. Ťažko sa dá nad takú úchylačinu aspoň nejak trochu povzniesť, no inak sa to nedá pozerať. Vtipné to nie je, zábavné tiež nie, zaujímavé už vôbec. Neviem prečo tak potrebovali nasilu z toho znovu ťažiť, keď už prvý nezožal zďaleka široký úspech aby sa to dalo pochopiť. Prvý sa dal aspoň brať ako videoherná napodobenina a aj bol pozerateľná jazda, no tento odvar mocne zaváňa neschopnou amatérskou zbytočnosťou. NAČO ()

darky

Asi nejvíc přehnanej akční film, co jsem doposud viděl. Samozřejmě se musí brát s rezervou, a člověk na něj musí koukat s tím, že dostane pořádnou dávku akce, která ho nezklame v jediném obrazu. Uvolnil jsem se příjemně v práci, a nasmál jsem se u toho taky dost, pač jsem nevěřil, že to můžou přehánět až do takových otáček. No prostě sranda veliká ten film, pokud k tomu přistupuje stejně tak, jako režiséři tohoto snímku. Rozjet co největší jízdu, zkrátka High Voltage ()

mikul

V jedničce efektů, mírné psycho kamery a ujetých záběrů bylo přiměřeně, děj byl svižní a zábavný, ve dvojce přibyly postavy, zbytečné efekty a celkově je to zbytečný film a strasně zmatený a byl tak akční, až to byla nuda. Naprosto šokující pokračování, z čehož se dá samozřejmě usoudit pouze a jenom to, že si někdo chtěl vydělat zase pořádný balík peněz...:-) ()

WHMMD odpad!

Odpad, ktorý može pripadať vtipný, iba niekomu s totálne vyhúleným mozgom. Kamera a herecké výkony otrasné. Ak si chcete užiť akčný orgazmus s Jasonom Stathamom, tak doporučujem film Death Race. 0% ()

mansonn

Da sa ozivit niekto ,kto vyskoci bez padaku z vrtulnika a pri dopade sa odrazi od zeme a znovu spadne?samozrejme,a dokonca po vybrati srdca a nasadeni protezy , si moze dobijat elektrickymi vybojmi akumulator...))))ozaj vtipny napad a film sa nesie v duchu prveho dielu celkom fajn, ten zaver ale uz prehnali a uplne nim pokazili dojem z filmu,som zvedavy na dalsi diel , to asi pojde uz na paru alebo mu daju komplet spalovaci motor do hrude ()

fakáč

Trapnost a nechutnosti kam se podíváš. Divím se, že do toho Statham a Smart šli. Tři hvězdy dolů za tření na stadionu a rozvaděč vysokého napětí. Jedna hvězda za stávku pornoherců. ()

dextrush

Od Cranka som dostal to, čo som očakával. Teda pobavenie. Niektoré absurdity boli pretiahnuté za vlasy a nereálnosť bola celým filmom prepletená, ako jeho jednovaječné dvojča. Mnoho z nich bolo.. ups, vlasy som už spomínal.. prosto, bolo veľa aj na mňa a chvíľu mi trvalo, pokiaľ som si povedal.. wtf, veď je to len oddychovka s poriadnou dávkou klišovitosti. Páčili sa mi efekty," spomaľovačky", miestami aj kamera. Čo bolo z filmu najvtipnejšie, bola postava čínskej "Whitney Houston". Tá ma úplne dostala! A Chester Bennington :) Jason Statham tiež nebol špatný, ale v takomto filme je ťažké poukazovať na nejaké herectvo. ()

badett

Tak to bylo opravdu High Voltage. 96 minut adrenalinu a akce při které nebyl čas na žádnou klidnou scénu. Asi nejakčnější film který sem viděl. Osobně sem zastáncem názoru, že druhý díl neměl být nikdy vypuštěn do světa. Řekněme si upřímě spadnout s helikoptéry a přežít (ale no tak to by ani chuck Norris nedokázal a to je jiný frajer). Splácaný děj s ukradeným srdcem sranda. Konec s hořísím Stathamem tak to už bylo i na mě moc. Když vezmete celý film s největší nadsázkou je to opravdu sranda. Něčím zvláštním mě tonto kousek uchvátil a proto se na něj minimálně ještě jednou podívám. 40% ()

Lucije

Pořádný peckovní scény, tipu - nabíječko/jazykový doping, bradafky a tření o Chestera... a konec napovídá o dalším pokračování. ()

DISHOA

Zajímal jsem se jen díky soundtracku, který skládal Mike Patton, a nic jsem neočekával. Kupodivu se mi dostalo ještě míň než to nic. Film, který nedává smysl, je nezábavný, chaotický, bez jakékoli pointy, by se dal tolerovat tak akorát dětem, které se snaží natočit film podle počítačové hry. A myslím si, že i ty děti by toho dokázali víc, kdyby dostali ke spolupráci tak skvělého hudebníka jako je Patton. Ten jediný dokázal zachránit některé scény a když už nic, udělat je alespoň vcelku zajímavé (viz. masakr v limuzíně a následné nabourání do lampy). ()

NaTe

Oproti jedničce, kterou jsem si zamiloval to bylo obrovské zklamání... Typický příklad toho, že by se na SKVĚLÝ film nemělo dělat pokračování... ()

Naby

Rozhodně nic nového. Původní vcelku slušný nápad už docela zprznili. Trochu víc erotiky a míň nápadů, takže zbívá říct jenom..... Snad už 3ka nebude. ()

Gesicht

Dávám plný počet za všechny ty střeštěné nápady. Film staví na tom samém principu, co jednička, takže nad ničím hlavně nepřemýšlejte a nechte se hodinku a půl bavit tím, co Neveldine s Taylorem zase vymysleli. A že toho není málo. Jeden šílenější nápad stíhá další a tak nezbývá, než se těšit na trojku. ()

kacudzde odpad!

Jason Statham se tváří jako nas.... pitbull. Jestli chcete vidět, jak vrazí brokovnici do zadní části jednoho informátora, souloží na dostihové dráze a dobíjí se na stožáru vysokého napětí, užijete si to. Je tam i další spousta zhovadilostí - pižlání bradavek a transplantace srdce podomácku. Můj šálek kávy to tedy nebyl. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily

05.07.2009

Filmoví hrdinové mají radši blondýnky. Amy Adams, Amy Smart, Jessica Biel a Piper Perabo se připojily k obsazení několika drsných a drsnějších chlapských filmů (a jednoho seriálu), v nichž nebude… (viac)

Statham nahradí Bronsona

Statham nahradí Bronsona

23.04.2009

Hádáte správně, chystá se další remake. Crank 2 se sice v amerických kinech zastavil a komerčně nepřežil, ale na statusu Jasona Stathama jako jednoho z nejdrsnějších chlápků v akčním žánru to šrám… (viac)