Hlavním hrdinou filmu je Oskar, moderátor televizní relace o počasí. Jako řada čtyřicátníků se Oskar pokouší neustálými zálety zahnat neodbytně se hlásící krizi středního věku i narůstající manželskou nespokojenost. Když kvůli flirtu zfalšuje předpověď počasí, následky na sebe nenechají dlouho čekat. Oskar se ocitá bez práce i bez manželky. Bezstarostný život svobodného mládence, protkaný milenkami různých věkových kategorií, však není idylický. (oficiálny text distribútora)

Muf911

Líbilo. Pár dobrých fórků a příjemně plynulý děj, i když přišlo mi, že pár myšlenek nebylo dotažených do konce... ()

JP84

Další typický český film od Hřebejka:nemastný,neslaný,bez chuti a bez zápachu,který nenadchne ani neurazí.Já si myslím,že každý film,i když nesplní očekávání,by měl alespoň vzbudit nějaké emoce nebo člověka nějak obohatit.Jenže tenhle neudělá prostě nic.Tohle je prostě jen takové nikdy nekončící nudné kecání.Snažil jsem se to sledovat,ale asi po hodině jsem to vzdal,protože nebylo co sledovat.Tohle není ani ***** nebo odpad!.Tohle je prostě jedno velké NIC.To už klidně můžete sledovat z okna,jak si vítr hraje ve větvích a výsledek bude úplně stejný. ()

pcarogers

Naprosto zábavná záležitost aneb téma vztahů s trochou nadsázky, dávkou sexu a s pohodovým hlavním hrdinou, to je recept, který mě vždy dostane. ()

dzejnyka

Hřebejka som videla už aj v lepšej forme a drvivá väčšina divákov zrejme tiež. Čakala som, že to bude zábavnejšie, najmä Macháčkov Oskar. Potešila ma iba Milka Vášáryová (ktorá o svojich kvalitách nikoho presviedčať nemusí), Simona Babčáková (pretože mi je nesmierne sympatická) a Éva Kerekes (lebo svojím maďarským temperamntom aspoň trochu okorenila dosť nezáživný film). Na tri hviezdičky to u mňa nevydá - diela, ktorým som ich dala, si ich podľa mňa zaslúžia viac. ()

Thorgerda odpad!

..... a já říkám, dost už bylo Macháčka! Kdysi kdosi usoudil, že je to dobrý herec, ale není. To co stačilo na sklepácké skeče do filmu prostě nestačí. Jó, já to chápu, Samotáři jsou pro mnoho lidí "kultovní" kvůli jeho zhulenecký kreaci.... Ale v tomhle, i tak dost blbým filmu to teda drhne fest. Objektivně vzato, samozřejmě existují mnohem horší filmy, ale Hřebejk umí točit i kvalitní věci, za vypočítavou podbízivost, navíc dost nepovedenou, musím dát počet bodů nejnižší možný. ()

raoul odpad!

Tohle se opravdu strašně moc nepovedlo, za herce mi bylo trapně .. knížku jsem nečetl, ale jestli je stejně slabá jako tento film, tak se do toho pouštět ani nebudu. ()

rigby

Film, který prošumí okolo a nic vám z něj neutkví v paměti. Kupodivu se na to ale docela příjemně dívá. Snad proto, že se zde nic neřeší. ()

cirkulace

Příjemná česká Macháčkovská komedie. MIlé hlášky, u kterých jsem se párkrát zasmál. Na Hřebejka nadprůměr. Celý film též doprovází hezká hudba. Z hereckých výkonů vyzvihuji obzvláště Simonu Babčákovou a samozřejmě vždy super Macháčka. Ten chlap prostě umí hrát a tečka... ()

Ondrew

Typicky viewegovsky scenar, nad ktoreho hodnotou by sme mohli dlho polemizovat. V podstate to vsetko zachranuje Hrebejk staby reziser a samozrejme osvedceny vyber hercov. Celkovo vsak ide o znacne prazdny film, bez feelingu, pointu si divak moze akurat tak domyslat... skratka, raz som videl a stacilo mi. 45%. ()

yelcin

Nech sa na mňa Simona Babčáková nehnevá / aj keď ja tiež nie som žiadny lúmen / , ale v tomto dávam Jirkovi Macháčkovi za pravdu , že lepšia šťabajzňa je Eva Kerekesz. Film zo súčastnosti , ktorí verne odzrkadľuje dobu a sympaticky pomaly plynie . Nie je to žiadna pseudo intelektuálna dráma ani ľudová zábava ala Slnko seno .... , ale svoju cieľovú skupinu fanúšikov si to nájde. ()

hn253 odpad!

Totální ztráta času, nechápu, jak mohl Jan Hřebejk něco tak příšerného natočit. Jediná trochu světlá chvilka je výkon Emílie Vašáryové. Jako kdyby to filmu ani nepatřila. Film je naprosto o ničem. ()

v.indruchova

Jak řekli moji rodičové, s kterýmíi jsem se na toto dívala: Dobrý, ale o čem to bylo? -Nezaživné a tuctové. Zítra nebudu vědědět o čem to bylo. ()

kantyna2

Tak dalších 82 minut uletělo jako voda. Nebylo to nepříjemný, nebylo to nudný, ani bezduchý. Zároveň to nikam neustřelovalo a pár vtipů se tam našlo (miluju čínskou polívku v půllitru zamíchanou nůžkama) a korytnačka je prostě legendární hláška. Macháček zase hraje pitomce, zase je tam s nim Vica Kerekes (asi fakt spolu něco maj)... Nicméně soundtrack fakt dobrej, bavila mě každý slovo ze songu. Něco tam bylo ale zase na víc. Asi jako v tomhle komentáři. 52% ()

BarGoldstein

Klasická hřebejkovina. Hodím tam Macháčka s jeho výrazem idiota, ňáký cecky, třeba Kerekeš, obalím to nějakým balastem a další potrava pro hňupy je na světě. ()

Zemřela herečka Nina Divíšková

Zemřela herečka Nina Divíšková

21.06.2021

Ve věku 84 let dnes odešla česká filmová, televizní a divadelní herečka Nina Divíšková, již si velké množství diváků vybaví například jako babičku Bětu z populárního rodinného seriálu České televize… (viac)