"Život sa mení rýchlo. Blesk udrie a v sekunde všetko to, čo tu raz bolo, už tu nikdy viac nie je. A vy sa ocitnete sediaci na kameni na okraji púšte."  Jolene. V pätnástich sa vydá, o rok neskôr je vdova, rozvracačka rodiny a mladistvý delikvent. Rovnako, ako zamestnaniami, prejde i mnohými manželskými zväzkami. Nájde nakoniec svoje šťastie? (sochoking)

berusche

Holka jedna nešťastná, neměla to teda úplně jednoduchý, njn, pro krásu se musí trpět (a že já ji teda za krásnou skutečně považuji, neb září v každém záběru a to díky své přirozenosti-jestli teda už není po nějakých zdokonalovacích procesech v salonech krásy). Ze začátku to bylo zvláštní, pak to nabralo dobré grády a v závěru, kde to mohlo excelovat, se to pohřbilo jako kdyby na konci někdo zjistil, že vlastně neví, co tím chtěl říci. A filmy, které končí tím, že vlastně nevíte, co se tím chtělo říci, jsou na pikaču, pokud nemají mít skryté poselství. Což bych nechtěla snímku křivdit, ale neměl ho. ()

Malarkey

Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že se Jessica Chastain k herecké kariéře prošukala skrz svojí postavu brutálně naivní Jolene, které je samotná naivita cítit i z hlasu. Jako dobrý...ale úplně jsem Jolene nefandil. Celé dvě hodiny si do těch sraček padala sama a já se dycky zasekl akorát tak v momentě, kdy byly vidět kozy. ()

hanagi

Tak nevím, je Jolene obětí anebo mazanou dívkou, která se až příliš rychle učí? Zprvu sebou sice ve své naivitě nechává manipulovat, ale už brzy zjišťuje, jak pěknou tvář a sexy tělo využít k dosažení snadnějšího života. A že její štěstí trvá vždy jen krátce? Aby ne, když nevybíravě jde s každým, kdo ji slíbí, že se o ni postará. Litovat hrdinku se mi příliš nedaří a rovněž stereotypně se opakující vzestupy i pády časem omrzí. ()

Ant

Jak jen mi mohl tenhle film uniknout? Opravdu velmi milé překvapení. Příběh o dívce, která má strašný vkus na muže a každý je ještě větší magor než ten předchozí. Celý film má příjemnou retro atmosféru a s netradičním vyprávěním dotváří skvělý celek. Jessica Chastain má před sebou velkou budoucnost(Terrence Malick si už všiml). Ještě musím zmínit Ruperta Frienda, to je neskutečně zajímavý herec s velkým charismatem. Nenápadný, ale působivý snímek. ()

sochoking

Spočiatku som bol zmätený. Pripadalo mi, že dej sa odohráva v 50. rokoch , ale nešli mi do hlavy tie magiče s cédečkami a tak, no a zrazu sa dej akoby presunul do 21. storočia a ona furt bola mladá kočka. Asi to bolo tými rekvizitami, účesmi ... neviem. A prosím vás, také vIdly akými boli obchodní partneri Sala, to akože kde vyhrabali ??! Ničmenej to bol jeden veľmi pútavý a nádherne vyrozprávaný príbeh, ktorý rýchlo odsýpal, s prekrásnou hlavnou hrdinkou v útoku ! ()