Jon a Frank práve nastúpili do Californskej motorizovanej dialničnej hliadky - California Highway Patrol (CHP), každý však z iných dôvodov. Jon sa snaží dať znova do poriadku svoj život I manželstvo a Frank je zase tajný federálny agent, vyšetrujúci mimoriadnu lúpež v ktorej môže mať prsty niekto zvnútra CHP. Na prvý pohľad nerovná dvojica chce dokázať spolu veľké veci, čo sa ľahko povie, ale ťažšie vykoná... (Continental film)

BOURQUE

Začiatok veľmi nádejný, uprostred spíš plochý a na záver trošku viac adrenalínu. Jedná sa o „akčnú“ komédiu, ktorá nemá žiadne ambície, len trošku zabaviť ľudí. Dvojica M. Peňa a D. Shepard celkom sympatická. Po prvom videní slabšie tri hviezdičky. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

XXXXXXXX

Tyhlety brambůrky musely nějaký ten pátek ležet někde na sluníčku. Jinak si nedovedu představit, proč by chutnaly tak zkvašeně, měly nazelenalou barvu a na obalu se skvěl obří bimbas. Z dna naprostého odpadu to vytrhává Černý Sabat a ta jejich Paranoidní, následován jednou podařenou pohlavní textovkou. To je ale na 100 gramové brambůrky poněkud málo hmotnosti! ()

silentname

V rámci komediálneho žánru by som "CHiPs" ohodnotil ako pozerateľný. Je tu kopec miest, kde sa mi zastáva rozum a premýšľal som, o čo vlastne tvorcom išlo, no boli tu rozhodne aj momenty, kedy som s film celkom užil a bavil ma. Nemôžem povedať, že by to bola super komédia, a rozhodne ide posledné roky typickou americkou vulgárnou cestou, kde treba do toho natrieskať čo najviac vulgárnosti a nechutností a komédia je na svete. Lebo čím sú veci viac prestrelené, tým viac asi ľudí bavia, že? Ja osobne nie som fanúšikom týchto komédií, lebo a) je to neustále opakované dokola a nedá sa v tom už asi nikam ani pohnúť, a b) humor tými mnohými scénkami stráca náboj. Dax Shepard je vo filme okey, no reálne mám pocit, že ostatné je miestami dobré a trefné (ako paparaci a selfíčko), ale v mnohých iných momentoch to nemá dobrú charizmu a náboj, ktorá by ten film posunula niekam inam. Zvážte si. Hodnotenie: C ()

bigmatko

po dlhom case americká komédia, kde sa humor netocí okolo alkoholu a drog a kde sa zápletka neodvíja od vztahových problémov. Mňa osobne to bavilo. Príbeh je jednoduchý ale je to komédia čiže nič iné ani netreba čakať. Nie sú tam žiadne prehnane trápne ani silené situácie ako to býva zvykom vo viacerých komédiach a musím to zopakovať že konečne sa vtip nespolieha na alkoholové a drogové excesy. Humor, akcia a dokonca aj mierna erotika. Podarená komédia pri ktorej sa nudit nebudete. ()

kaylin

Mám rád buddy movies, ale u tohohle jsem měl pocit, že právě ten buddy prvek moc nefunguje a že jsou do něj postavy tak nějak násilně nuceny a jede se jen na klišé, která jsou sem tam kořeněna docela drsnými zraněními, která filmu pomáhají. Sem tam je to vtipné, sem tam vůbec, příběh je velké klišé. ()

• V záverečných titulkoch hrá legendárna skladba "California Love" od Tupaca Shakura, ktorá je považovaná za hymnu Západného pobrežia. (Real Tom Hardy)
  • V závěrečné scéně v sanitce je jako zdravotník Erik Estrada, který hrál „Ponche“ v původním seriálu CHiPs (od r. 1977). (rotebaron)

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky

04.03.2018

Jako každý rok, i letos byly den před vyhlášením prestižních Oscarů rozdané jejich opaky - Zlaté maliny. Ceny za nejhorší filmy roku se předávaly v Los Angeles. Nejvíce cen, celkem čtyři, posbíral… (viac)