Drobní zubatí chlupatí a lidožraví vetřelci zaútočili na městský věžák v Los Angeles a zakousli se do jeho obyvatel. Josh (Leonardo DiCaprio) se pustí do bitvy o záchranu planety s cílem konečně porazit Critters!  Jste to, co oni jedí! Leonardo DiCaprio bojuje s masožravými chlupatými vetřelci, kteří se vrátili a hodlají zaútočit na obyvatele velkoměst. Osiřelí Critters volně pobíhají po Los Angeles… vzpurní vetřelci bez rodičů terorizují sešlý městský činžovní dům a používají triky, které se naučili z pořadů americké televize. Začíná třetí kolo boje o naši planetu, přičemž největší trofejí pro chlupaté vetřelce budou mozky, srdce, plíce a další lidské orgány, na kterých si pochutnávají nejraději. (oficiálny text distribútora)

folklorman

Takže třetí díl ostnatých koulí považuji za nejslabší z celé série. Mnohými kritizovaná čtverka alespoň disponuje zajímavějším prostředím a určitě hororovější (vážnější-temnější) atmosférou. Každý díl ostnatých koulí měl nějakou WOW scénu (např. C2 – obří koule), ale zde se pouze pomalím tempem doslova dostaneme ze sklepního prostoru hotelu až na střechu. Katastrofální herecké obsazení jenom snižuje kvalitu už tak průměrného filmu. Výjimku tvoří snad jen Don Keith Opper. Bohužel dostal v tomto díle docela malý prostor. Critters 3 = nuda a šeď. Určitě nejslabší díl. ŽEBŘÍČEK OBLÍBENOSTI: Critters 1 (1), Critters 2 (2), Critters 3 (4), Critters 4 (3). ()

djbarrel

Třetí pokračování není žádná sračka jak by se mohlo po přečtení zdejších komentářů zdát. Je pravda, že je to stále a dokola to samé, navíc chybí vesmírní lovci a celkové výkony nezachrání ani mladý DiCaprio, ale Critters si užívají se stejnou zlomyslností jako v minulých dílech a proto nelze než si film užít. 60 % ()

Meteorista

Film, který už není pokračováním celkem známé série. Spíše mi to připadalo, jako by se tento snímek snažil divákům připomenout, na jakou že sérii to vlastně navazuje, protože dělat resumé dvou předešlých dílů se mi zdá jako ubohost. Tohle dělají seriály, ano. To tam rovnou mohli tvůrci napařit slogan "V minulých dílech jste viděli..". A DiCaprio byl k smíchu. ()

tom88

Pokles oproti druhému dielu. Chlapci z výroby to mierne posrali, ako by im dochádzali nápady. Hudbu zvolili ku jednotlivým scénam strašnú. Menej akčnosti a hororových scén oproti predošlým dielom je rozhodne na škodu. Je to nedotiahnuté a menej premyslené. Leonardo DiCaprio ako malý harant poteší, no herci ako celok sú hrozní. Ľakačiek pomerne málo a dej slabší, no stále je to pomerne dobrá zábava a pre tých čo majú radi Critterov (ako som ja), treba vidieť. Záver kazí celý film a Charlie ako lovec Crittov je jednak stašná postava a strašný herec. Vidno, že sa tvorcovia príliš nepárali. Pre mňa je to ešte stále fajn a znesiteľná záležitosť. 45% ()

SNCIS

"Slyšíte to? Můžou být kdekoliv kolem nás... Nad námi, za námi nebo v zemi. Myslíte, že je to nějakej vtip? Myslíte, že je to nějaká hra? Jsou hladoví. Nedělají nic, než že žerou." Na začátku je menší rekapitulace, stříhák z jedničky a dvojky. Poté následuje klasická vata, takže spousta řečí o ničem. Až okolo 30 minuty se konečně začne něco dít. Postavy jsou nové, kromně lidského ničitele critters. To je vzhledem deb*lek, který připomíná bezdomovce. Z předchozích dílů už ale víme, že vzhled klame. Celé se to odehrává v jednom baráku. Naštval mně konec, neboť koukám s otevřenou pusou, co se děje a najednou - Pokračování příště! Jinak to není nudné jako jednička, ale není to ani zábavné jako dvojka. - 60%. ()

• Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)
  • Filmový debut Leonarda DiCapria. (HellFire)

DiCaprio a král současného thrilleru

DiCaprio a král současného thrilleru

24.05.2013

Dennis Lehane je jeden z mála spisovatelů, kteří se nemůžou stěžovat na filmové adaptace svých knih. Filmy jako Sbohem, baby, Tajemná řeka nebo Prokletý ostrov byly úspěšné komerčně i u kritiků.… (viac)