Osudový mejdan

• Veľká Británia Donkey Punch

Erotikou jiskřící thriller se stal v roce 2008 nejnavštěvovanějším britským filmem roku. Příběh několika mladých turistů, kteří se poznali na mejdanu v hotelovém komplexu. Tři atraktivní dívky a čtyři mladíci se rozhodnou v zábavě pokračovat na luxusní jachtě. Bohužel se ukáže, že další část party bude mít nečekané pokračování. Poté, co jeden z hrdinů zahyne při nehodě ve vodě, zbytek skupiny propadne chaosu a hysterii. A dramatická situace se brzy mění v boj na život a na smrt. (oficiálny text distribútora)

Mire

Celkom vydarený thriller, síce to bolo trochu mimo ako ku koncu baba zabila s motorovou pílou toho dobrého týpka a potom seba samú, ale inak to bolo OK, mňa to na tu hodinu a pol zabavilo, aj keď je zjavné že najvyššie priečky v kvalite tento film lámať nebude. ()

IZFNP

Úplne ukážkový prípad, na ktorom je vidno, že niekedy ani snaha nestačí. Pretože snaživcov je tu dosť- niektorí sa pokúšajú hrať, niektorí točiť, niektorí písať. Jasné je jedno - nejde to nikomu. ()

Pitryx

Úvod přes půl hodiny, a ani pak vlastně nic moc. Má to jisté napětí, kamera byla moc tmavá na můj vkus, a scénář asi žádnou z cen nezíská. Prostě průměrný film, nic více, nic méně. ()

veverysiak

Po hodine a pol pre mňa zostáva záhadou cieľová skupina tohoto filmu, lebo to nie je ani erotika, ani napätie, ani psycho, ani krvák, jednoducho prikrepkastá zaspatá nepodarenina, hviezda je za krásne more a slušnú jachtu, takže 20%. ()

markepocha

Dosť podceňovaný film, ktorý si však zaslúži pozornosť a má čo ponúknuť aj pri opakovaných projekciách. Tradičný hororovo-turistický motív typu Turistas či Ruins je tu rozpracovaný do realistickej drámy mladých ľudí, ktorí sa chceli len voľne zabaviť, no namiesto toho sa rovno odtrhli z reťaze - a to ich niečo bude stáť... Má to skvelý soundtrack, zaujímavé postavy, kruté zabitia, realistickú zápletku (kto niekedy balil na pláži, zožerie aj s navijakom) a skvelé erotické scény. A to sa predsa počíta! ()

jopal

Mne sa ten film pacil, pravda bolo by co zlepsovat, ale nelutujem, videl som uz podstatne vacsie kraviny s ovela vyssim hodnotenim. ()

uprchlice

Letní osvěžující masakr plný spocených a...MRTVÝCH TĚL! Je to svým způsobem skvělá jízda na nádherné jachtě uprostřed moře, ale... AU! Najednou dojde k tragédii. Tři dívky a čtyři chlapci v letním thrilleru představují skvělý způsob, jak v divákovi uvolnit nervy a zároveň i vyvolat pocit hnusu a bolesti. Drogy, alkohol a sex. Tři vzrušující a nebezpečné věci. Jedna z dívek přijde o život. Proč? Tři věci... Vypukne panika. Masakr na krásné jachtě a mejdan se změní v horror! Britové mě Osudovým mejdanem překvapili. Herci byli na slušné úrovni ač je nikdo moc nezná. To ale nevadilo. I tak jsem si to užila. Krev, krev a krev. Dokonalost sama! ()

PORTER44

To zase byla stupidita,začátek docela dobrý výlet na jachtě docela pěkný holky pak docela dobrá erotická scéna s mrtvolou na konci a tím to skončilo pak už to byla stupidní kravina,začnou hystericky vyvádět hádat se kdo a co a je to o ničem a ještě k tomu ten herec s křivou hubou který byl absolutně nesympatický. ()

bonsetti

Nechápu, jak tohle mohl být nejnavštěvovanější britský film roku. Dávám jednu hvězdu jen za to moře, které mi v reálu chybí. ()