Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiálny text distribútora)

yarghoul

Asi jsem divná, ale já se na to občas i kouknu a ve většině případů mě klucí rozesmějou. je jedno, jestli setřením hosta, nebo svojí "hloupostí", ale rozesmějou, tudíž 3* ()

kolly13

Nic nečekám, nic nedostávám, čas plyne a sem tam něco stojí za to. Některé díly fajn, některé nefajn jak cyp. Kluci mají navíc. ()

Aidina

Rozhodně bych to nesrovnávala s Krausem, tento druh show je o něčem jiném, nejde v něm o mentorování a občasném zesměšování hostů ale o normállní legraci. A taky záleží na "kvalitě" pozvaného hosta. Díl, kde byl šef Menzy Tomáš Blumenstein, mě velice pobavil. Ten protiklad tam byl a stálo to za vidění. Jasně, že když pozvou modelku, je to téměř jistá nuda. Rozhodně více pobaví hosté, co jsou úplně normální a nevyskakují ze seznamu nejrůznějších pidihvězdiček a celebrit. Oceňuji, že Géňa si dělá velmi často srandu sám ze sebe a ještě se tomu od srdce pořádně zasměje. ()

Nick321

Rozdíl mezi Show Jana Krause a Mr.GS je ten, že Jan Kraus dokáže mít úroveň. Tihle dva ne. A to ani v přítomnosti ženy. Ok, beru, že to měl být zábavní pořad, ale občas mi za Genzera se Suchánkem bylo trapně. ()

0linA

Určitě ne napodobenina, ale skvělá parodie seriózní talkshow Uvolněte se prosím. Netvrdím, že každý díl je 100% zábava, ale humor GS je mi velice blízký. No a po obou dílech s Františkem R. Čechem ani nic jiného dát nemohu. Od TV jsem odcházel s namoženou bránicí a hubou od ucha k uchu. :D ()

Kašák

Proč proboha tak nízké hodnocení? Podle mě je Mr. Gs. mnohem sympatyčtější než arogantí Kraus a jeho Uvolněte se prosím. ()

MariusDee odpad!

Ubohý pokus napodobit talk show Uvolněte se, prosím a svézt se na její vlně úspěšnosti. Pánové Genzer a Suchánek však přestali být vtipní již dávno, a proto je jejich pořad pouhou přehlídkou trapností. ()

Jartian odpad!

Chápu, že jsou mezi námi jednodušší lidé a tento druh zábavy je pro ně dostačující. Co jsem viděl, pozvaní hosté byli vesměs zajímaví lidé(Čermák,Okamura), kteří měli o svém životě co říct, to by, ale za stolem nesměli sedět dva s prominutím idioti. Po celou dobu plkali na adresu pozvaných rádoby vtipné hlášky. Bylo mi hostů upřímně líto, s jakou lůzou měli tu čest. Dvakrát podtrženej pachnoucí odpad! ()

Kubiiiczeek odpad!

Stupidní, trapné, nudné, Novácké .. hosta nepustí ke slovu a neustále ho přerušují trapnými poznámkami, nehledě na nucený smích publika .. je to hnus ! Zlaté TeleTele ()