Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiálny text distribútora)

Castorr

I když to není Krausovo "Uvolněte se prosím" vždy se pobavím. Dvojce Suchánek, Genzer mě vždy dostane, prostě jejich humoru rozumím. ()

Krabak

Ze začátku se mi tento pořad líbil. Ovšem po nějákých 5ti prvních dílech to začal Genzer se Suchánkem trošku přehánět. No a skončilo to u toho, že se tam vpodstatě bavili jen oni dva a host jim sloužil pouze jako figurýna, kterou můžou potupit... za prvních pár dílů dávám --->20% ()

Paity odpad!

Richard Genzer a Michal Suchánek dostali od NOVy nabídku, která se neodmítá a zkusili se prosadit co by strůjci netradiční talk-show s dvěma moderátory. Pamatuju si ale, jak skoro od prvního dílu se mluvilo o tom, že je to propadák a má to nízkou sledovanost. Proč asi. Protože to byla naprostá hrůza s prvky trapného humoru, který je těm dvěma tak vlastní a který i někdy funguje, nikoli ovšem v takovémto druhu pořadu. ()

Sancty

Aby sme si to vyjasnili, ide skôr o paródiu na talk-show ako o regulárnu zábavu na úrovni. Jasné, že aj paródia má svoje hranice, ale kto by ich v tomto prípade rešpektoval. Do riti, veď toto je Genzer a Suchánek! Čiže žiadne servítky pred hubu. ()

Foxhound#1

Suchoš a Geňa se pokusili mít vlastní talk-show. To se jim povedlo ve smyslu, že si tam povídají převážně oni dva a ještě se u toho snaží být vtipný, hm nepovedlo se. ()

J*A*M*A*L

Nevím za jakého účelu byl vynalezen tento pořad, ale vím že to rozhodně nikomu nestojí za to vidět.Tu dvojku mám docela rád, ale tentokrát se objevili v další pěkné tradiční české stupiditě.11% ()

fastum

Nemyslím si, že S+G by snad chtěli konkurovat Krausovi.. Vždyť tohle není ani talkšou.. Hosté tam jen přitrouble sedí a dívají se na ty dva, jak dělají rádoby vtipné hovadiny.. Je mi jich líto v tele tele se jim čas od času něco vždycky povedlo, ale teď? ()

spiritus

Dva vyčpělí trapáčci na scéně. Utíkej kam můžeš. Hvězda za nevídanou trapnost této TV frašky. Pro příznivce GS: moje negativní hodnocení vychzí čistě z plytkosti, jednoduchosti a hlavně (!!!!) trapnosti jejich "humoru". ()

Krepi

Hodně, ale opravdu hodně špatná napodobenina Uvolněte se, prosím... Navíc vtipy "Mistrů GS" jsou nonstop stejné už od doby, kdy dělali TeleTele.... ()

Oyer odpad!

Fórky v tele tele byly asi takovéto: jeden skvělý frk na deset pokusů. Tady není ani jeden. Koho si tito dva šašci pozvou, toho nepustí ke slovu a jen předvádí svou pokleslou zábavu. Chlapci by si měli od té travky chvíli oddáchnout... ()